Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2019, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (103)

Jára Soukup a Jirka Ovčáček jsou moje vrcholný guilty pleasure posledních let. Občas, když osm nefiltrovaných dvanáctek zapiju ředidlem a šňupnu si peří od Eržiky, tak si je pustím na youtube nebo čtu jejich twíty a u toho se vztekám a směju a vytrvale honím ochablý penis. Dost často svůj, protože nikdo jinej se na to se mnou dívat nechce. Když jsem si všiml, že Loboto show Jiřího Ovčáčka zde jako jediná za posledních 15 dní sesadila z nejnavštěvovanějších filmů Tarantina, a do toho získala úctyhodný dvě procenta, což je zhruba plus minus o dvě procenta víc, než bych očekával, musel jsem se do toho pustit. Jedlou sodou s omítkou jsem nasimuloval drogovej rauš, otevřel si vychlazenou okenu a stiskl play. Jindy suverénnímu Jirkovi, kterej na rozdíl od ostatních primátů defekuje výhradně ústy, se tady nervozitou třepe hlas, jak kdyby poprvý spatřil svýho chlapce pouze v boxerkách, v křesle sedí celou dobu nakřivo jak debil, až mi připomínal Howkinga s naprogramovaným hlasem úlisnýho hňupa, zoufale nudná Šilerka odpovídající na zoufale nudný otázky začne v půlce nudit i zoufale nudnýho Jirku, takže ten po zbylých dvacet minut reaguje na respondenta stylem "hm", "hm", "hm", což občas okoření inovativním "hmmm", a celý je to k posrání nudný. Pokud si chtěl Jára dokázat, že není nejhorším moderátorem Evropy s přesahem do Gruzie, pak si krom zrcadla, strašáka z pole a prázdnýho křesla nemohl vybrat líp. Velký zklamání, že Jirka tradičně nemetal fanatismem, pražskou kavárnou, chvilkama nenávisti, lidskýma zrůdama, bolševismem, neobolševismem, fašismem a všema ostatníma vstřícnýma výrokama, díky kterým ho máme tak rádi. Odpad dávám za sebe a pět hvězdiček za Miloše.(29.8.2019)

• salahadin

TV Blbounov a další borec, co si myslí, že vypije oceán. Pominu svůj názor na nejvíce slizkého člověka pod sluncem, na něhož je i Davy Jones hodně krátkej. Nechci tady metat sprostá slova a zbytečně se zase naštvat, což se mi stává, kdykoli toho pablba vidím. Prvním hostem byla vrchní pokladnice Alča, u níž bylo napsáno "ministrině financí" - ANO, čtete správně, hrubka jako dělo. Ale proč mě to překvapuje, že na TV Blbounov neumí pravopis, že? Prvním hostem byla dáma, která je u Milouše Opilého dobře zapsána, čili žádný pořádný neřkuli konfliktní rozhovor se nekonal. Ovčáčkovič byl servilní a Alča strojová politička. Zajímalo by mě ale, jestli si Divý Jura troufne pozvat taky člověka, který má jiný názor a který rozhodně Miloušovi a jeho hradnímu hampejzu (protiklad k pražské kavárně) nebude podkuřovat. No uvidíme. Teda uvidíte, já si tímhle pořadem rozhodně nebudu kurvit svůj čas.(29.8.2019)

• Allien.9

Jak je možné, že TV Jaromíra Soukupa ještě stále nemá STOPku za neobjektivitu?!? I když pominu svůj politický názor, talk show je o schopnosti uvolněně mluvit a rychle a věcně reagovat, což pan Ovčáček absolutně nedává. Mirek 2.0.(29.8.2019)

• InJo

Toxický odpad. Aneb jak Milouš zařídil své milence k výročí nejzbytečnější pořad ve vesmíru na nejhorší televizi, vlastněnou nejsměšnějším egomaniakem všech dob.(29.8.2019)

