Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  Název je více než přesný. Jean Simmonsová si tu vystřihla ďábelskou mrchu s tváří anděla - rozmazlená, bohatá, psychicky narušená holka, která manipuluje úplně se všema kolem sebe a všichni jí to strašně žerou. Opravdu hnusná postava. Dějově to bylo hodně dobré, i když trochu předvídatelné. No a jako perlička na závěr - Mitchum na konci plánuje odjet do Mexika, kam jezdí pravidelně snad ve všech svých noirech.(27.12.2012)

 • Visáč
  ****

  Jedna z mála skutočne kvalitných produkcií RKO v čase, keď štúdio vlastnil miliardár a notorický úchyl Howard Hughes. Bol to on, kto požiadal sadistu Premingera, aby si z britskej hviezdy Jean Simmons spravil handru. Herečka sa počas nakrúcania nervovo zrútila, no nakoniec z toho vzišla pozoruhodná kreácia: femme fatale, ktorá je rovnako "fucked up in the head" ako okúzľujúco nevinná. Výborne jej kontruje frajerský Mitchum.(27.9.2016)

 • vitekpe
  ***

  Dobre koukatelny a hezky natoceny film s prichuti noiru, a s pribehem ktery se mi zdal odnekud povedomy...za celou dobu jsem si ale nevzpomel odkud, tak treba na to prijdu casem... Jean Simmons jako pohledne vrazedkyni to moc slusi a Robert Mitchum mne protentokrat prekvapive neuspal, takze celkem spokojenost... :-)(3.10.2009)

 • kaylin
  ****

  Skoro se chce říct klasický film noir, kde jde o femme fatale, která výrazně promění život obyčejného člověka. Jenže jak může být člověk obyčejný, když má tvář Roberta Mitchuma? Sem tam budete mít pocit, že snímek znáte, protože se v něm opakují náměty jiných, starších děl filmu noir. Přesto to na síle úplně neubírá.(4.11.2014)

 • Anderton
  ****

  Pre Jean Simmons urobí každý muž prvé posledné....klasické prvky filmu noir, osudová zkazená žena, súkromné očko, ktoré jej padne k nohám, zločin, ktorý môže zostať nepotrestaný, avšak jeho následky môžu byť ešte ničivejšie, ako príjemný pobyt v nemocnici. V Angel face sa vďaka solídnej réžii Otta Premingera stále niečo deje a patrí k dôstojným zástupcom žánru. Jeho 90 minút utečie ako voda.(26.5.2012)