Speciální čarodějnický díl XXVIII (S29E04) (epizoda)

Treehouse of Horror XXVIII

Animovaný / Komedie

USA, 2017, 22 min

Jediný díl, který pro mě zatím vůbec stál za to. Byť pojídání Homer a je docela gore :)(6.10.2018)

"Všichni dnes zemřete !!" - "Její první slůvka !! Natáčí to někdo ??" ;)(8.2.2018)

• rogerkint

Jestli klasické čarodějnické díly byly parodie na horory, tenhle může fungovat jako horor sám o sobě. Už to není ani černý humor, ale humor zabitý mrazivými momenty. Úvod vrcholí totálním zmrazením lehkého úsměvu. V první povídce funguje scéna s posedlým Homerem jako čistě hororová, o to víc, že je to vlastně jediný výrazný moment v jinak ne moc zajímavé parodii na Vymítače ďábla. Prostřední povídka nenabízí zajímavého nic. Poslední příběh a sebekanibalizujícím Homerovi je v podstatě celá složená z tak zvrácených momentů, že se ani nedá smát těm vtipům (a ne jen proto, že nejsou dobré). Celkově je to asi nejznepokojivější čarodějnický díl, který se objevil.(11.8.2018)

Exorcista rules!!!!(15.12.2018)

• honajz2

Upřímně, tak špatný čarodějnický díl Simpsonovi ještě neměli... První příběh je nijaký, druhý trapný a ten třetí hloupě trapný...(9.1.2018)