Hvězdná brána - Série 4 (2000) (série)

Entita (S04E20)

(epizoda)
  • USA Entity

Z SGC je na planetu vyslána sonda. Poté, co dorazí na planetu, začne létat. Něco ji k tomu přimělo. Když se sondu snaží odpojit, něco zkratuje systémy. Až se situace uklidní, všem dojde, že na základně nejsou sami. Něco je sleduje. Zjistí, že ve skladu sond si ta energie udělala hnízdo. Jack chce, aby tu věc zničili. Ostatní si myslí, že by si s tím měli popovídat. Jakmile se toho Sam dotkne, něco ji napadne a upadne do bezvědomí. (Varan)

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nie celkom domyslená (prenos duše/ducha z prístrojov do tela), ale dostatočne akčná epizóda so zaujímavou témou, ktorá nepotrebuje Goauldov a odohráva sa iba na základni. Pripomínajúca epizódy z 1. alebo 2. série bez náveznosti na predchádzajúce či následujúce diely. ()

PlysovyMacko

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skrz branu prenikne na zakladnu elektromagneticky signal a znici vsetky pocitace. SG1 zisti, ze signal je bytost, ktora sa snazi komunikovat. Postavi pocitacove rozhranie a vojde do Carterovej. Nastane vyjednavanie ako bytost dostat von a zachranit Carterovu. Pacilo sa mi ako O'Neill dokaze vyjednavat tvrdo ked to situacia vyzaduje. Mam rada taketo epizody, ktore su samostatne sci fi poviedky, neriesia sa Goualdi. ()

• V čase 10:30 je na monitoru špatně napsáno plukovníkovo jméno „John O'Neill“. Správně je „Jack O'Neill“ (Richard Dean Anderson). (Thore)