Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2019, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (85)

Jára Soukup a Jirka Ovčáček jsou moje vrcholný guilty pleasure posledních let. Občas, když osm nefiltrovaných dvanáctek zapiju ředidlem a šňupnu si peří od Eržiky, tak si je pustím na youtube nebo čtu jejich twíty a u toho se vztekám a směju a vytrvale honím ochablý penis. Dost často svůj, protože nikdo jinej se na to se mnou dívat nechce. Když jsem si všiml, že Loboto show Jiřího Ovčáčka zde jako jediná za posledních 15 dní sesadila z nejnavštěvovanějších filmů Tarantina, a do toho získala úctyhodný dvě procenta, což je zhruba plus minus o dvě procenta víc, než bych očekával, musel jsem se do toho pustit. Jedlou sodou s omítkou jsem nasimuloval drogovej rauš, otevřel si vychlazenou okenu a stiskl play. Jindy suverénnímu Jirkovi, kterej na rozdíl od ostatních primátů defekuje výhradně ústy, se tady nervozitou třepe hlas, jak kdyby poprvý spatřil svýho chlapce pouze v boxerkách, v křesle sedí celou dobu nakřivo jak debil, až mi připomínal Howkinga s naprogramovaným hlasem úlisnýho hňupa, zoufale nudná Šilerka odpovídající na zoufale nudný otázky začne v půlce nudit i zoufale nudnýho Jirku, takže ten po zbylých dvacet minut reaguje na respondenta stylem "hm", "hm", "hm", což občas okoření inovativním "hmmm", a celý je to k posrání nudný. Pokud si chtěl Jára dokázat, že není nejhorším moderátorem Evropy s přesahem do Gruzie, pak si krom zrcadla, strašáka z pole a prázdnýho křesla nemohl vybrat líp. Velký zklamání, že Jirka tradičně nemetal fanatismem, pražskou kavárnou, chvilkama nenávisti, lidskýma zrůdama, bolševismem, neobolševismem, fašismem a všema ostatníma vstřícnýma výrokama, díky kterým ho máme tak rádi. Odpad dávám za sebe a pět hvězdiček za Miloše.(29.8.2019)

• salahadin

TV Blbounov a další borec, co si myslí, že vypije oceán. Pominu svůj názor na nejvíce slizkého člověka pod sluncem, na něhož je i Davy Jones hodně krátkej. Nechci tady metat sprostá slova a zbytečně se zase naštvat, což se mi stává, kdykoli toho pablba vidím. Prvním hostem byla vrchní pokladnice Alča, u níž bylo napsáno "ministrině financí" - ANO, čtete správně, hrubka jako dělo. Ale proč mě to překvapuje, že na TV Blbounov neumí pravopis, že? Prvním hostem byla dáma, která je u Milouše Opilého dobře zapsána, čili žádný pořádný neřkuli konfliktní rozhovor se nekonal. Ovčáčkovič byl servilní a Alča strojová politička. Zajímalo by mě ale, jestli si Divý Jura troufne pozvat taky člověka, který má jiný názor a který rozhodně Miloušovi a jeho hradnímu hampejzu (protiklad k pražské kavárně) nebude podkuřovat. No uvidíme. Teda uvidíte, já si tímhle pořadem rozhodně nebudu kurvit svůj čas.(29.8.2019)

• Allien.9

Jak je možné, že TV Jaromíra Soukupa ještě stále nemá STOPku za neobjektivitu?!? I když pominu svůj politický názor, talk show je o schopnosti uvolněně mluvit a rychle a věcně reagovat, což pan Ovčáček absolutně nedává. Mirek 2.0.(29.8.2019)

• InJo

Toxický odpad. Aneb jak Milouš zařídil své milence k výročí nejzbytečnější pořad ve vesmíru na nejhorší televizi, vlastněnou nejsměšnějším egomaniakem všech dob.(29.8.2019)

• Kothy

Člověk by ani neřekl, že něco překoná Soukupa, ale je to bohužel tak. :D(30.8.2019)

• fleker

Spousta lidí co byli na FF Toronto říkali že Nabarvený práče ještě dali, ale u Ovčáčka se dávili vlastními zvratky a odcházeli ze sálu, tak jsem na to sám zvědavej.(16.9.2019)

• Coleator

Neviděl jsem to, ale takovou radost Ovčáčkovi zatím neudělám, abych mu napálil odpad... 😀(29.8.2019)

