Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

guma odpad!

Škoda, že hodnocení ODPAD nemá několik podstupňů, protože není odpad jako odpad a tohle je skutečně největší prasárna, že je to snad urážka odpadu. ()

Wulz

Musím kouknout pořádně... A třeba se hodnocení změní...nikdy jsem to nějak neviděl a to co jsem viděl mě moc nepřesvědčilo. ()

Víteček odpad!

Ty zbytečné scény bez pointy, které trvají třeba jen v řádech vteřin a ani nikam nevedou, jsou na tom v podstatě to nejlepší. Ještě horší, než první díl. Ten byl svým zvláštním způsobem hypnotický. Tohle je už jen břečka. Kdo to nazval komedií byl asi Vogon a i tu erotiku tam museli nacpat jen jedním uměle nacpaným striptýzkem na konci, jinak by to taky nebylo slavné. Takže ani jeden žánr není správně a žádný jiný to nemá. Takový milý film, nespadající do absolutně žádné kategorie. Proč to nebrat, že? ()

mnx odpad!

Je to strašný. Ne téma, ale jakým způsobem je to vše podaný. Tenhle film představuje to nejhorší z devadesátek, a pěkně naakumulované v jednom. Mimochodem šlo to tenkrát i do kina a mělo to velkolepou reklamu... Brrr. Proč by to měl někdo vidět: Třeba kvůli těm vycházejícím jakoby hvězdičkám, pro které to byla buď labutí píseň, nebo pak hrály už jen druhořadé štěky v dalších podřadných filmech, a nikoho už nikdy nezajímaly. Chtěl jsem dát původně 1 hvězdičku za tu Amigu (počítač šéfový), ale nakonec ubírám na 0.4 hvězdičky, takže zaokrouhleně i tak odpad. ()

Belerofon odpad!

Lze natočit druhý díl něčeho tak sračkozního jako byla jednička??Vít Omler opět ukazuje že mu nahota a vulgarismus nečiní problém, problém je jen v tom, že to neumí absolutně postavit do nějaké dramatické nebo vtipné podoby (vlastně to neumí postavit nikam). Nejneerotičtější film všech dob....(to není pocta ale čiré zoufalství. ()

Sethlans odpad!

Vážně lituju lidi, kteří u toho museli být. Tím myslím zvukaže, osvětlení a klapku. Říci o tom že je to "sračka" tento film,je ještě velice dobrým hodnocením. ()

Trinculo odpad!

Pička kompletna. Nebo to je v prvním díle ??? Už nevím, ale líbilo se mi jak tam každej člověk v záběru telefonuje z takového toho pravěkého mobilu. A to je vše. SPÁLIT ()

KacHnAop odpad!

Tento film se vůbec neměl točit. Co si ten tzv. režisér myslel? Akorát to člověka nasere, že s tímto zratil drahocenný čas. ()

SZYslak

Omlouvam se, ale ja mam zkratka pro tento film slabost, slusne polistopadove "C"ecko. Josef Nedorost jako Achmed Pribic nema chybu, stejne tak ulitla herecka-neherecka Martina Adamcova. Jirka Pomeje v kozenych gatkach a Slavek Boura (dva Neuroly a budete ho milovat), tot tezky kalibr, co k tomu dodat, snad jen ... "ty hajzle aaa, ty hajzle aaa ..." ()