Franklin Hatchett (Ch. Tucker) je mimořádné výřečný pouliční kšeftař, oddaný své rodině, jenž se živí pokoutním prodejem lístků na basketbal. Jedním z jeho klientů je i James Russell (Ch. Sheen), kterého šéf neustále nutí za každou cenu vyhledávat mediální senzace. Jednou večer se Franklin po policejním zátahu dostane do vazby, kde ho přivážou k Villardovi, nebezpečnému zloději šperků. Při převozu se Villardovi podaří utéct a jelikož je Franklin k němu připoután, musí utéct spolu s ním. Dřív než se mu podaří vysvobodit, Franklin zaslechne, že Villard ukryl mnoho ukradených diamantů, takže teď musí Franklin utíkat nejen před policisty, kteří si myslí, že má prsty v útěku, ale i před zločinci, kteří ho chtějí zabít dřív, než se dostane k diamantům. Franklinovou poslední nadějí je reportér James. Spolu vymyslí plán, jak přelstít nejen zloděje, ale i newyorskou policii. (Intersonic)

mysiak

Hláškami našlapaná akčná komédia so skvelým Charlie Sheenom a ešte lepšim Chrisom Tuckerom...a aj herci vo vedľajších rolách nesklamali...vyinkajúca buddy komédia ()

Martin741

Otvorene pisem, ze herca ako Chris Tucker neznasam. nema komedialny talent a serie sa tam, kam nepatri, a na co nema. A rezia Brett ratnera je len rutina. 51 % ()

Juto

Táto vtipná, živá, často násilná akčná komédia je dobre urobená. Je to príjemná zábava. 6/10 ()

DJ Rocco iNc

Komédia je to dobrá, ale mne tam nejako nepasoval Charlie Sheen. Pripadal mi ako trápny reportérko. Najlepšie mu sadne rola hudobného skladateľa v najlepšom seriály sveta. Inak, Franklinova manželka je celkom kus. ()

Ravi

Chris Tucker je šašek, jehož vtip mi je úplně cizí, spousta praštěných keců, ale k čemu? K ničemu. Nezajímavý děj doprovázený záporáky jako vystřiženými ze segalovek a k tomu zdarma porce jednoduchého humoru založeného na neustálém vrstvení hlášek. To, že ze sebe herec udělá úplného blbce neznamená, že se musí člověk válet smíchy. 20% = 1/5 ()

JohnSmith

Tucker není zrovna můj oblíbenec, ale Sheena mám celkem v oblibě. Proto mě ani moc nebrala Tuckerova komika, i když jsem se párkrát docela zasmál. K akční komedii patří samozřejmě akce, která je ale tak příšerná a amatérská, že se mi to ani nechtělo věřit. Ratner zřejmě neměl s akcí zkušenosti, což nebránilo tomu, aby si produkce sehnala druhého režiséra jen pro akci. Bylo by to mnohem lepší. ()

herr_carter

Chris Tucker je takovým podobným zjevem jako například Kevin Hart - oba dva v rámci svého pitvoření dokáží udělat z podprůměrné komedie celkem vtipnou záležitost, u téhle jsem se chvilkama fakt smál. Všiml jsem si, že Tucker (například i v Křižovatce smrti) používá ve svých filmech stejný oslavný taneček, zřejmě si jej nechal patentovat.................moje hodnocení = 6 z 10. ()

jondoe

Dalsia nostalgicka bomba a spomienka na podarenu dvojicu v podani Chrisa Tuckera a Chrlieho Sheena. Chris je velky sef a da sa povedat, ze z tych styroch hviezdiciek patria jemu tri. Tie jeho hlasky a ukecanost mne proste vyhovuje a dokaze ma skvele pobavit. Akcia vyborna, vtipky podarene a mala uloha Paula Sorvina ma tiez velmi potesila. Po case to na kvalite sice trosku straca, ale aj tak sa z mojho pohladu jedna avelmi podarenu akcnu komediu. Skoda, ze Tucker nenataca viac filmov. ()

wosho

Mizerný a totálně předvídatelnáscénář, jemuž originalita je cizí jméno. Ale na druhou stranu je rychle a svižně natočen, tak díky i příjemné stopáži nenudí. A Tucker tehdy byl ještě vtipný a nerozmazlený negr:-) Celkově se jedná o příjemnou akční komedii, která má k dokonalosti hodně daleko, ale zase nenudí. ()

Paity

Průměrná komedie, která si asi zaslouží jedno shlédnutí, ale víc už bych tomu nedával ani pod stromeček. ()

aLPaC

Tucker se snaží být novým Murphym, ale na to zkrátka nemá. Navíc už mě poslední dobou postavy uječených černochů neskutečně vadí. ()

kailik

Tenhle film jsem si mohl pustit klidne 3x za sebou a vubec mi to nevadilo. V hlave mi asi na vzdy zustanou sceny s genialnim Tuckerem, takhle brutalne sem se nasmal jen u par komedii. ()

helloween93

Méně známá buddy komedie o diamantech s ukecanym a otravnym Chrisem Tuckerem a kariéristou Sheenem. Chytré bylo angažovat Paula Sorvina do role Sheenového budoucího tchána. Asi poslední film se Sheenem v hlavní roli, co stojí za shlédnutí. 3* ()