Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do života Neda Flanderse opět vstoupí žena. A ne jen tak ledajaká žena – přímo filmová hvězda! A její sympatie k Nedovi jsou tak silné, že je dokonce ochotná žít s ním ve Springfieldu... (Česká televize)

Recenze (7)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ned je v Springfielde ten najžiadanejší muž, o tom niet pochýb. I keď je to blb a má 60 rokov, na to ale nevyzerá. Nie je tak prekvapením, že sa mu do života vplietla ďalšia žena, tentokrát krásna filmová hviezda. Lenže je tu ešte Bob Balaban... Bohvie prečo to práve tento herec tak schytáva, ale je to vtipné. Rovnako ako aj viacero narážok na showbiznis a jeho hviezdy a bulvár. Ako vidíme, tak talentom robiť paparazziho oplýva aj Očko, len tých príležitostí v tomto meste na podobné úlovky je pomenej. ()

NiaWolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

♪ Medúzo, když připlouváš, tvým svodům podlééhááám, rád vyznal bych ti lásku, jsem však para-lyzován. Medúzo, já v náručí tě pevně držel svém, pak zpět si tě vzal oceán, a mně v ruce zbyl jen šléém. ♫ • ,,Rodinný stav poplatníka: Šťastně ženatý...s mrtvou ženou." ()

Zajímavosti (5)

  • Když Sara natáčí film, zmíní, že Katharine Hepburn se nikdy neukázala před kamerou nahá. Režisér na to odpoví, že nikdy není pozdě. V době vysílání této epizody však byla Katherine Hepburn již téměř deset let mimo veřejný život. Necelé tři měsíce po odvysílání epizody zemřela. (peeteno78)
  • Když posmutnělý Ned Flanders odchází ze Slavnosti medúz do svého obchůdku pro leváky, zazní hlavní motiv známé klavírní skladby francouzského skladatele Clauda Debussyho „Svit luny“ (v orchestrální verzi). (Idée_fixe)
  • Ned během hovoru se Sárou zmíní jméno Houdini, což byl známý maďarsko-americký kouzelník a iluzionista. (Duoscop)

Reklama

Reklama