Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

lilylove odpad!

Neskutečně mě vytáčela postava Lenky(Katerina Hubálková) která mi přišla hrozně nesympatická a celý film mě rozčilovala....Film byl vlastně jedna velká sračka...... ()

Anncovicka odpad!

Nic horšího jsem v životě neviděla. 73 minut extraktu té největší nudy. Divím jse, že jsem to vydržela. Po zhlédnutí jsem měla chuť rpzbít si hlavu o zeď ()

Askyr odpad!

-Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! ()

Peddro odpad!

Nevím, jestli je to od pana Olmera drzost nebo odvaha pokračovat po tom co předvedl v prvním díle. Nejspíš se na své filmy nekouká, jinak by to nemohl pustit do vysílání. ()

Monellito odpad!

Jooo tak tohle člověk neví, jestli je to myšleno vážně a nebo jestli je to výukový film pro herce a režiséry na hodinu Jak nemá vypadat film!!!! ()

Miroslav.Zac

Marně přemýšlím co vedlo Olmera k tomu, že natočil pokračování tak hrozného filmu, z nichž oba dva byly svého času (tuším) na prvních dvou příčkách nejhorších filmů? Že by ztráta soudnosti nebo diváci byli tehdy tak zvráceně retardovaní, že si dvojku vyškemrali (nebo to režisér potom alibisticky tvrdil, aby si zachránil reputaci)? ()

JohnnyV odpad!

Škoda filmového pásu, škoda lidí kolem, škoda peněz. Jestli Vít Olmer ví, jak lépe a účelněji využít volného času, nechť tak udělá. ()

Pattrick odpad!

Never more. Jednou to stačilo. Větší stupidita než jednička na kterou se dalo s jedním okem koukat, ale toto? ()

Pabla

No. Playgirls. A dvojka k tomu. Dlouho jsem nic takového neviděla a doufám neuvidím. Myslím, že hlavním problémem filmu je obsazení - Páralovy "kurvy", gigola a bordelmamá hrajou v Čechách celkem zaběhnutí herci seriózních rolí, a tak jim to nemůžeme věřit, i kdybychom chtěli. Herecký výkon Slávka Boury je ovšem nepřekonatelný. ()

WestX odpad!

Kvůli příjemné lechtivosti snímku dám alespoň hodnocení: "odpad!" Říkáte si, proč alespoň, když je "odpad!" to nejhorší, co můžu filmu dát? No, původně jsem totiž tento VÝTVOR hodnotit vůbec nechtěl. Film je taková neskutečná ptákovina, že mi za to hodnocení ani nestál. ()