• Kothy

Člověk by ani neřekl, že něco překoná Soukupa, ale je to bohužel tak. :D(30.8.2019)

• Spinosaurus

Jediný filmový profil na ČSFD, kde celkové hodnocení uživatelů je zároveň komentářem.(3.1.2020)

Hodnotí se tady pořad, nebo jeho moderátor? Pokud pořad, je vedený profesionálně, Ovčáček je připravený, jemně vede hosty tokem vyprávění, dokonce mluví spisovně, což už ve veřejnoprávní televizi už tak moc neumějí, výběr hostů je zajímavý. Rozhodně se od zpovídaných dozvím víc a zajímavějších věcí, než třeba u Krause.(15.10.2019)

• fleker

Spousta lidí co byli na FF Toronto říkali že Nabarvený práče ještě dali, ale u Ovčáčka se dávili vlastními zvratky a odcházeli ze sálu, tak jsem na to sám zvědavej.(16.9.2019)

• Coleator

Neviděl jsem to, ale takovou radost Ovčáčkovi zatím neudělám, abych mu napálil odpad... 😀(29.8.2019)

• bart_

Pokud se do měsíce na mé milované Streamovací službě Jaromíra Soukupa nezačne vysílat Pevnost Barrandov, tak bez sebemenšího váhání okamžitě ruším svůj pravidelný 'shut up and take my money' odběr!(17.11.2019)

• Tommassi3

Soukup, Soukup, Soukup, Ovčáček.. Čeho je moc, toho je zkrátka příliš..(29.9.2019)

• SOLOM.

Zemana jsem svého času volil, nestydím se za to – nicméně tohle příživnické nemehlo mi leze krkem od chvíle, kdy se po jeho boku objevil. Hraje si na něco, co není a ani se nedivím, že tenhle projekt absolutně vyhořel. Jiří Ovčáček si v trapnosti může podat se Soukupem ruku a až Zeman skončí na hradě, tak může jít dělat šaška zase do jeho manéže!(22.11.2020)

• luka4615

Jirka Mluvčáček, přihlouplý poskok čínského robota typu Huawei Becher ProZeman má nyní svou "talk-show" na Soukup Tv. Kruh zoufalství a absence sebereflexe je tímto konečně uzavřen. Větší dno už prostě neexistuje!(29.8.2019)

• Korbitch

4% to je nice. To se k Jirkovi hodí. EDIT: Tak co je, ty pologramotnej homoději, já se chci zase zasmát.(2.10.2019)

• radomiil

:-( další z "vrcholných",rádoby moderujících IQve/tykve guru(13.4.2020)

• k4n9ur

Pořadu něco chybí, třeba trochu osvěžení, co tak Duo Jamaha?(10.9.2019)

• rakovnik

Šašek by měl rozdávat úsměvy. Tato bizarní žumpa není ani směšná. Souhlasím se slovy pasáka toho zvířete, že by se měli někteří novináři střílet.(30.9.2019)

• BoXBe

"chci, aby se tady neřešila žádná velká politika" "neříkala jste si, paní ministryně, v tom období koaliční spolupráce, už toho bylo dost, pojďme od sebe?" "přemýšlel jsem nad stranou sociálně-demokratickou" "představoval jsem si zasedání, když se jednalo o ministerstvu kultury" a tak dále. Prostě, co se mi hodí do krámu, zaobalím to jako cukrkandl. Akorát se to fakt nedá vydržet ani minutu v kuse, ale to platí pro všechny pořady TV Barrandov, takže masochismu a bizáru zdar.(26.9.2019)

• Wayne

Panu Ovčáčkovi děkuji, protože už nějakou dobu nemám čas na čsfd chodit, ale tento mluvčí, intelektuál, génius, vtipálek a nyní moderátor je natolik inspirativní, že jsem mu to chtěl sdělit alespoň touto cestou. Zemanovo prasátko vysílá z televize tak silné vlny, že se ve mně rodila schopnost mluvit čínsky. Zvracel jsem pouze dvanáctkrát a sledoval celých dvanáct minut.(29.8.2019)

