Šíleně smutná Lisa (S29E02) (epizoda)

Springfield Splendor

Animovaný / Komedie

USA, 2017, 22 min

"Opakující se sny !! Proč si sakra mozky nevymyslí něco novýho ?! To je důvod, proč diváci utíkají k Netflixu.." ;)(24.1.2018)

Mám takový pocit, že jsem podobný díl už v nějaké sérii viděl.. Fenomén Simpsonů se s dalšími přicházejícími díly začíná propadat..(10.6.2018)

Popravdě to nebylo vůbec tak špatné, jak jsem čekal. Je tady vidět jasné zlepšení oproti příšernému minulému dílu. Podle mého názoru by bylo lepší, kdyby s29 začala právě touto epizodou. Začátek byl geniální a chtěl jsem dát dokonce 5*, postupně se ale kvalita zhoršila na průměrnou a já se rozhodl ohodnotit 4*, protože tomu prostě něco chybělo... Nápad byl nový (ikdyž je vidět inspirace od pár starších dílů) a bylo to celkem zajímavé, protože to byla vlastně parodie na mangu. Jako další plus beru to, že jsme se nedočkali zase trapného vytahování nových postav, jak jsem čekal. Celkově bych byl rád, kdyby alespoň takhle vypadaly i ostatní epizody.(9.10.2017)

• honajz2

Nejedná se o žádný zázrak, ale tahle epizoda do sebe i něco měla...(11.1.2018)