Sestry Lynn a Sue si zavedly malou rodinou firmu v oblasti nájemných vražd. Lynn, dosud obstarávající "špinavou" práci, se ale rozhodne začít nový život, což se ovšem Sue ani za mák nelíbí. Situaci jim komplikuje i dotěrná policistka Hong. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Dvě sestry po vraždě rodičů dělají na objednávku špinavou práci. To by pro jednoduchý akční film mohlo stačit, ale to by to nesmělo být z produkce HK. Příběh s okouzlujícími asijskými Femme fatale, který kromě pro HK typických bojových scén přináší i plnohodnotný a stále jednoduchý příběh pojednávajíc také o hledání vzájemného vztahu obou sester a vlivu policistky na jejich práci, která svou pozicí hodně překvapí. A samozřejmě nechybí ani citová a romantická stránka. Krvavé rošambo se však v žádném případě nekoná. Celkově to dokonce vypadá, že je snímek daleko více zaměřen na ženskou část diváků. Vizuální stránka by se dala snést, nebýt určitých nelogických CGI efektů. Např. scény se střepy jsou skutečně přehnané. Vyloženě pecka to není, ale na druhou stránku, proč ne? ()

piotro

Myslim že bez tých kočiek by film nemal 70%. Nanútená romantika a zbytočné prehnané debilné akčné scény pokazili výsledný efekt. 55% ()

asfalt

Veľmi pekný akčnák skombinovaný s dobre zvládnutými emotivnými momentmi. Dejovo to nenudilo a hudba mi do toho sadla dokonale. Trošku mi to len prišlo ako by sa ten film skladal z dvoch rôznych častí, chcelo to prekotviť o čosi lepšie, ale celkový dojem je veľmi dobrý. ()

Quido

Musí se nechat, jsou zde opravdu pěkně provedené bojové scény a film nezapře svůj asijský původ. Pokud si chcete oddychnout od psychologických filmů, které se snaží být logické a podobně tak si užijte tento film. Moc se mi líbil a po shlédnutí několika amerických filmů u kterých lituji, že jsem jim věnoval čas, jsem konečně odcházel od filmu s pocitem normálního filmu. ()

Colour

Tak toto má ku komédií tak blízko ako ja k tínedžerským filmom. Tento film má v sebe veľa žánrov, no rozhodne vtipný nie je. Akcia je dobrá, herečky sympatické, pátranie po vrahyniach zvláštne, no romantika sa mi zdala akási divná. Celkovo bol film podivný. 64% ()

Tamten

Film je přesně takový, jaký se dá očekávat - lehce překombinovaný přiblbloučký děj, který ovšem vysloveně neurazí, nereálné akční scény, které jsou ovšem svižné, dynamické a zábavné, a to všechno v podání tří krásných holek a několika chlápků, kteří jsou tu jen proto, aby holky měly do koho kopat. Hledáte-li reálnou detektivku či vážné drama, tak rychle pryč, hledáte-li zábavnou akční komedii s hezkejma holkama, pak vřele doporučuji. ()

papadoce

Jedná sa o jednu z najväčších pičovín s pomedzi "kung fu" filmov. Film má jeden z najhorších hudobných doprovodov histórie. Chápem prečo nie je uvedené kto robil hudbu. Je to prasprostá zlátanina. Ešteže aspoň tie dve ázijské štetky majú pekné nohy., aj keď hviezda sa medzi nimi nenachádza. Jednu hviezdu ale predsa udelím a to za posledný súboj 2 na 1. Ten mal nápad a bol celkom slušne natočený, čo v konečnom dôsledku ešte viac poukazuje na pičovskosť zbytku filmu. ()

milanhanic

Trochu zkušenější a agresivnější Charlieho andílci, jen jsem se méně smál, rozdhoně se ale jedná o film plný akce a to především skvělé akce. Na začátku jsem byl zklamán, film na mne neudělal dobrý dojem, ale pak se můj názor stále měnil a na konec jsem byl naprosto do filmu zažrán. Co film skončil, rozhodl jsem se. Film hodlám brát jako jeden z nejlepších akčnáků, kde místo hrdinů máme hrdinky. ()

me3x®

Charlieho anjeli na čínsky spôsob a chytilo ma to viac za srdce. Je pekné z času na čas vidieť aj ženy v akcii. Ako film je to vcelku slušné béčko. Je to trochu dlhé a človek sa začne nudiť asi tak 25 minut pred koncom. Vidno tu silno snahu východnej kinematografie priblížiť sa holywoodskym akčákom. takže hviezdičky za snahu, za zopár pekných myšlienok v inak plytkom príbehu, za peknú hudbu a nakoniec samozrejme za tie aziatky. ()