• LukeUp

Tyhle ovce jsou tak maximálně dobrý na porážku.(30.8.2019)

• wafc

Tenhle uslintanej servilní prasopes je nádhernou ukázkou vychcanýho zmrdství.(31.8.2019)

V hlavě předních českých proktologů se zrodila odvážná myšlenka. Princip léčby hemoroidů mastí s výtažkem z koňských žíní a tuku z ovčí vlny, je znám již delší dobu. Když však lidstvo objevilo Ovčáčka, který velmi svědomitě strká svou hlavu do anorekta, což má blahodárný vliv na zdraví těchto osob, bylo přistoupeno ke klinickým testům. Jako médium byla zvolena TV Barrandov, jenž má s rektální oblastí bohaté zkušenosti. Jako první testovaný pacient posloužila paní Alena Schillerová s krycím názvem MINISTRINĚ (měkké I bylo užito záměrně), která trpěla hemoroidy o velikosti pomerančů. Stačil ovčí polibek, hebké vlasy i žíně Jiřího Ovčáčka a bylo po obtížích. Pořad podobného formátu nenajdete nikde na světě.(30.8.2019)

Stádnost je pro náš národ charakteristická. Dva, tři uživatelé dají odpad a ostatní se hrdinsky řadí za ně a to i v případě, že ani jeden díl neviděli. Nemám tento druh zábavy ráda, ale náhodně jsem shlédla povídání s Josefem Zímou a dneska se Zuzanou Bubílkovou a docela jsem se bavila. Tento pořad se nijak neliší od podobných, které uvádějí ostatní televizní stanice. Pan Ovčáček nechává hosty mluvit a vzpomínat, neskáče jim do řeči a klade jim zajímavé otázky. Jenom proto, že divák nemá rád moderátora, nemůže ho odsuzovat za korektní vystupování ani za jeho hosty. Budu se muset podívat častěji a možná svoje hodnocení ještě zvýším.(18.11.2019)

• tuntavala

!?!?(30.9.2019)

• ZHODNOTITEL

To byla show, jakou tahle planeta nezažila. Nejvíc zábavné na tom jsou ty "žertovné" lišty s textem obsahující gramatické chyby. Možná by bylo ještě dobré, kdyby svou show měli i náměstci jednotlivých ministerstev. To by byla určitě taky bžunda.(29.8.2019)

• krtek138

První věc, kterou hodnotím, aniž bych ji viděl. Ale z principu nelze jinak 😀(29.8.2019)

• herr_carter

Víte pane redaktore, co znamená slovíčko pasy?.....tak teď už k dokonalosti a úplnosti novodobé Adamsovy rodinky stačí jenom krůček. Jeden syn-egomaniak a trotl tuhle zrůdnou televizi provozuje, druhý tam má talk show byť neumí mluvit a papá se tam chodí v libovolných časech odreagovat ,když zrovna nemá nic lepšího na práci ( padání ze schodů, čínský lobbing, demagogie atp). Tím pomyslným krůčkem je pochopitelně zamýšlen poslední z pořadů, zapadající do mozaiky, jež by se mohl jmenovat například:"Finanční gramotnost podle Vráti", kde by televizní diváky tento mág naučil, kde vzít prachy a přitom krást...(30.8.2019)

• filmmovier

Jednu hvězdičku dávám jen proto, že to nebyl takový průser jak jsem očekával (z hlediska moderátorského, rozhodně to bylo lepší, než Soukupovy nekonečné marné pokusy) a taky za překvapení, že prvním hostem nebyl ani Soukup, ani Miloš, ale "jen" Schillerová. JInak jsem to vydržel jen pět minut, zhruba do doby, kdy ze sebe Jiří vyplodil první supervtip. A rázem mi z toho bylo na blití úplně stejně, jako z celého zbytku barrandovské "produkce". Teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na moment, kdy se moderování tohoto nového pořadu ujme Jaromír Soukup a pozvedne tímto kvalitu hned o několik levelů.(2.9.2019)

