Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policistka Zuzana Radová není nadšená ze svého nového kolegy Filipa Mrkvičky, který porušuje pravidla call centra tísňové linky. Navzdory tomu, že Filip v praxi prokáže své schopnosti krizového interventa u velmi ošemetného případu bývalého policisty ohrožujícího vlastní rodinu, vypadá to, že ho jeho nadřízená jen tak na milost nevezme. (TV Prima)

(více)

Recenze (20)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nový primácký policajstko- záchranářsky-hasičský seriál začne v prvním díle ve vysokých obrátkách - nahá žena, tyran, psychouš a do toho operátoři tísňové linky a jejich soukromé záležitosti. Už první záchranná akce - chlapec málem sražený autem byla směšná. Brzobohatý je sympoš, ale tu roli mu nevěřím a vlastně všechny dialogy, akce jsou prostě neuvěřitelné a nevěrohodné ( zlatej Modrý kód ) Dám dvě hvězdy za luxusní obsazení. Třeba se to rozjede. ()

curil 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Premiéru jsem neviděl a teď nahrávám. Nekoukám na příkré recenze, podle mě jako výplňovka na odpoledne stačí, v prime timu už je to horší. Pořád ale lepší než Ulice, Ordinace a další blbiny pro ženy a dívky. Pobavil Jiří Klem jako vysloužilý praporčík, ten se svejma řečičkama by se hodil i do Zemana. ()

Reklama

Filmyx 

všechny recenze uživatele

uff, první scéna je teda dost brutální, skoro mě odradila, jak kdyby to natáčeli žáci třetí třídy. Ne že by případné nedokoukani bylo k politování, mix amatérské akce, stupidních vztahových problémů, překvapivě nedobrý Brzobohatý i Chýlková. Celkový dojem: nudné romance sem tam narušené něčím, co zřejmě mělo být napínavé. Pro milovníky ordinace a ulice ale doporučuji. ()

vlcekmirek odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co by se dalo čekat od seriálu z pera těchto scénáristek? Když se podíváte, na čem se podílely, není divu, že ze sebe plodí jednu perlu za druhou. Ulice, ordinace, svatby, obchoďák... Jedna sr__ka vedle druhé, tak nemůžete čekat, že najednou začnou z rukávu sypat scénáře, které by měly hlavu a patu. Jedinou výhodu tyto dámy mají. Když ne ony kompletně, tak alespoň jejich mozky, mají-li nějaké, se dožijí vysokého věku. Protože: ,,Kde nic není, ani smrt nebere!!!" ()

mavin odpad!

všechny recenze uživatele

Jedna urgentní píčovona vystřídala druhou s rádoby operátorama na lince, dostalo mě to, jak si z práce radílka odjede na lepším skůtru udělat vyjednavače!? Zrovna takoví odborníci jak kreténi na Rubavě, no od dalších dílů rozhodně neočekávám nic lepšího než že budou sledovačům podobných chujovin hustit do hlav kravovinu za kravovinou!! Potom se nedivme, že na 112ku budou volat i takoví dementi jak naštípat dřevo do kotle atd...atd...😰🙆👎👎 ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • První epizodu seriálu vidělo při televizní premiéře 17. 6. 2019 1,1 milionu diváků starších 15 let. Šlo o nejlepší výsledek večera po 20:00. (SONY_)

Reklama

Reklama