Trailer

MrHlad

Parta nesympatických snobů a lhářů se chová otravně a těch padesát minut, co jsem na to zvládl koukat, jsem přemýšlel o tom, proč Kristen Stewart už dávno nevzala kramle. Možná, že to celé skončí nějak smysluplně, ale nemám silu a chuť to zjišťovat. Clea DuVall navíc točí, jak kdyby jí bylo devadesát. A smysl pro humor má, jak kdyby jí bylo sto. ()

Spiker01

Je mi jasné, že v konzervativních kruzích film pohřbívá LGBT tématika (na to tu visí ještě celkem snesitelných 63%), ovšem mimo to se jedná o klasický feel good vánoční romantiku, kterou od tvorby zrůdné stanice Hallmark odlišují dobří a známí herci (Kristen Stewart a Mackenzie Davis výborné obě). Osobně jsem se bavil skvěle a těch povinných trapných momentů zase nebylo tolik, takže za sebe můžu vřele doporučit na příští Vánoce. PS : Dan Levy se tedy neskutečně potatil a rád jej v podobných typech filmů uvidím častěji...75% ()

pepo

Chalani majú Love Simon, baby toto. Konečne dobrý mainstreamový feel good film s babskou gay tematikou. Ako komédia je to síce rozpačité, ale ako vzťahovka to funguje dosť dobre. Aj keď najmä kvôli ústrednému páru (Mackenzie Davis úplne žiari a pokojne by som jej dal nomináciu na Zlatý glóbus, Kristen sa pri enj prekvapivo trochu stráca)). Slabších 8/10 ()

johnn333

Zajimavé. Čekal jsem vánoční eskapismus, místo něho se v tom ale stále jen prohlubuje internalizovaná homofobie jedné z protagonistek, kterou násilně vyoutuje její sestra, což ale přesto vygraduje tím, že si přejete, aby Kristen Stewart skončila s Aubrey Plaza. Vůbec vedlejší postavy jsou v tom hodně výrazné. Na závěr to sice chce být dojemnější než Marley a já, ale vlastně se nedivím, že to tak rezonuje, protože to v některých nuancích není tak festive blbé, jak to z trailerů vypadalo. Netflix by za tohle Hulu urval ruce. ()

Eliott

Děj o dvou lesbičkách, které jedou strávit své první společné vánoce s velice nóbl konzervativní rodinou jedné z nich. Obvykle LGBT filmy nemusím, ale tento na mne vážně zapůsobil. Příběh zdaleka není tak předvídatelný, jak by se na první pohled mohlo zdát a dostaví se velice vtipný a hezký film o několika lidech a jejich příbězích. Pochvalím především jak hezké herečky vybrali do hlavních rolí, jelikož se na ně moc hezky kouká a také závěr, který je skutečně velkolepě provedený a dokonce dosti dojemný. 78% ()