SG-1 se v Los Angeles spojí s agentem Barrettem z NID. Podle Barretta se v opuštěném průmyslovém komplexu stalo něco strašného, v čem má prsty tajná buňka NID. Na místě činu se našlo 32 mrtvých a jedna mladá dívka, která má podle záznamů z kamer tenhle masakr na svědomí. Na místě činu NID našli Dr. Kefflera, který dívku zkoumal. Keffler jim odmítá říct, co s dívkou provedl. Daniel se s dívkou rozhodne promluvit. Snaží se z ní dostat, co se stalo. Dívka tvrdí, že neví, co se stalo. Podle ní ji Dr. Keffler stvořil. Dívka si ráda kreslí obrázky. Prý to, co vidí, nakreslí. Jeden z obrázků sedí na podivnou bednu se skarabey. Podle toho by mohli zjistit, co je uvnitř. (Varan)

Grogan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Taková průměrná epizoda, kde oceňuji hlavně reference na předcházející díly, rovněž postava nelítostného vědce Kefflera byla dobře zahrána. Místy to ale skutečně zavánělo nudou.. ()

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna budova, tajomná žena s goaulďou DNA a goaldska bomba. Zaujímavý experiment, ktorý časom odhaľuje viac a viac. Jackson môže znova ukázať svoje (terapio)schopnosti. Akurát to, keď žena (hoci s pologoaulďou DNA) zneškodní dvoch chlapov nedáva logiku...pre istotu to radšej ani neukážu. ()