Bartovo chlapectví (S27E09) (epizoda)

Barthood

Animovaný / Komedie

USA, 2015, 22 min

Rob Oliver

Tahle epizoda je svou invencí a kadencí humoru tak trochu návratem do začátků seriálu, kdy se člověk bavil při každém díle od začátku až do konce.(11.8.2017)

Film Chlapectví po Simpsonovsku. Hlášky: "Proč je nebe modré?" - "Já nevím, prostě je." - "Proč jsou mraky bílé?" - "Netuším." - "Proč jsou lidé žlutí?" - "Protože je tak Bůh stvořil." - "Proč je tráva zelená?" - "Aby se v ní dal najít golfový míček." / "Mladíku, neměj strach, nemusíš umět číst. Zákazníci si jen ukážou na obrázek burgeru, který budou chtít." / Učení se s tímhle novým ovladačem mě vážně unavilo. Nikdy jsem neviděl zelená tlačitka pro menu. Šílené tlačítka." / "Mám vás rád oba stejně, na 40%. Musím si nechat rezervu." / "Vypadá to, že jsme ukončili světelnou můru na Elm Street." - "Tohle je ale Maple Street, šéfe." / "Když měníš stěrače, stačí vyměnit jen tu gumovou část, ne celý stěrač." - "A kde se dají koupit ty gumičky?" - "To nevím." / "Páni, líbáš tak dobře, jak Terri říkala." - "Počkej, ty nejsi Terri?" - "Ne, já jsem Sherri. Ale jak půjdeme dál, tím líp poznáš rozdíl." / "Ralphe, ty ses dal k armádě?" - "Ano, protože jsem potřeboval kostým na oslavu." - 100%.(22.4.2017)

Výborné ako vždy...100%(29.1.2017)

Suverénne najlepšia epizóda za posledné roky.(18.4.2017)

Nejspíš nejlepší díl celé 27. série, protože kvalitní díl z minulosti u Simpsonů už dlouho chyběl.(28.9.2017)