Franklin Hatchett (Ch. Tucker) je mimořádné výřečný pouliční kšeftař, oddaný své rodině, jenž se živí pokoutním prodejem lístků na basketbal. Jedním z jeho klientů je i James Russell (Ch. Sheen), kterého šéf neustále nutí za každou cenu vyhledávat mediální senzace. Jednou večer se Franklin po policejním zátahu dostane do vazby, kde ho přivážou k Villardovi, nebezpečnému zloději šperků. Při převozu se Villardovi podaří utéct a jelikož je Franklin k němu připoután, musí utéct spolu s ním. Dřív než se mu podaří vysvobodit, Franklin zaslechne, že Villard ukryl mnoho ukradených diamantů, takže teď musí Franklin utíkat nejen před policisty, kteří si myslí, že má prsty v útěku, ale i před zločinci, kteří ho chtějí zabít dřív, než se dostane k diamantům. Franklinovou poslední nadějí je reportér James. Spolu vymyslí plán, jak přelstít nejen zloděje, ale i newyorskou policii. (Intersonic)

FandaF

Uječený a ukecaný Chris Tucker může být důvodem, že se někdo stane rasistou... Osobně ho nemám rád (ani v jiných filmech) a zde mne přímo s*al. S jiným hercem jakékoliv barvy a především jiným projevem by to hodnocení mohlo být lepší - film na to má... ()

tyzmrde

Suprová komedie podle mého štylu a Tucker ještě lepší než Eddie Murphy. Taky nechápu proč to nemá červené označení na csfd ()

Spevo

Úplný súhlas s komentárom od užívateľa Malarkey. Film sa pred vzhliadnutim tváril ako dobrá oddychová komédia, už len tie mená, Charlie Sheen, Chris Tucker. Ale nebola. Preto som o tomto filme nikdy nepočul. ()

P@\/EL

Hodně vydařená komedie se spoustou srandovních situací a trefných hlášek, jimž se člověk s chutí zasměje. Osobně mám rád filmy, kde se objevuje nějaký velkohubý, drzí černoch, no a Chris Tucker to tady zahrál naprosto famózně. Děj má spád a nechybí mu ani akce, která potom vyvrcholí v samém závěru filmu. ()

Mr.Hackels

Jednu dobu jsem na tom byl fakt závislej. Tucker je totiž tak ukecanej, že jsem na to mohl koukat pořád dokola. Hlavně začátek je pecka. Postupem času to sice trochu upadá, ale některý scény jsou fakt legendární. ()

Chlopotun

Ono tak nejak celé stojí na Chrisovi Tuckerovi a jeho nevymáchanej hube a Charlie je tu len do počtu. Jedna s tých priemerných vecí čo neoslní ani neurazí. ()

Fibonacci

parádna oddychovka! samozrejme zámienka charlieho sheena vo filme je smiešna a jeho charakter je nedotiahnutý, ale CHRIS TUCKER! ten si mohol v tom filme povedať čo chce a valcuje riadne.. užasný výkon. film mi pripadal, že má veľa podobných postáv a scén ako križovatka smrti, každopádne chris to tu potiahol riadne dobre :) inak by to bolo za obyčajné tri, ale za tuckera jedna hviezda hore ()

K1K0

Dvaja čuraci v akcii biely a čierny sa dostanú do problémov z ktorých sa chcú vysekat, narazia pri tom na veľkú korisť ktorá ma veľkú hodnotu niekoľko miliónov. Je to dobra komedia aj keď trochu staršia, za to ma svoj vibe deväťdesiatych rokov. ()

PORTER44

Chris Tucker ukecá snad každýho jak padouchy tak ostatní leze z jednoho maléru do druhého akorát že tentokrát se přichomítl k vraždě policajtů a jdou po něm jak policajti tak padouši,z maléru mu pomáhá Ch.Sheen a moc se jim to nedaří,průměrná akční komedie. ()