Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

Johnny.ARN odpad!

Síce ma to zaujalo viac ako jednotka, ale čakal som nápaditejší dej, porábku, uzavretie príbehu, viac ceckov a menej zbytočných záberov. Kuklová ale bola kočka, veľká. Nemôžem tomu dať hviezdu, lebo by som priznal, že je to lepšie ako jednotka, čo neni. Čiže lepší ODPAD! ()

gjjm

Film je o ničem, ale o ničem je i spousta uznávaných filmů. Příběh o tom, jak majitelka bordelu vybírá dívky tak, až se jí vymstí její snaha o vydírání klientů a o tom, jak se domina zamiluje do subíka a nechce už být dominou, aby mu dokázala svou lásku - mimochodem, v Páralově předloze to všechno z nějakého mně nepochopitelného důvodu vyzní celkem inteligentně a s autorovým sarkastickým pojetím se to vůbec nečte špatně -, je debilní. Komedie to není, možná tak nechtěná (když se podíváte na herecké výkony a na dialogy), ale nic jiného taky ne, je to jen normální zbytečný film. Má to ale i své ne tak špatné stránky, třeba Marka Vašuta, Jana Skopečka a občas dobrou kameru (i když se nějak projevila jen v tom švenkování na Vltavu a v závěru :-). Prostředí porevolučního Česka, vylíčené z pohledu děvek (ano, jsou to blbě napsané a nesympatické postavy, ale netvrďte mi, že skutečné děvky jsou na tom co do psychologické prokreslenosti svého jednání líp) taky není úplně nezajímavé, nemluvě o tom, že jakousi atmosféru zapadlého, rádobyexkluzivního bordelu (kterým svým způsobem bylo i tehdejší Česko) to má. To je tak, když se všichni bojí dát slušné hodnocení, aby nebyli za burany. Pro mně normální podprůměr. Nejhorší film na ČSFD to opravdu není, už proto, že podobně debilní nebo ještě horší filmy tu mají červené hodnocení a některé se dokonce prodraly i do top 200. ()

anli odpad!

Nevím,co je na tomhle filmu komediálního-scénář není o ničem,o režii ani nemluvím a herci?-to snad ani nemá cenu komentovat-Pomeje hrát neumí,to víme a Kuklová s Adamcovou jakbysmet.Je opravdu smutné vidět tolik promrhaných prostředků a energie na takovýhle výsledek.Ale zase nám to ukázalo jinou věc-ano,přesně takhle NEMÁ vypadat film.Děkujeme,odejděte. ()

noriaki odpad!

Kdybych posuzoval Playgirls II jako komedii, tak dám bez milosti odpad, a Vít Olmer se může se svými ovečkami chytit za ruce a snožmo skočit ze skály. Už zase se vzájemně trumfovali v mizérii a neschopnosti. A ne, nemyslím si že za to může jen pan režisér / scenarista, ve své mysli Francis Ford Coppola, v myslích jiných předchůdce Uwe Bolla, protože Josef Nedorost čněl nad všemi jako titán herectví. Takže to jde, a ne že ne. Na druhou stranu, kdybych bral Playgirls II jako pokus o porno, tak bych pochválil výtečné herecké výkony (na žánr), hezké slečny (Míša Kuklová, Kateřina Hubálková), že to má světe div se i děj a humorné momenty (Achmed). Něco bych odečetl za Slávka Bouru. Ale nejsou tam žádné pikantní scény co by stály za řeč, takže taky odpad. ()

pytlik...

Se fakt divím odvaze místních komentátorů, že se nebojej pekla... že se odvážej dát odpad filmu, kde se vyskytuje svatá trojice největších chlapáků české kinematografie, tj. Boura, Pomeje coby gigolové a Vašut, jistící výkony téhle dvojice hezky zezadu s připravenou krabičkou Prostenalu. A navíc má film velkej duchovní přesah, nejen katolíci, ale i budhisti a filozofové si v něm přijdou na své, takovej rozbor pojmu "nic" v tau ani v hajdégrovi nenajdou. ()

Wade

Když jsem dokoukal první díl, říkal jsem si že jsem nemohl být při rozumu když jsem si ho dobrovolně zapnul a teď týden po prvním dílu jsem jsi pustil druhý díl. Pokračování má jedno velké ALE a to že se mi líbil víc jak první díl. Je jasné, že i pokračování není žádná sláva, ale přesto mu dam jednu hvězdu. Za co? Tak třeba za vrátného a zároveň asi vyhazovač u kterého vždy když tasil zbraň s tím výrazem tak jsem se opravdu smál (Jan Skopeček).Dále za cizince který taktéž pobavil ty jeho kecy super (Josef Nedorost). A další za tanec, který předvedli "herečky" Sylva Tománková a Dagmar Ďásková. ()

m@cs

Tento film jsem viděl jednou v noci, když jsem nemohl spát. Pustil jsem si televizi a díval se co to je. Díval jsem se asi 15 minut po kterých jsem pochopil, že to nemůžou myslet vážně. Tak jsem si radši pustil Telleshopping, který mě zaujal 100x víc. Díky, ale víckrát už ne. ()

Deniel odpad!

Ono je to dokonce horší než první díl :D tady už se aspoň směju tomu, že má Olmer kule natočit druhý díl. ()

Autogram odpad!

Napriek dostatku nahoty a nevkusným sado-maso scénam sa nudí nielen divák, ale očividne aj herci pred kamerou. V hlavnej postave sa už objavila asi najkrajšia herečka „série“, ale to nemohlo pomôcť, keď tvorcovia asi súťažili o natočenie najhoršieho odpadu. ()

silent cut

proč dvojka? kdo mu na to dal?? která svině??? komunisti!!!! ty za to můžou, jinak to nevidim!!!povedlo se...mám rudo před očima... jedna hvězdička za absenci simony chytrové... ()

manonfire odpad!

Tak minule za Oldu Víznera jsem dal jednu hvězdičku, ale tentokrát jsem jen překvapen že se dá nastavit i vařená voda na nádobí. Neherečka Simona Chytrová byla nahrazena neherečkou Hubálkovou, která by vzhledem k věku, natož pohlaví teoreticky neměla mutovat, ale jinak si její hlasový projev neumím vysvětlit. Slávek Boura ovládá mimické umění svodu asi jako já kojení a představitel Pana doktora se submisivním problémečkem mi hereckým spektrem svých mimických variací ve tváři připoměl jednu z fotografi v pořadu Na Stopě, dle které bylo divácké osazenstvo vyzváno k identifikaci mrtvoly neznámého muže. Více chvály nemám. 0% ()