Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policistka Zuzana Radová není nadšená ze svého nového kolegy Filipa Mrkvičky, který porušuje pravidla call centra tísňové linky. Navzdory tomu, že Filip v praxi prokáže své schopnosti krizového interventa u velmi ošemetného případu bývalého policisty ohrožujícího vlastní rodinu, vypadá to, že ho jeho nadřízená jen tak na milost nevezme. (TV Prima)

(více)

Recenze (20)

vnimatkrasu odpad!

všechny recenze uživatele

Bez upřímnosti, s místy až dojemně legračním Brzobohatým. Jako jedna z tisíce osmdesáti epizod nekonečný ságy o policajtech bych tomu byl schopnej odpustit leccos, jako pilot ambiciózní minisérie, co se námětem vzhlídla v Dánsku, je to celý jen pro toho nejnenáročnějšího diváka. Příště to radši přepnu. A klidně i na Modravu. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nový primácký policajstko- záchranářsky-hasičský seriál začne v prvním díle ve vysokých obrátkách - nahá žena, tyran, psychouš a do toho operátoři tísňové linky a jejich soukromé záležitosti. Už první záchranná akce - chlapec málem sražený autem byla směšná. Brzobohatý je sympoš, ale tu roli mu nevěřím a vlastně všechny dialogy, akce jsou prostě neuvěřitelné a nevěrohodné ( zlatej Modrý kód ) Dám dvě hvězdy za luxusní obsazení. Třeba se to rozjede. ()

Reklama

kolemjdouc odpad!

všechny recenze uživatele

buď jsem se abnormálně těšila že konečně uvidím zas jiné tváře a proto je moje zklamání tak velké anebo se to opravdu nepovedlo.Tak slabé herecké výkony od herců s tak velkými zkušenostmi to jsem opravdu překvapená.nemile!těšila jsem se hlavně na Ondřeje ale tady to nebyl vůbec on .V reálu je to normální sympaťák ale tady působil jak dřevo.Páni režiséři nebyli na place a herci si dělali co chtěli???? ()

mavin odpad!

všechny recenze uživatele

Jedna urgentní píčovona vystřídala druhou s rádoby operátorama na lince, dostalo mě to, jak si z práce radílka odjede na lepším skůtru udělat vyjednavače!? Zrovna takoví odborníci jak kreténi na Rubavě, no od dalších dílů rozhodně neočekávám nic lepšího než že budou sledovačům podobných chujovin hustit do hlav kravovinu za kravovinou!! Potom se nedivme, že na 112ku budou volat i takoví dementi jak naštípat dřevo do kotle atd...atd...😰🙆👎👎 ()

curil 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Premiéru jsem neviděl a teď nahrávám. Nekoukám na příkré recenze, podle mě jako výplňovka na odpoledne stačí, v prime timu už je to horší. Pořád ale lepší než Ulice, Ordinace a další blbiny pro ženy a dívky. Pobavil Jiří Klem jako vysloužilý praporčík, ten se svejma řečičkama by se hodil i do Zemana. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • První epizodu seriálu vidělo při televizní premiéře 17. 6. 2019 1,1 milionu diváků starších 15 let. Šlo o nejlepší výsledek večera po 20:00. (SONY_)

Reklama

Reklama