Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Pan Burns vyhraje v pokeru basketballový tým a sportovnímu odvětví se začne věnovat o poznání více než jindy. Dokonce se rozhodne postavit novou sportovní arénu. Pro svůj záměr si však vybere místo, kde žijí ohrožené včely. To se samozřejmě nelíbí Líze, která rozjede velkou protikampaň. (Česká televize)

Recenze (6)

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lisa coby génius zachranuje včely.Homer s Bartem tropí vtípky.Marge vidí později Lisu s včelím "plnovousem".Děda Abe má "halucinace".Tento díl je docela dobrý a já mu dávám 3 hvězdy.Mr.Burns coby "pracháč" dovádí s ostatními zbohatlíky. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dosť originálna zápletka, dokonca až tak, že by ste nepovedali, že sa podľa tohto námetu dá nakrútiť epizóda Simpsonovcov. Lízine dejové linky patria v epizódach skôr k tým slabším, avšak tentokrát ako záchrankyňa včiel nelezie na nervy, ale je zdrojom vtipu, len si počkajte, ako jej to sluší s včelou bradou. Parádne to okomentuje Abrahám... No a dokonca sa jej príbeh prelína s tým Burnsovým a z dielu sa stane regulérny katastrofický film. ()

Reklama

Galerie (1)

Zajímavosti (8)

  • V Homerově představě „světa bez medu“ se objevuje postava robota, který je podobný robotovi z filmu VALL-I (2008). (peeteno78)
  • Skladba, která hraje v „Kempu miliardářů“, je „Dance of the Hours“ od Poncielliho. (peeteno78)
  • Mezi miliardáři, kteří se v kempu objevují, jsou i skuteční miliardáři, jako například Bill Gates, Warren Buffett, Rupert Murdoch, Jeff Bezos a Mark Cuban. Poslední dva jmenovaní se dokonce sami nadabovali. (peeteno78)

Reklama

Reklama