Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Do života Neda Flanderse opět vstoupí žena. A ne jen tak ledajaká žena – přímo filmová hvězda! A její sympatie k Nedovi jsou tak silné, že je dokonce ochotná žít s ním ve Springfieldu... (Česká televize)

Recenze (8)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ned je v Springfielde ten najžiadanejší muž, o tom niet pochýb. I keď je to blb a má 60 rokov, na to ale nevyzerá. Nie je tak prekvapením, že sa mu do života vplietla ďalšia žena, tentokrát krásna filmová hviezda. Lenže je tu ešte Bob Balaban... Bohvie prečo to práve tento herec tak schytáva, ale je to vtipné. Rovnako ako aj viacero narážok na showbiznis a jeho hviezdy a bulvár. Ako vidíme, tak talentom robiť paparazziho oplýva aj Očko, len tých príležitostí v tomto meste na podobné úlovky je pomenej. ()

Zajímavosti (5)

  • Ned během hovoru se Sárou zmíní jméno Houdini, což byl známý maďarsko-americký kouzelník a iluzionista. (Duoscop)
  • Sara řekne Nedovi, aby ji hledal v hotelu pod jménem Zelda Fitzgerald. Jednalo se o známou spisovatelku a manželku spisovatele F. Scotta Fitzgeralda. (peeteno78)
  • Když posmutnělý Ned Flanders odchází ze Slavnosti medúz do svého obchůdku pro leváky, zazní hlavní motiv známé klavírní skladby francouzského skladatele Clauda Debussyho „Svit luny“ (v orchestrální verzi). (Idée_fixe)

Reklama

Reklama