TesterX

Od hongkongské akčňárny jsem čekal více akce, než romantiky a dramatu. Bojové scény jsou poměrně vydařené, hlavně ta závěrečná. Jediná automobilová honička je však naprosto amatérsky zprasená a nepřehledná. Při jejím sledovaní jsem měl pocit, jako kdyby jediným členem štábu byl režisér s amkamerou v ruce a pobíhal s ní náhodně ulicemi kolem aut. Nemá ale cenu rozmazávat jednu nepovedenou scénu. I tak se jedná o celkem zajímavý, i když chvílemi nudný příběh o lásce, ztrátě, pomstě a nečekaném přátelství. Připomíná mi to sice zápletku hollywoodských béček osmdesátých let, ale na ťongy to ujde. Chce to vypnout mozek a kochat se pohledem na pěkný holky, které umí chlapům pošramotit kulky :). ()

romulus

Velmi dobrá akce. Tady jde o příběh pouze částečně, všechno je doplněné akčními scénami, které jsou supr a dělají tak film skvělou podívanou u které jsem se nenudil. Dokonce ani ty řeči kolem nevadily. Překvapila mě i jedna věc, která se často u filmů nevyskytuje!!!Mrkněte a uvidíte!!! ()

pierre9

Fajn film. Avšak príbeh tu bol akosi iba do počtu, aby sa nepovedalo. Na druhej strane, fešné hlavné hrdinky, zopár úsmevných momentov a solídna akcia to vytiahli na 3.5*. ()

Leyla

No až na tu hudbu to byl film podle mýho gusta. Krásný agentky, přehnaný akční scény, láska, dokonce i katany tu byly. Vážně, škoda, přeškoda tý zmršený hudby... ()

