Franklin Hatchett (Ch. Tucker) je mimořádné výřečný pouliční kšeftař, oddaný své rodině, jenž se živí pokoutním prodejem lístků na basketbal. Jedním z jeho klientů je i James Russell (Ch. Sheen), kterého šéf neustále nutí za každou cenu vyhledávat mediální senzace. Jednou večer se Franklin po policejním zátahu dostane do vazby, kde ho přivážou k Villardovi, nebezpečnému zloději šperků. Při převozu se Villardovi podaří utéct a jelikož je Franklin k němu připoután, musí utéct spolu s ním. Dřív než se mu podaří vysvobodit, Franklin zaslechne, že Villard ukryl mnoho ukradených diamantů, takže teď musí Franklin utíkat nejen před policisty, kteří si myslí, že má prsty v útěku, ale i před zločinci, kteří ho chtějí zabít dřív, než se dostane k diamantům. Franklinovou poslední nadějí je reportér James. Spolu vymyslí plán, jak přelstít nejen zloděje, ale i newyorskou policii. (Intersonic)

bif

Ratner + Tucker v plenkách, ale i tak na dobré cestě. Díky tomuto filmu vznikla jedna z mých nejoblíbenějších komedií-Rush Hour a proto si ho vážím, velmi dobrá komedie plná klišé a s hloupoučkým scénářem, ale když se člověk baví, komu by to vadilo?? ()

Kingjiri

Slabý, hodně slabý. Nebýt Charlieho Sheena a dobrýho hodnocení, tak se na to ani nekoukám. Takovejhlech snímků se povalujou v programu televizí mraky. Problém týhle akční komedie je, že neni skoro vůbec vtipná (zasmál jsem se jenom jednou). Navíc ukecanej a afektovanej Chris Tucker nikdy nepatřil mezi moje oblíbence. Charlie Sheen, kterýho mám rád se tady zase moc herecky nepřetrh. Nebýt akčního závěru, tak za moc nestojí ani akční složka filmu. Bída s nouzí za dvě slabší hvězdy. ()

tranquill

Solidní akční krimi komedie, která samozřejmě stojí na kombinaci "bílého a černého" parťáka, která většinou dobře funguje. ()

Torgal

Chris Tucker ťahá svojou imitáciou Eddieho Murphyho celý film. Je to ten typ hyperaktívneho drzého černocha, ktorý kašle na pravidlá a konvencie, chlebáreň sa mu nezastaví ani na okamih a vykecá sa z každej situácie. Charlie Sheen mu len chabo sekunduje, podobne ako nijak objavný scenár. Akčné finále na štadióne sa mi ale k odľahčenému zvyšku nijakovsky nehodilo - strašne over the top, s kopami mŕtvol a iracionálne sa chovajúcimi postavami. 5+/10 ()

Nocturno culto

Parádní odvaz, skvěle jsem se pobavil, především kvůli živelnému Tuckerovi.Sheen hrál trošku druhé housle ale pořád dost na to, aby pobavil i jeho výkon ..Nejlepší je finále na stadionu a hlavně Franklinovi kámoši, se svými hračkami na řešení problémů :-) ()

Looka

První film, kde jsem zaregistroval Ch. Tuckera. A hned zastínil pro mě v tu dobu mnohem známějšího Sheena. Přesto se jedná o hodně vtipnou buddy-movie. I když poté už se mi užvaněnej černošskej humor přejedl.... ()

KryplXxX

Podle mě skvělá zábava hlavně díky Chrisi Tuckerovi, který neustále žvaní a proti němu tichý podpantoflák Charlie Sheen. Protipóly se přitahují a vytváří tak skvělou hodinu a půl dlouhou zábavu místy s černým humorem a happy endem. nelze než doporučit jako zábavu s minimální mozkovou aktivitou :-) ()

Greendell

Včera jsem se na to po dlouhý době koukal, a zase jsem se bavil královsky. Neni to sice na oskara, ale je to prostě hrozná prdel, a to je to hlavní :-) a Tucker je tu fakt přísnej :-D ()

Guran

Chris Tucker a jeoh improvizace ve scénách nebyla dobrá, spíš trapná. Charlie Sheen nehrál, Ratner netočil a scénáristé se kopali do zadku. Příběh nudný, nenadchne vás, humor žádný, zvraty lehce očekávané, tak co z toho? Prdlajs. ()

marek29

Průměrná kýčovitost s ustrnulým Charlie Sheenem, jemuž vážná role prostě nesedí. Naproti tomu tlučhuba film táhne, ale celý je to jakýsi devadesátkovitě ustrnulý a prostě za mě průměrný. Místama joke, místama akce, ale že by to mělo nějakej náboj, to se bojím že nemá. 3 z 5. Goodnight ()

Blazkowicz

Hodně slušný rozjezd, ale za chvíli už je to vcelku nuda a hláškující černoch začne být docela otravný. Ve výsledku trochu slabší průměr, takže pořád v pohodě. 3-* ()

megajalec

Pohodový film, ktorý neurazí a vďaka príjemnej stopáži a neustálemu "dianiu sa niečoho zaujímavého" utečie rýchlo. Trošku možno prekombinované. Tucker sa mi páčil, ťahá to celé a navyše má najväčšie oči, aké som videl :) ()

Odpocivadlo

Myslím že herec ako je Charlie Sheen nedostal v tomto filme dosť miesa, lebo určite si ho viem predstaviť trocha vyraznejšieho. Ale skvele som sa bavil. 90% ()

baclajean

Naozaj typická akčná komédia 90-tych rokov. Film je plný vtipných hlášok a aj slovenský dabing s Ivanom Šándorom a Stanom Králom sa vydaril. ()