• LEATHERFAC

Pokračování úspěšného pořadu Černé ovce...?(12.9.2019)

• Lukoboss

Byl to první díl, hodně se o tom mluvilo, tak jsem si to neodpustil a na kousek se podíval. Úroveň všeho doložil hned popisek hosta s gramatickou chybou "ministrině" (ano, to se tam opravdu objevilo a asi to ani nikomu nepřišlo divný) a důvod, kdy jsem to prostě musel přepnout jinam, bylo přirovnání A. Schillerové k Margaret Thatcherové se vší vážností. Doufám, že to celý nebude mít dlouhýho trvání, i když na TV Barrandov je možný fakt všechno!(29.8.2019)

• Sygi

Tak si tak říkám, jestli z toho ta (ministrině) Schillerová měla stejný cringe, jako diváci u obrazovek.(31.8.2019)

• Kaufman

Pytlíky na zvracení do pohotovostní polohy!(29.8.2019)

• Mitin

Procenta týhle talk show odpovídají IQ, který zbyde všem, co tohle zkouknou. Aspoň další meme materiály.(31.8.2019)

• Drirr

Dneska jsem měl jet na svatbu, ale kvůli zdravotním problémům to nepůjde. Nevadí, aspoň s dcerou zajdeme na nedalekou farmu Apolenku. Je to super místo, mají tam kromě koní třeba i velblouda, lamy nebo papoušky. Dokonce tam prodávají kozí sýry, takže možná trochu koupím a zkusím z něj udělat nějaké jídlo. Pak sem hodím samozřejmě recept.(31.8.2019)

• arcticsky

Další nekoukatelný výplod TV Burrandov. Jako by nestačilo Soukupovo psychotické gestikulování v jiných pořadech. Dalo se to vydržet zhruba 5-6 minut. Dál se na zdaleka největšího osla mezi novináři a zdaleka nejhorší ministryni financí vesmíru koukat nedalo...(29.8.2019)

• JM87

Já se přiznám, že jsem čekal, že to bude úplně totální bizzare a ona to spíš byla brutální nuda a lízání prdele.(29.8.2019)

Tohle je prostě meme. Jirkovi už nestačí orodování za Vogona Miloše a prosazování svých nepopulárních názorů na twitter, takže se rozhodl prozkoumat vody neprobádané a zúčastnit se rozhovoru z té druhé strany. Za svoje stanoviště, kde bude své exkrementy pravidelně na nějakou dobu vykládat, si vzal televizní stanici Jaromíra Soukupa (její jméno z úcty k zoologovi, po kterém nese jméno, a filmovým studiím zde psát nebudu). To byla celkem logická volba, protože je to domovská stanice zmiňovaného řidiče vesmírného buldozeru a tohle mi připadá jako to staré dobré protažení "synka" do "byznysu" kdy Soukupovi řekl něco ve stylu "Buď bude mít Mluvčáček v televizi pořad nebo se vidíme naposled". Nu a jak to celé vypadá? V klasickém kabátku z levné látky, jenž je už takové gró Soukupova cirku pořadů. Tedy styl, kde to jde udělat lépe, tak to uděláme ještě levněji a kde to jde udělat průměrně, tam tu uděláme nekoukatelně. Ale jelikož jsem hodnej kluk a kopání do Jirky je zábava, tak sázím maximum myslitelných procent, protože takové masterpiecy se prostě musí kvalitně hodnotit.(17.11.2019)

• Perth

Dojem z této patolízalské estrády by se dal přirovnat k autoamputaci genitálií uvnitř sousedova septiku bez užití anestetik.(29.8.2019)

• Warlukyn

Z audiovizuální stránky špatné a příběhově také nic moc. Moderátor se snaží přizpůsobit pořad do doby normalizace a to je vrchol.(30.8.2019)

