Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

Šušu odpad!

Z princezny bordel mamá.. To je vývoj.. Naštěstí takhle nedopadla popelka. Je to Děsivé. Ostatně jako všechno u čeho se objeví Pomeje... ()

Tuvy

Všem, kteří zde nadávají, jak strašný tenhle film je: Koukněte se na něco, co je opravdovým českým odpadem! Třeba "Příběhy ze života Alžběty, kněžny čachtické" Playgirls II sice nejsou zrovna povedený film, ale určitě si nezaslouží místo nejhoršího filmu na CSFD. ()

bergus odpad!

Já jsem to musel napsat. Nedávejte Olmerovi už žádný peníze. On je stejně půjčí Pomejemu a natočí třetí díl z kapesného od nějakého "posledního" slepého, hluchého a němého obdivovatele. A to už by totiž nemusel výsledek jeho počinu přežít skutečně nikdo. Tady totiž končí sranda. ()

Sireth odpad!

Víta Olmera bych nechal přivázat k posteli, aby koukal 666 dní v kuse na televizi, kde stále dokola běží: "Tyhajzle! *plesk*"..."Tyhajzle! *plesk*"..."Tyhajzle! *plesk*"... ()

mydlo odpad!

Zase se mi chce zvracet..Pak se Jirka diví,že u filmu zkrachoval.A je jedno jestli jako herec,nebo producent.Jestli on by neměl skusit režii. Jo a odpad je pro tuhle pí...... celkem dobrá známka.Už se mi chce zase zvracet. ()

psycholog odpad!

Ono je to tak špatný, že je to ještě horší. Ani ty co očekávali, že se zase některá herečka ukáže kozy, prakticky nic neviděli. Olmer je tragéd číslo jedna, tím jsem si určitě jist. ()

Daemonek odpad!

Naprostý odpad, který se zpracováním blíží jiným českým filmíkům (Kameňák a jemu podobné)...Češi holt nemají nic jiného na práci, než točit takové vrcholy nevkusu. ()

Aktamix odpad!

Ty voe...mě stačil Pomeje "vysátej jak vakuová pumpa" poškrábanej Boura, natrhnutá Kuklová....naprosto šílená "hudba"....dialogy jako v bizardním kabaretu, Skopeček mě ještě dlouho ze sna strašil svou postavou komorníka nebo co to bylo. Nikdy opakuji, nikdy jsem to nedodíval do konce....a snažím se o to již 4 roky....tento odpad musím vždy vypnout. Měl by se ve své podstatě jednat o trezorový film, jakýkoli kontakt kazí vkus...Zfilmované Olmerovo blouznění na LSD jinak si to nedokážu vysvětlit! ()

JARDAHONDA odpad!

Pane Olmere, to jste nemyslel vážně, že po totálním propadáku prvního dílu natočíte 2 pokračování ? ... Jednoznačně ztráta času a neůcta k ženám = 0% ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Pomeje, Pomeje a zase Pomeje. Největší tragéd ( a to je co říct ) plus další bouráci naší scény a neskutečně špatnej film, nebo co to mělo bejt. Jednička je úplně stejně na hovno... Tohle by se mělo zničit a nikdy víc. Tady ani nestačí hodnocení, i ten odpad je moc :( ()

axelson odpad!

Krátce po sametové revoluci se točilo sraček víc než dost, ale tohle jak první díl, tak druhý je ta největší sračka všech sraček.Olmere vyser se na to, zaměstnám tě u nás v Hotelu, třeba jako skladníka, tam snad už nic neposereš.Kuklová jde na Pomeje a Adamcová at si radeji hraje sama ze sebou.Odpad, nic víc než odpad. ()

Necrophobic odpad!

Hnus a debilita ala Vít Olmer .Tomuto pánovi by měli natáčení filmů prostě zakázat.Mám na mysli celou jeho špičkovou tvorbu ,vyjma Tankového praporu a Bony a klid.To nechápu jak se mu podařilo natočit tyhle dobré filmy.Důkaz ,že unavené štěstí i na blbce sedne. ()