Bartův trest (S04E06) (epizoda)

Itchy & Scratchy: The Movie

Animovaný / Komedie

USA, 1992, 22 min

Rich Moore

John Swartzwelder

Alf Clausen
  • snebka

• Hodnocení IMDB 8,2 • U nás poprvé 23. září 1994. V USA 3. listopadu 1992 • 80/100(3.1.2017)

100%(22.4.2018)

"Ahoj Barte." "Mami, tati, vy už jste doma? Ten čas tak letí když si čteš... Bibli? No sakra..." --- Sakra Barte, ty jsi takový prachant, že tě každý musí milovat... "Barte, slib mi že už budeš hodnej." "Dobře tati." "Díky synku." "...heheh, to určitě, celej na křivo."(4.2.2018)

Šiesta epizóda zo štvrtej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Itchy & Scratchy: The Movie" (Bartov trest). Do kín prichádza celovečerný animovaný film Itchy a Scratchy. Všetky deti zo Springfieldu sú z toho hotové. Samozrejme, že aj Bart Simpson to chce vidieť. Lenže kvôli neustálemu neposlušnému správaniu a nedostatku disciplíny mu jeho otec Homer zakáže, aby išiel na tento film. Ukáže sa to ako veľmi dobré výchovné opatrenie. *****(26.6.2018)