HKstars

Corey Yuen má poslední dobou proklatou formu a ještě předtím než si do Francie odskočil natočit Transportera, pokusil se natočit vlastní verzi Charlieho andílků. Pěkně po hongkongsku roztočil karty a úmyslnou přeslazenost amerického originálu nahradil vizáží nezdravě akčního technothrilleru. A obsadil Hsu Chi, Vicki Zhao a Karen Mok. S takovým triem je úspěch zaručen... Hlavními hrdinkami hitmanovského příběhu jsou dvě sestry - Lynn (Hsu Chi) a Sue (Vicki Zhao), které se rozhodli pro dráhu nájemných zabijáků. Jak u nás ve škole říkali, tenhle předmět je povinně dobrovolný. Otec obou dívek totiž vyvinul pro policejní složky speciální satelit, který nahlédne do každého zákoutí a může nahradit všechny bezpečnostní kamery. To se samozřejmě nelíbilo nelítostným podnikatelům a s tatínkem byl brzy konec. A znáte to, po jedné dobře vykonané krevní mstě, se vám řemeslo zalíbí a tak si holky vydělávají trochu netradičně - kradou data a likvidují gangstery.Lynn je ta akčnější, která vždy mačká spoušť, zatímco Sue ji pomáhá (díky počítačům a otcovu vynálezu, který odkryje každou pokličku) ze zálohy. Tahle konfigurace se však brzy stane minulostí, Lynn se neplánovaně zamiluje a Sue, ve snaze ukázat své starší sestře, že taky není žádné ořezávátko, se dostane do pořádných potíží. A to je ještě k tomu oběma na stopě zručná inspektorka Hong (Karen Mok), vyšetřující jejich poslední řádění. Zkrátka jak už bylo řečeno, karty létají po stole ďábelskou rychlostí a poměrně hutná stopáž (110 minut) se neúprosně krátí. Kdo nakonec přežije a co kuje zadumaný Yasuaki Kurata pohybující se tajemně po place? Odpovědi přicházejí záhy, když Coreymu pípnou hodinky a v posledních dvaceti minutách, nesoucích se ve znamení infiltrace do SHH (Sídlo Hlavních Hajzlů), si všichni vyberou svůj díl slávy. Karen Mok nakope pár záporáckých zadků a Vicki Zhao si to rozdá s veteránem Kuratou v samurajském freestyleu. Vypadá to kouzelně, i když holky ne vždy vypadají v bojových scénách úplně uvěřitelně (nejhůř dopadla Hsu Chi a to i přesto, že vyfasovala nejvíc zpomalených záběrů ;). Corey všechno dohání pomocí drátů a především výtečné kamery. Navíc je vidět, že film nasál do svého nitra hodně dolarů, takže už tak nadpozemsky krásné hrdinky a interiéry jsou ještě přikrášleny digitálními efekty. Někdy to vypadá skvěle (nájezdy, průjezdy, triky na počítačových monitorech), někdy méně skvěle (podezřele se bortící sklo, pochva od katany a další "bortící se věci" ;), někdy vůbec ne skvěle (záběry automobilové honičky na monitoru), ale Coreymu se nakonec podařilo vtisknout filmu skoro až hollywoodský image. Peníze jsou tu zkrátka vidět (ještě jednou musím pochválit kameru, jejíž vedení snad nemá v současném HK filmu obdoby), takže jednoho až zamrzí, že si Corey vybral zrovna takhle průhledný námět. Herečky jsou sice megarulózní (a můžeme jen poděkovat, že ve scénáři zbyl dostatek scén ve stylu "souboj ve sprše" nebo X/Y/Z se svléká nebo obléká), ale brzy pochopíte, že nemají příliš o čem hrát a nebýt pečlivého šperkování akčních scén, celý děj by se rozsypal jako korálky bez nitě. Béčkové kořeny prostě čouhají na každém kroku, ale... Corey je dostatečně šikovný, aby nezakopl a všechny tři přítomné ingredience (tedy akci, romantiku a humor) nakonec umixuje v chutný koktejl, po jehož konzumaci pošlete Charlieho andílky slušně řečeno do háje. Tohle je emancipace, kterou jste vždycky chtěli, nabitá akcí od hlavy až k patě. Tak neváhejte, stačí po ní jen sáhnout. Neudělá vám díru do hlavy a nedonutí vás křičet v extázi nad akčními scénami, ale zcela jistě ji nebudete nadávat za zpackaný sobotní večer. A navíc to holkám opravdu sluší. Fakt ;). 70% () (méně) (více)

keigi

Honkongské béčko jedenadvacátého století, se vším co k tomu patří. Corey Yuen má rád záběry, na které se dobře dívá a kašle na to, jestli vypadají uměle - a to já rád. Původně jsem chtěl dát za čtyři, jenomže za poslední dva měsíce jsem "So Close" viděl třikrát, "Close To You" od Carpenters přehrávám snad denně a taky za třiasedmdesátou minutu dávám i tu (silně subjektivní) pátou. ()

Neel

Ano, příběh je skutečně průměrný, hlavně ta klasická proměna, kdy se nájemná vražedkyně chystá vrhnout do chomoutu a se vším seknout. Akční scény fajn, zvlášť souboj mezi Lynn a Hong nebyl vůbec špatný, ale přesto tomu něco chybělo. V každém případě spojení tří drsných asijských koček je samo o sobě určitě zajímavá podívaná. ()

Pythonator

Překvapivě dobrý akční film, který je zároveň i nečekaně dojemný. Qi Shu je opravdu kočka, takže to stojí za to. Škoda jen, že se ti Číňani bojí ukázat trochu víc erotiky. Filmu podobného typu by jen prospělo, kdyby se aktérky praly třeba v tangách nahoře bez. Na režii bylo poznat, že se vyžívala v sexy záběrech na prdelky a stehýnka, ale chtělo to prostě jen trochu víc přitvrdit, protože takový žánr je akorát o těch babách a nějaké větší hodnoty v tom hledat jen těžko. Choreografie soubojů je pěkná a akční scény jsou až matrixovsky vyšperkované. Ubrat na romantice, zkrátit stopáž a přidat lesbickou scénu tam, kde vyloženě chyběla, tak to bylo bombové a Amíci se můžou jít zahrabat. ()