• husokachna

Hodnotím to jenom proto, protože vím, že ten vypatlanec Jirka strašně chce být podrbán za ouškem. A i když se staví, jak je nad věcí, všechna ta kritika ho užírá a dá mu časem raka.(17.10.2019)

• crackonosh

Příjemné pokoukání, které mi připomnělo kolonoskopii.(29.8.2019)

• kaza

Těšil jsem se na trochu škodolibé zábavy. To se od hradního šaška dá očekávat, že. A Jiříkovi rozhodně nelze upřít kvality - nezřídka se nad ním upřímně zasmějeme. Angažováním takového velikána slovutnou TV Barrandov bylo téměř jisté, že se na nás řítí historické dílo ubohé formou, obsahem i účastníky, nad kterým se královsky pobavíme. Ale zpět do reality - dostavila se jen "ministrině financí" a zkušeně servilní Ovčáček rozehrál nudu nevídaných rozměrů, tohle prostě nefunguje. Nejvíce mu tak stále sluší dělat ze sebe debila v pár prostých větách.(29.8.2019)

• gemi

Je to půvabně zacyklené. Jiří Ovčáček leze velmi neumětelským způsobem do zadnice lidem, kteří lezou do zadnice jeho chlebodárce, který kope do zadnice Jiřího Ovčáčka. A nejpůvabnější na tom je to, že pořad Jiřího Ovčáčka je čtyřprocentní...(7.9.2019)

• Luisis

Uboha televize pro ubohe a jednoduche lidi kteri zerou tuhle nesmyslnou propagandu od narcistickeho Soukupa.Tenhle porad je jen dalsi hrebicek do rakve jiz napul pohrbeneho Barandovu.Ovce je hnup a všichni bezpáteřní hnusáci, které si tam pozve by se měli stydět - ODPAD(31.8.2019)

• knihovna

Viděl jsem kus na you tube, protože na Barrandovu za to chtějí platit(!) a tam byl pod videem krásný komentář od uživatele Lokiase, který si dovolím použít: Jsem si to pustil, ale přišla máma, tak jsem tam rychle hodil porno..Lépe bych to nenapsal. Odpad dávat nebudu, už je jich tu dost. Jestli to pan Ovčáček myslí vážně, tak je mi ho spíše líto.(5.9.2019)

• Spielbergo

Politický bizár aneb propaganda nám vstoupila do nové fáze. Naštěstí zatím pouze na TV Soukup. Člověku se nutně honí hlavou, zda Mluvčáčkovi hosté budou do budoucna dostávat povinný klystýr. To aby se po skončení "show" nemusel Jirka tak dlouho mýt. Předpokládám totiž, že některým dalším hostům poleze do prdele ještě hlouběji...(30.8.2019)

• Demonn

Chtěl jsem se podívat v archivu na Barandově, abych nehodnotil něco, co jsem neviděl (teď zpětně si připadám, jako masochista, že jsem na to vůbec chtěl koukat) ale se zděšením jsem zjistil, že za to chtějí zaplatit. Naštěstí ze zkušeností vim, že kdykoliv Jirka otevře hubu, chce se mi blejt a vzhledem k volbě hosta jsem si jistej, že tentokrát bych se už opravdu poblil, takže dávám jasnej odpad i bez koukání :D. 0%(2.9.2019)

• Dickator

Pan Ovčáček (s velkým p opravdu jen kvůli gramatické korektnosti), kterýžto vlastní šarm vyčichlého hovna a morální dispozice nakrájeného salámu, debatuje se zkyslým mlékem, jenž se zve F. R. Čech, či s hosty ve svém současném mentálním stavu podobně vydatnými. A ač jsem přesvědčen, že kdyby zmíněný krájený salám uměl mluvit, předvedl by výkon jistě hodnotnější, věřím, že se tato talk show brzy odebere do míst, kam patří, tedy do oblasti mezi svaly zvané lékařsky gluteus maximus.(9.9.2019)

