Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Bartovi vypadl poslední mlíčňák a vypadá to, že už musí dospět. To znamená, že by si měl na sebe už i vydělat, ale jak? A co třeba prodávat trika s nápisy, které budou přesně vyjadřovat tvoji náladu... (Česká televize)

Recenze (5)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zápletka nepatrí medzi tie najlepšie, ale za rozbitú Toyotu, dokument o levoch a sedačke u Simpsonovcov a Erica Idlea, ktorého aj tak nepočujeme, ale je tam, si epizóda zaslúži plný počet. ()

Ironfood 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bart se snaží prodávat trička s vtipnými nápisy, čelí však ostré konkurenci ("Krustyho trička jsou vyrobena dětmi pro děti"). Naštěstí mu pomůže Goose Gladwell z Goosových ptákovin ("Nic nepotěší rodiče víc, než když se výstřední svobodný muž začne zajímat o jejich dítě"). ()

Zajímavosti (18)

  • Webovou stránku www.nuclear-secrets.com, kterou Homer v epizodě navštívil, Matt Groening skutečně zaregistroval, ale nikdy se na ní neobjevil žádný obsah. (peeteno78)
  • Originální název epizody Fat Man and Little Boy odkazuje na kódové názvy atomových bomb („Fat Man“ a „Little Boy“), které byly shozeny na města Hirošima a Nagasaki během druhé světové války. (peeteno78)

Reklama

Reklama