JohnnyD

Mizerne napísaná romantická komédia s nesmierne nesympatickými postavami (Harper!!!), ktorá na povrchu hrá na progresívnu nôtu, ale vo svojej podstate len ukazuje (podobne ako Black Panther alebo Love, Simon), ako zabrzdená je spoločnosť i Hollywood. Čakal by som, že v roku 2020 by už mohlo byť normálne nakrútiť homosexuálnu romantickú komédiu, ktorá nebude riešiť homosexualitu ako takú, ale postavy budú emancipované a rovnocenné s postavami heterosexuálnych romantických komédií. Chápem, že na niečo také nie je pripravené Slovensko, ale od Hollywoodu mi to príde mimoriadne spiatočnícke. Kamuflovať scenár na úrovni Hallmark movie touto témou je len čistý marketing. ()

MrHlad

Parta nesympatických snobů a lhářů se chová otravně a těch padesát minut, co jsem na to zvládl koukat, jsem přemýšlel o tom, proč Kristen Stewart už dávno nevzala kramle. Možná, že to celé skončí nějak smysluplně, ale nemám silu a chuť to zjišťovat. Clea DuVall navíc točí, jak kdyby jí bylo devadesát. A smysl pro humor má, jak kdyby jí bylo sto. ()

pepo

Chalani majú Love Simon, baby toto. Konečne dobrý mainstreamový feel good film s babskou gay tematikou. Ako komédia je to síce rozpačité, ale ako vzťahovka to funguje dosť dobre. Aj keď najmä kvôli ústrednému páru (Mackenzie Davis úplne žiari a pokojne by som jej dal nomináciu na Zlatý glóbus, Kristen sa pri enj prekvapivo trochu stráca)). Slabších 8/10 ()

Spiker01

Je mi jasné, že v konzervativních kruzích film pohřbívá LGBT tématika (na to tu visí ještě celkem snesitelných 63%), ovšem mimo to se jedná o klasický feel good vánoční romantiku, kterou od tvorby zrůdné stanice Hallmark odlišují dobří a známí herci (Kristen Stewart a Mackenzie Davis výborné obě). Osobně jsem se bavil skvěle a těch povinných trapných momentů zase nebylo tolik, takže za sebe můžu vřele doporučit na příští Vánoce. PS : Dan Levy se tedy neskutečně potatil a rád jej v podobných typech filmů uvidím častěji...75% ()

johnn333

Zajimavé. Čekal jsem vánoční eskapismus, místo něho se v tom ale stále jen prohlubuje internalizovaná homofobie jedné z protagonistek, kterou násilně vyoutuje její sestra, což ale přesto vygraduje tím, že si přejete, aby Kristen Stewart skončila s Aubrey Plaza. Vůbec vedlejší postavy jsou v tom hodně výrazné. Na závěr to sice chce být dojemnější než Marley a já, ale vlastně se nedivím, že to tak rezonuje, protože to v některých nuancích není tak festive blbé, jak to z trailerů vypadalo. Netflix by za tohle Hulu urval ruce. ()