Krchy

Neseděly mi tam ty manželské páry, ale zase je vykompenzoval Hrzán, ta role kulturního referenta mu vyloženě sedla. Losera zahrál dokonale. Legendární scéna? Panoramata a "Vzhůru na Klondike!" (foneticky) :))) ()

IvcaG

Můj tak nějak nejoblíbenější z celé trologie. Atmosféra hor. I když otravná výměna pokoje byla zbytečná. ()

Rathalos

Zaver trilogie sa vydaril a bol som spokojny,Homolka a spol boli opat rodinka,ktora je poriadne blazniva a prave preto je to taka sranda...:-) ()

Joeey

Třetí díl se od ostatních liší rozvleklejším dějem a více postavami. Někomu možná vadí, že už to nemá takovou tu atmosféru "jednoho bytu", kde je děj založen hlavně na konverzačkách... Ale bezpochyby jde o povedenou komedii. ()

Barak

Homolkovic potřetí, čímž i uzavírají tuto velmi nevyrovnanou komediální trilogii.. naposled však naštěstí humornější než "ostudný" druhý díl.... ()

Stíba

Homolkovi dostali barvu a místo na venkov se tentokrát vypravili do hor. Zatímco dvojce trochu chyběl spád, tady to byla správná horská jízda. ()

DAPDO

Každej civilizovanej člověk přece ví, že když tluče a někdo na něj zatluče, tak na něj tluče proto, aby netlouk. Tomu přece rozumí každej magor a Vám jako extramagorovi to extra říkám, ale naposledy.Závěrečný díl povedené trilogie. Známé postavy z Homolkovic familie doplňuje kulturní referent alias "to bude horor" , kterého hraje Hrzán. A bude na co koukat ! ()

Drom

Třetí pokus Jaroslava Papouška o rozbor rodiny Homolkových, pro změnu na dovolené v zasnežených horách. Na rozdíl od pokračování druhého, pitvajícího situace na samou kost, se režisér opět zakousl do komplexnosti dialogů vedených ad absurdum, čímž odlehčil divákově trpělivosti. Na jednoduchou linku příběhu navěsil několik výživných výplodů konfrontace rodinky s ostatními v zotavovně Radost, vše proloženo idylkou a trochu zbytečným výhonkem v podobě dětského skokana na lyžích. Jak jsem naznačil, pozornost byla rozmělněna mezi několik dalších postav, kterým ovšem nebyl dán dostatečný prostor pro větší rozjezd, což je možná škoda. Film překvapivě nemá konec a opouštíme Homolkovi spolu s kulturním referentem a třemi tečkami na poslední straně scénáře naznačujícími A jestli neumřeli, homolkují do dnes... ()

Ozzy2

Bohužel, tady pan Papoušek vařil z vody a vůbec se mu to nepovedlo.To kouzlo předchozích dvou dílů vyprchalo a vznikla patlanice, rádoby taškařice, která byla chvílemi slabá a trapná. Například scéna s hasícím přístrojem byla opravdu hloupá, je jen dobře, že nevznikla ještě čtyřka. Ta by už musela mít název "Homolka a vzduchoprázdno. Ani Hrzán to nezachránil, bohužel. ()

Sosak

Tuším, že jde o jediný barevný díl. To mu přidává stejně jako prostředí horské dovolené, jinak laťka dialogů nesklouzla a hádky pořád skvěle plní svou funkci. Film je asi tak na stejné úrovni kvality s předchozím dílem, takže moc povedený. ()

waska

Lepší než dvojka, ale kvalit jedničky nedosahuje. Opět se podařilo dát tomu spád, velkou měrou k tomu přispívá Jiří Hrzán. Ale na ty dvojčata jsem opravdu alergickej... ()

Zevon

Je zde patrný vývoj trilogie, kterak se z maloměšťáka vyvinul socialisticky smýšlející soudruh, ve kterém občas je cosi nedostatečně potlačeného z kapitalistického bahna. Formanovský způsob pohledu je nenávratně v prdeli a dalších třicet let bude a dost možná, že i dnes dobrou komedii uvidíme méně, než kometu. Dobrá trefa - Marigold !!, zbytečné se opakovat. ()

Realmond

Stále vtipní Homolkové tentokrát na horách. Sice už je to někde jinde než předchozí dva díly, ale i tak výborný. ()

tom912

Poslední díl je o třídu výš než dvojka a to z toho důvodu, kde mu to kazí přechod z černobílého plátna na barevný, teda aspoň částečně. 90%. ()