poster

Žádné zprávy v devět (TV seriál)

 • Velká Británie

  Not the Nine O'Clock News

Komedie

Velká Británie, 1979–1982, 11 h 15 min (Minutáž: 25 min)

 • civalII
  *****

  tohle sehnat je fakt voser. sháněl jsem to tak dlouho až jsem byl rozhodnut, že vzhledem k tomu usilí půjdu u hodnocení o hvězdu dolů. a dodržel jsem to. z původních šesti na pět:-)(19.3.2010)

 • bouchy02
  *****

  Vynikající, skvělé! Ač nelehké tuto show sehnat, tak to pak stojí za to! Satira ve stylu Monty Python, ostatně tak typické (a skvělé) pro britský "sušší" humor.(21.9.2009)

 • dopitak
  ***

  Sledovat a vychutnat si plně tohoto předka České sody a dost možná i Tele tele znamená mít obrovský přehled o britské kultuře a politice přelomu sedmdesátých let. Některé scénky jsou vtipné i bez těchto znalostí, ovšem k oceněnění všeho je třeba mít dostatek informací. Z dnešního pohledu velmi nesnadné.(12.10.2011)

 • Segrestor
  ****

  Viděl jsem jen několik dílů a jako odkojenec na Monty Pythonech, kteří zhruba v době uvedení tohoto pořadu pomalu doexcelovali na vlnách BBC, jsem byl poměrně zklamán, ale nakonec jsem si zvykl a úplně nakonec se mi to docela líbilo, čímž chci dokázat, že mé doporučení je více než fundované.(3.1.2013)

 • GlamourCat
  ****

  Tohle mám možnost sledovat jen na YouTube a v angličtině. I tak mi to ale přijde vtipné, některé scénky méně (hlavně ty, co se snaží být ZA KAŽDOU CENU Monty Python), ale některé super. Že je Atkinson z nich všech nejlepší je bez debat, navíc jsem velmi přesvědčena, že byl, je a navždy bude fešák!(4.12.2012)

 • - Tvůrci pracovali často s archivními materiály, které prostříhávali s dotáčkami výstupů komiků a vytvářeli tak nové situace, jako by byly jednotlivé postavy přítomny danému dění. Tato metoda umožňovala zesměšňovat zejména politiky, členy královské rodiny nebo celebrity. (venus)

 • - Vznik jednotlivých scénářů byl velmi specifický. Nepřipravoval je stálý tým scénáristů, ale přispět mohl prakticky kdokoli, kdo prokázal svůj osobitý smysl pro humor. (venus)