• mira007
  **

  Nový primácký policajstko- záchranářsky-hasičský seriál začne v prvním díle ve vysokých obrátkách - nahá žena, tyran, psychouš a do toho operátoři tísňové linky a jejich soukromé záležitosti. Už první záchranná akce - chlapec málem sražený autem byla směšná. Brzobohatý je sympoš, ale tu roli mu nevěřím a vlastně všechny dialogy, akce jsou prostě neuvěřitelné a nevěrohodné ( zlatej Modrý kód ) Dám dvě hvězdy za luxusní obsazení. Třeba se to rozjede.(18.6.2019)

 • borohub
  **

  No když to porovnám s ostatními skvosty, co prima tuhle sezónu představila (Krejzovi, Tátové na tahu, Poklad z půdy, Linka 112, Černé vdovy, Ano šéfová!, Parta z penzionu atd..) tak tenhle seriál ani tak špatnej není. Prvních 20 minut bylo naprosto příšerných, pak se to jakž takž ustálilo a šlo se na to nějak dívat. Vůbec mi neseděl střih a celková překombinovanost děje a postav, ale na to si možná i zvyknu. Určitě tomu ještě dám šanci a upřímně budu asi radši, když Prima na podzim nasadí tohle, než sračku ve stylu Ano šéfová, či poklad z půdy. 35%(17.6.2019)

 • kolemjdouc
  odpad!

  buď jsem se abnormálně těšila že konečně uvidím zas jiné tváře a proto je moje zklamání tak velké anebo se to opravdu nepovedlo.Tak slabé herecké výkony od herců s tak velkými zkušenostmi to jsem opravdu překvapená.nemile!těšila jsem se hlavně na Ondřeje ale tady to nebyl vůbec on .V reálu je to normální sympaťák ale tady působil jak dřevo.Páni režiséři nebyli na place a herci si dělali co chtěli????(18.6.2019)

 • vlcekmirek
  odpad!

  Co by se dalo čekat od seriálu z pera těchto scénáristek? Když se podíváte, na čem se podílely, není divu, že ze sebe plodí jednu perlu za druhou. Ulice, ordinace, svatby, obchoďák... Jedna sr__ka vedle druhé, tak nemůžete čekat, že najednou začnou z rukávu sypat scénáře, které by měly hlavu a patu. Jedinou výhodu tyto dámy mají. Když ne ony kompletně, tak alespoň jejich mozky, mají-li nějaké, se dožijí vysokého věku. Protože: ,,Kde nic není, ani smrt nebere!!!"(27.6.2019)

 • mavin
  odpad!

  Jedna urgentní píčovona vystřídala druhou s rádoby operátorama na lince, dostalo mě to, jak si z práce radílka odjede na lepším skůtru udělat vyjednavače!? Zrovna takoví odborníci jak kreténi na Rubavě, no od dalších dílů rozhodně neočekávám nic lepšího než že budou sledovačům podobných chujovin hustit do hlav kravovinu za kravovinou!! Potom se nedivme, že na 112ku budou volat i takoví dementi jak naštípat dřevo do kotle atd...atd...😰🙆👎👎(18.6.2019)