Šíleně smutná Lisa (S29E02) (epizoda)

Springfield Splendor

Animovaný / Komedie

USA, 2017, 22 min

"Opakující se sny !! Proč si sakra mozky nevymyslí něco novýho ?! To je důvod, proč diváci utíkají k Netflixu.." ;)(24.1.2018)

• honajz2

Nejedná se o žádný zázrak, ale tahle epizoda do sebe i něco měla...(11.1.2018)

90%(18.7.2018)

• snebka

• Hodnocení IMDB 6,7 • V USA 8. října 2017 • 64/100(29.1.2019)

• mcvpn

“A nyní si prečteme recenze: Největší katastrofa v historii… Simpsonů?” No dobre, určite to až take zlé nie je. Možno sú aj horšie časti, ale tie som našťastie nevidel. Čo si budeme klamať, je to strašné.Po dlhej dobe som si pozrel novú časť Simpsonovcov v nádeji, že tvorcovia sa vzchopili a kvalita nebude na takej nízkej úrovni ako keď som tento serial opúšťal To bolo asi v 27. sérii. Začiatok ma prekvapil, ale úvod býva často zmenený aj v strašidelných dieloch. Povedal som si, že to nič neznamená. Ak máte napozerané časti Simpsonovcov, viete, že zväčša na začiatku býva totálny zvrat v deji, a to je jeden z faktorov, prečo podľa mňa BOLI Simpsonovci jeden z najobľúbenejších seriálov. Nikdy ste na začiatku netušili, o čom bude diel.Ak to neprezrádzal názov. A tu? Lisa a jej psychické problémy od začiatku po koniec bez akéhokoľvek prekvapujúceho prvku. Škoda, že to nebol jediný problem.Bez vtipu. Bez šťavy. Dokonca som sa nemohol zasmiať ani na Ralfovi. Asi dám tomuto seriálu na pekne dlhý čas pokoj.(7.8.2018)