Krysa SPK

Nejslabší díl trilogie. Kouzlo prvního dílu se vytratilo a film připomíná spíše komerčnější zábavu... Ale i tak, díky dědovi Homolkovi nemohu nedat za pět :-) ()

mab odpad!

Komunistická agitka o pražských pepících. Spolu s Anděli na horách apod. dílky zasloužený odpad. ()

cross

Zatímco dva předchozí komediální výpady do života Homolkovic rodiny byly "něčím víc" než jen veselohrou, pokračování třetí zachovává standardní vyzření komedií let sedmdesátých. Nedočkáte se sice žádných nadživotních pohledů, ale naproti tomu se můžete skvěle pobavit. ()

Ravi

Na horách se vším všudy. Opět dobře natočené, jako předchozí dva filmy. Jedno nechápu, jak se můžou někomu líbit umělí ptáci v divné kleci? 60% = 3/5 ()

vyfuk

Pro mě jako rodáka ze Špindlerova Mlýna jest to lákavé... film mě zaujal hned napoprvé. Bohužel jsem hodně dlouho neměl čas na shlédnutí tohoto filmu. Avšak po asi třech letech nesledovanosti - jsem se opět musel zasmát scéně: ,,Když někdo tluče, a někdo na něj zatluče, tak to proto aby netlouk!" :-D ()

Autogram

Príbeh znovu o ničom, len samé hádky, ktoré sú celkom umelé, hlavne, že sa päťkrát zopakuje, kolik peněz to stálo. Jedine dedov úlet so štyrmi holkami sa počíta a takmer-erotická scéna s Růžičkovou, tá zase dojem odpočíta. ()

Nepi

Normální čeští človíčkové tentokrát na dovolené v Krkonoších...řada banálních situací,které se nakonec díky Homolkovým stanou komickými...Poslední příběh z celé trilogie tentkorát však barevný....Podle mě tahle rodinka nemá chybu...!!! ()

Specs

Hlášky: Homolková: - "Co říkáš, táto?" Homolka: - "Co?" Homolková: - "Říkám, co říkáš tomu panorámatu?" Homolka: - "Je to žrádlo." Homolková: - "No, a co až budeme nahoře, to teprv budou panorámata." & Homolka: - "Každej normální civilizovanej člověk ví, že když tluče a někdo na něj tluče, tak tluče proto, aby netlouk." ()

manonfire

Jak se dalo čekat, tak již poněkud slabší díl, kde se poetičnost dílů minulých poněkud nahrazuje vyhroceností scén, ale stále to má své....zvlášť když Pan Šebánek sedící na lanovce zahřímá "Vzhůru na KLONDIKÉÉÉÉ!!!!!" 60% ()

deckardx

Kde mas tu svou bandu?!? Syčácíí.. I kdyz jednicka byla takova prukopnicka, ja si nemuzu pomoct, ale tohle je proste nejlepsi dil a zaschvaty smichu skoro u kazdy hlasky... ()

Casablanca

Film mám spojený s komentáři, kterými jsme některé scény častovali: "Jde si oholit kníra..." aneb Marie Motlová se chápe holící štětky a nechává zlého tátu klečet:-) ()