V Redemptionu se koná střelecká soutěž. Tentokrát má opravdu výbornou účast. Kdo z účastníků zvítězí? Záhadná pistolnice Ellen, která z nějakého důvodu nenávidí pořadatele – „starostu“ Heroda, zkorumpovaný a krutý Herod, zvyklý vítězit za každou cenu a vládnoucí celému městu, mladík Kid, prodávající zbraně a střelivo a tvrdící o sobě, že je slavný bandita a Herodův syn, padre Cort, bývalý Herodův partner ve zločinu, který se dal na cestu pokání a soutěže se účastní proti své vůli, nebo neznámý zabiják, kterého si na Heroda najali zoufalí obyvatelé Redemptionu? (TV Prima)

bubu25

Až na ten záver, výborný film. Keď slnko presvitalo cez deravé teloG. Hackmana a lúč slnka bolo vidieť v tieni - no strašnééé. ()

Vanguard77

Na westerny moc netrpím, ale Rychlejší než smrt se mi celkem líbilo. Hvězdné herecké obsazení a s celkem obstojným, ačkoliv nijak originálním příběhem tvoří ucházející podívanou s kolty nízko u pasu. ()

KillHurt

Spaghetti-western po emancipaci žen? Proč ne. Všichni herci si uzmuli kousíček svého místa. Gene Hackman je bad-guy jak vyšitý, kterému věříte, že v dětství mouchám nejen trhal křídla, ale to samé udělal jejich rodinám a ještě je nutil se na to dívat. Kvalit "klasičtějších" westernů to jistě nedosahuje, ale myslím si, že za zhlédnutí určitě stojí. Už jen proto, že je tady Sharon Stone mnohem více sexy než v Základním instinktu. ()

gicous

Netradiční western, který je nezapomenutelný díky třem věcem. Tou první je réžie Sama Raimiho, která mu dodává až komiksové ladění. Tou druhou je výborná hudba Alana Silvestriho a tou poslední je skvostný padouch ztvárněný Genem Hackmanem. ()

LADAS79

Dá se říct že je to takový moderní western dobře si tam vede Sharon Stone hraje zkušenou pistolnici a vždy ji to víde naopak je natom Leonardo DiCaprio ten je nakonec zabit svým otcem. ()

Ferenzo

Nechápu, jak může tak výborný western s tak hvězdným osazením být tak nízce hodnocen. Rychlejší než smrt mě baví snad každý rok, co ho dávají někde v TV a zrovna ho chytnu. Napínavý příběh, kde můžete celý film typovat, kdo vypadne ze hry nebo zemře. A zemře jich hodně. 80%. ()

helrohir

Veľmi dobrý western so špičkovým hereckým obsadením. Najlepší výkon podáva jednoznačne Gene Hackman, ale aj Russel Crowe a mladučký Leonardo DiCaprio. Sharon Stone ma v hlavne úlohe tak trocha sklamala, ale aspoň sa na ňu dobre pozerá. Film má dobrý príbeh a efektne natočené pištoľnícke súboje, a keď sa k tomu pridá vydarená Silvestriho hudba, výsledok naozaj stojí za to a myslím si, že Raimi sa nemá za čo hanbiť. ()

Guran

Tento western je odlišný od ostatních westernů, je tu zcela nový nápad a to hodnotím velmi kladně, ale westerny moc nemusím, u tohohle ale udělám výjimku. ()

mirkath1

Byly to drsné časy. Nevím jestli si někdo všimnul, že Leonardo a Sharon v tomhle filmu vypadají jak praví sourozenci ()

Jehan

Dobrá blbost! Aneb, jak to asi nikdy nebylo; s hvězdami, které přehrávají jako o závod. Samostatnou kapitolu hraje jejich zbraňový arsenál a koneckonců reálie jako takové. Pseudostylová hovadina v postmoderním hávu. Jen důkaz, že Hackman se vyřádí v čemkoliv a Sharon bude pro srandu králíkům tamtéž. Škoda Leoše. ()

Gamekeeper77

Obsazení jako prase a dokonalá atmosféra pistolnickýho turnaje. Na tomhle filmu se mi líbí snad všechno a všichni. Tuctoví vejtahové, superrychlej skromňák Crow, sexy pistolnice Stone, usmrkanej frajírek Di Caprio i chladnokrevnej hnusák Hackman. Výborný střelecký scény jako kulisa daleko závažnějších motivů jako je pomsta, hrdost, zločin a vykoupení. Tahle emocema protkaná akce u mě rozhodně patří k nejlepším kouskům v tomhle žánru. 90%. ()

horor2

Sam Raimi mi dokázal, že umí točit nejen parádní horory ale i parádní western, ve kterém si jde nekompromisní Sharon Stone pro svou pomstu. Gene Hackman dokonalý jako vždy. Potěší Russell Crowe, Leonardo DiCaprio, Tobin Bell. ()

PlayEasy

Další skvěle vystavěný příběh plný našich oblíbených hvězd absolutně nezklamal. Jelikož nás tento film vtáhl už na úplném začátku, tak jsme prožívali každičkou minutku. Ale nejvíce se nám tento film kupodivu zamlouval někdy v polovině, protože konec, jak to bývá byl inu trošku ..., ale to je jedno, protože na ty hodiny jsme se dívali bez dechu a obdivovali jsme statečnost Kida (Leonardo DiCaprio), obdivovali jsme tvrdost Harolda (Gene Hackman), dobrosrdečnost Corta (Russell Crowe) a pomstichtivost Ellen (Sharon Stone) zkrátka herecký koncert, který vůbec nezklamal a nechápeme jeho nedoceněnost!!! 85% ()

Hemlock

Skvělý nápad na další olympijský sport - pro diváka atraktivní a samotní účastníci si mohou dle svého uvážení redukovat případnou konkurenci. Rychlejší než smrt je opravdu povedeným westernem a není potřeba ho ani blíže rozebírat. Stačí se podívat na herecké obsazení a každému musí být jasné, že to odpad nebude - tento šampionát ve střelbě mohu jen doporučit!!! ()

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

Russell Crowe jako fantasy pistolník?

06.08.2012

Leonardo DiCaprio a další western?

Leonardo DiCaprio a další western?

02.08.2011

Hrál mladého pistolníka v Rychlejší než smrt, brzy si zahraje hlavního padoucha v Tarantinově Django Unchained... a poté se na Divoký západ možná vrátí i potřetí. Je totiž hlavním kandidátem na roli… (více)