Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pan Burns vyhraje v pokeru basketballový tým a sportovnímu odvětví se začne věnovat o poznání více než jindy. Dokonce se rozhodne postavit novou sportovní arénu. Pro svůj záměr si však vybere místo, kde žijí ohrožené včely. To se samozřejmě nelíbí Líze, která rozjede velkou protikampaň. (Česká televize)

Recenze (4)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dosť originálna zápletka, dokonca až tak, že by ste nepovedali, že sa podľa tohto námetu dá nakrútiť epizóda Simpsonovcov. Lízine dejové linky patria v epizódach skôr k tým slabším, avšak tentokrát ako záchrankyňa včiel nelezie na nervy, ale je zdrojom vtipu, len si počkajte, ako jej to sluší s včelou bradou. Parádne to okomentuje Abrahám... No a dokonca sa jej príbeh prelína s tým Burnsovým a z dielu sa stane regulérny katastrofický film. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • V Homerově představě „světa bez medu“ se objevuje postava robota, který je podobný robotovi z filmu VALL-I (2008). (peeteno78)
  • Hudba, která hraje v „Kempu miliardářů“, je „Dance of the Hours“ od Poncielliho. (peeteno78)
  • Školník Willy říká, že včely umírají po celém světě od Glasgow po Edinburgh. Ve skutečnosti jsou od sebe tato dvě města vzdálena „jen“ 74 kilometrů. (peeteno78)

Reklama

Reklama