Yamakasi - parta sedmi lidí, kteří se baví tím, že lezou po domech. Čím výš, tím líp. Samozřejmě, že tato zábava není bez povšimnutí policie. Pak se ale stane problém: malý kluk Džamel má nemocné srdce a nemůže sportovat. Je však spolužáky vyhecován k tomu, aby po vzoru Yamakasi vylezl na strom. Dostane však záchvat, který mu poškodí srdce a je nutná transplantace. Převoz srdce stojí 400 tisíc. Yamakasi cítí určitou část viny a tak se rozhodnou peníze sehnat. A to jakýmkoliv způsobem, třeba i nelegálně. (Isherwood)

Boris18

Yamakasi=parkur. Skvělá oddychovka u které se nenudíte, ale tady vás přímo nenadcne. Já osobně jsem se docela dobře pobavil a těším se až shlédnu dvojku. ()

coldrexx

1. Poradny film o fenomenu parkouru a skvele parkourove sceny + naslapanej fr. hip hop....hl. dej a zalpetka kolem Jamela je misty dost trapna, ale neni to nic co se neda ve zdravi prezit..a tak nejak to tomu proste patri....cetl se tady komentare jako "nejhorsi film ze vsech" a podobny zvasty....Kolik ste videli filmu vy znalci???..Do jiste miri chvalim cesky dabing, ktery je mnohdy vtipnejsi nez original:)..Normalne bych dal za 4, ale s temahle komentarema musim hodnotit o to vic..Proste se to tad jeste musi zkulturnit:D ()

kalerme

Trochu humoru, dobrá akce, průhledný děj, a troška klišé. Zkorumpovaní doktoři a politici jsou zlo a a policajti jsou pitomci. Krást pro dobrou věc je odpustitelné, hlavně že to skončí happyendem. Hodina a půl jednoduché zábavy, na které jsou dle mě nejlepší scény lezectví a francouzský rap. ()

Johny203

Ako reklama na parkour ma to k tomuto športu/druhu zábavy nijako neprivábilo, ako film to trpí na neskutočne tupý scenár. ()

GrooteLulu

..parta pařížanů s lany a bojem "arabského dobra" proti "francouzskému zlu"... doporučuji, jako počátek parkuru a povědomí o něm v čechách na socialistických dětských prolézačkách na hřišti s pískovištěm.. ()