• luka4615

Jirka Mluvčáček, přihlouplý poskok čínského robota typu Huawei Becher ProZeman má nyní svou "talk-show" na Soukup Tv. Kruh zoufalství a absence sebereflexe je tímto konečně uzavřen. Větší dno už prostě neexistuje!(29.8.2019)

• k4n9ur

Pořadu něco chybí, třeba trochu osvěžení, co tak Duo Jamaha?(10.9.2019)

• Wayne

Panu Ovčáčkovi děkuji, protože už nějakou dobu nemám čas na čsfd chodit, ale tento mluvčí, intelektuál, génius, vtipálek a nyní moderátor je natolik inspirativní, že jsem mu to chtěl sdělit alespoň touto cestou. Zemanovo prasátko vysílá z televize tak silné vlny, že se ve mně rodila schopnost mluvit čínsky. Zvracel jsem pouze dvanáctkrát a sledoval celých dvanáct minut.(29.8.2019)

• LukeUp

Tyhle ovce jsou tak maximálně dobrý na porážku.(30.8.2019)

• wafc

Tenhle uslintanej servilní prasopes je nádhernou ukázkou vychcanýho zmrdství.(31.8.2019)

V hlavě předních českých proktologů se zrodila odvážná myšlenka. Princip léčby hemoroidů mastí s výtažkem z koňských žíní a tuku z ovčí vlny, je znám již delší dobu. Když však lidstvo objevilo Ovčáčka, který velmi svědomitě strká svou hlavu do anorekta, což má blahodárný vliv na zdraví těchto osob, bylo přistoupeno ke klinickým testům. Jako médium byla zvolena TV Barrandov, jenž má s rektální oblastí bohaté zkušenosti. Jako první testovaný pacient posloužila paní Alena Schillerová s krycím názvem MINISTRINĚ (měkké I bylo užito záměrně), která trpěla hemoroidy o velikosti pomerančů. Stačil ovčí polibek, hebké vlasy i žíně Jiřího Ovčáčka a bylo po obtížích. Pořad podobného formátu nenajdete nikde na světě.(30.8.2019)

• ZHODNOTITEL

To byla show, jakou tahle planeta nezažila. Nejvíc zábavné na tom jsou ty "žertovné" lišty s textem obsahující gramatické chyby. Možná by bylo ještě dobré, kdyby svou show měli i náměstci jednotlivých ministerstev. To by byla určitě taky bžunda.(29.8.2019)

• herr_carter

Víte pane redaktore, co znamená slovíčko pasy?.....tak teď už k dokonalosti a úplnosti novodobé Adamsovy rodinky stačí jenom krůček. Jeden syn-egomaniak a trotl tuhle zrůdnou televizi provozuje, druhý tam má talk show byť neumí mluvit a papá se tam chodí v libovolných časech odreagovat ,když zrovna nemá nic lepšího na práci ( padání ze schodů, čínský lobbing, demagogie atp). Tím pomyslným krůčkem je pochopitelně zamýšlen poslední z pořadů, zapadající do mozaiky, jež by se mohl jmenovat například:"Finanční gramotnost podle Vráti", kde by televizní diváky tento mág naučil, kde vzít prachy a přitom krást...(30.8.2019)

• krtek138

První věc, kterou hodnotím, aniž bych ji viděl. Ale z principu nelze jinak 😀(29.8.2019)

• LEATHERFAC

Pokračování úspěšného pořadu Černé ovce...?(12.9.2019)

• Lukoboss

Byl to první díl, hodně se o tom mluvilo, tak jsem si to neodpustil a na kousek se podíval. Úroveň všeho doložil hned popisek hosta s gramatickou chybou "ministrině" (ano, to se tam opravdu objevilo a asi to ani nikomu nepřišlo divný) a důvod, kdy jsem to prostě musel přepnout jinam, bylo přirovnání A. Schillerové k Margaret Thatcherové se vší vážností. Doufám, že to celý nebude mít dlouhýho trvání, i když na TV Barrandov je možný fakt všechno!(29.8.2019)

• Sygi

Tak si tak říkám, jestli z toho ta (ministrině) Schillerová měla stejný cringe, jako diváci u obrazovek.(31.8.2019)

• Kaufman

Pytlíky na zvracení do pohotovostní polohy!(29.8.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 5