Wanda a Vision sa snažia skryť svoje superschopnosti počas večere s Visionovým šéfom a jeho ženou. (Disney+)

Milano33

Vážne nemám, čo vytknúť, nesmierne som sa pobavil. Je to šialené, bizarné, ale aj svieže a zábavné, presne takto som si seriál WandaVision predstavoval. Za mňa veľmi originálny počin od Marvelu, ktorý sa výrazne líši od zvyšku tohto univerza. WandaVision sa skrátka nebojí riskovať, či už žánrovo alebo formou vyprávania. Ústredná dvojica bola úžasná a chémia medzi nimi bolo parádna. Elizabeth Olsen to ťahal neskutočne, ale ani Paul Bettany nezaostával. Celkové čiernobiele prevedenie, ktoré nápadne pripomínalo sitcom z päťdesiatych rokov, bolo vskutku unikátne. Audiovizuálne spracovanie bolo mimoriadne nápadité a taktiež nechýba cit pre detaily. Tomuto sa hovorí dokonalá pocta starším sitcomom. Príbeh nám začína tak, že náš manželský pár sa presťahoval do krásneho malomesta Westview. ()

Jayem

Originalita 0 bohužial. Kompletne okopírovany seriál Bewitched z 1964. Uvidime či to bude aj niekam smerovať. ()

kumite

Tak tohle je katastrofa !! Komentář z jednoho filmového webu je ještě velmi smířlivý : "Něco mi říká, že kdyby někdo natočil to samé retro s postavami, které jsme si neměli možnost oblíbit už v minulosti, byla by reakce publika podstatně vlažnější." ()

barrahir

Rozjet první seriál Marvelu na Disney+ jako šedesátkovej sitcom, to chce docela koule, takže rozhodně palec nahoru. ()

LachtanShows

Chápu, že filmovými blockbustery zhýčkaní fandové nedokážou ocenit trošku umělecký náhled do teprve se rozbíhajícího postranního příběhu dvou nejmocnějších postav z řady Avengers, ale nechápu už jejich potřebu seriál shazovat do nízkých čísel. Stejně tak, jako bylo předem avizováno, že se na věc půjde i částečně s humorem, bylo i oznámeno to, že háv sitcomu nebude mít dlouhého trvání. Tak nač ten hate. ()

Aurus

Tato epizoda není nic moc. Pár vtipů jsou sice dobré ale žádný zázrak to není. Příběh je docela podprůměrnej, postavy jsou docela hrozné a hudba je docela dobrá. Za mě první epizoda 3/10. ()

Hapretor odpad!

Nekoukatelná mrdka ... originalita tomu rozhodně neprospěla ... ba úplně naopak ... ztráta času, talentu herců ... všeho ... strašný ... hrozný ... měli to udělat přímější, jednodušší, ... ne tenhle rádoby super promyšlený originální koncept ... to už můžu čumět na krok za krokem, nebo přátelé, nebo podobný vypatlávající hovna ... další díly to samé ... špatný úvod nabaluje další nudu a zklamání ... ()

NiaWolf

Zatím takový lehký úvod, kde se nic neděje. Uvidíme, jak se to rozjede dál. Stylizace do 50. let (?) povedená, ale tomu odpovídají i vtipy, což prostě dnes už nemá takový efekt. ()

tomik99

Asi by bylo bláhové čekat klasické MCU po takovém traileru. Je to prostě risk. Nemůžu říci, že by se mi to nelíbilo, některé scény byly fajn a zábavné, ale myslím si, že odstupem času budou právě tyto první epizody jedním velkým fillerem k věcem, které teprve přijdou... ()

Dolby.130

Bavil som sa. Dej jednoduchý, dialógy neboli náročne ani trápne. Jednoduchý humor, ktorý dokonale fungoval. WandaVision bude fakt zaujímavý seriál od Mervel, ktorý mám môže ukázať niečo viac, čo tu doteraz nebolo. EasterEgg potešil. Keď to pôjde ďalej v takomto duchu jednoduchosti a humoru tak budem len rád a verím, že nám postupne ukážu a odhalia čo sa to Wande vlastne deje a kto jej to robí, prečo a ako? Veľa otázok takmer žiadne odpovede. Teším sa na nové časti. ()

wolverine

Takhle si superhrfinský seroš nepředstavuju. Tohle měl být akčňák, né nějaká konverzačka z 30. let 20. století s přidaným živým publikem. Ten nápad je šílený a fakt tohle by se točit nemělo. Ono to není až tak špatné, ale kdyby to udělali jako Agenty S.H.I.E.L.D. byl bych spokojenější. ()

maramashi

V skutku celkom vpohode aj keď to moc nesadlo do môjho žánru al chápem že to na byť spravené takým retro štýlom a celkom s som do podarilo a pripadá mi to ako krok za krokom so superhrdinmy ale tak vedel by som si to predstaviť aj lepšie spracované no som zvedavý čo bude ďalej ()

Kubajss_cz

Musím říct, že formát „Jak by vypadal komiksový seriál napříč televizní historií“ se mi líbil od úvodního traileru. No a tohle je přesně ono. Jenom se bojím, že kratší formát dílů s týdenními rozestupy může seriálu uškodit. Hlavně pro diváky, kteří neznají komiksovou předlohu, a tedy nemají tušení k čemu seriál směřuje nebo kde se odehrává. Ze stejného důvodu můžou působit logické chyby nebo chování postav jako mínus seriálu. Opak je pravdou. Všechno bude dávat smysl na konci a tohle je příjemný začátek. Herci i tvůrci si éru 50. let i přes krátký formát užili naplno. ()