• ACDCKL

Vidět jen 2 minuty považuji za chybu svého života, strašný, strašný, strašný. Dostat nabídku, pokud pistoli do úst nebo sledovat tohle, volba je jasná, trpět nechci.(10.9.2019)

• Miketus

Odpad(29.8.2019)

• Altheus

Tohle davaji dokola v mem pekle.(29.8.2019)

• axik

Blink.(29.8.2019)

• mufoid

Nejlepší pořád na Barrandově. Ale odpad je to pořád :)(31.8.2019)

• Prechytraly

Křečovitý tatrman, co se navlečený v obleku ve svém "obýváku" naprosto marně snaží o bodrost.(6.9.2019)

Inu s nehynoucím pobavením sleduju politicky korektní neobolševické promultikulti pseudointelektuální sluníčkáře jak zde prskají nad tímhle (ne)pořadem, a můj burácející smích cez slzy slyší i moje hluchoněmá souseda Erža 10 pater pode mnou, přičemž se směju tak hlasitě až ji ze stropu padá omítka přímo do talíře s prošlým maďarským gulášem. Tož do piči směju se moc, páč neexistuje blažěnější pocit než to, vidět tyhle sviňe a lidský odpad prskat vztekat se a zatínat pěstičkama. Ale teď se moji drazí pičusové a rytíři řádu svaté aktivistky Grety Downsyndromové decentně zaměříme k mému hodnocení samotného pořadu. Začnu poněkud rozmáchle a téměř biblicky, dyť proč ne do piči dyť jsem tady mezi samími Pražskými intelektuáli tak co se budu intelektuálně omezovat boha jeho. Již od stvoření světa nás všechny búh v blíže nespecifikované slabé chvíli obštastnil specifickou sortou lidí, kteří mají přívlastek ,,užiteční,, Bohužel né užiteční v tom pravém slova smyslu. Jedná se o užitečné idioty, kteří ač jsou idioti, jsou mimořádně houževňatí čímž zdárně ničí životy mnoha lidem. Jiří Čivava je člověk který také patří do sorty užitečných lidí, jenomže to není užitečný idiot ale užitečný buzerant. Jiří je roztomilý bezpáteřní človíček který by pro peníze klidně i svou mámu udal gestapu a jěště si mnul ruce že zabil dvě muchy jednou ranou, páč získal její zlatý zuby a ještě k tomu celou skřín plnou jejího spodního prádla. Jiřímu skutečnost že má rád čuráky ve všech svých otvorech nebrání v tom, aby ďělal mluvčího největšímu homofobovi v zemi s největší homofobní voličskou základnou, která kdyby mohla všechny buzeranty by rituálně popravila na pražském hradě za rytmického zpěvu ruské hymny a tancování kozáčku. S tímhle vším ale ptákocuc Jiří nemá žádný problém. Ano Jiří je buzna jako řemen a všichni se roztomile tváří že o tom neví. V Zemanově hradě se tváří že o tom neví, zdejší liberálni proLGBT pičusové na csfd se tváří že o tom neví, v TV Buranov se všichni tváří že o tom neví, a nakonec i Jiřího neopíchaní bigotní hosté v pořadu, kteří jsou neraz těžcí homofobové se tváří že o tom neví. Politický korektní pičusové na csfd Jiřímu vyčítají vše možné i nemožné zatímco tuhle zásadní skutečnost roztomile opomínají a zamlčují, páč by tím byli sami proti sobě,a své spičené ideologii..roztomilé. Jiří Čivava v upnutém staromódním obleku přiškrcený svou kravatou s pičuskama na očích je tragikomickou karikaturou své doby, za peníze udělá zcela vše, stejně tak, jako nebetyčné kurvy..teda pardon moderátorky nejobjektivnější spravodajské televize v celém vesmíru a přilehlých galaxiích a hvězdokupách, v české televizi. Najednou jsme tak neblahými svědky jak v českém masmediálním prostoru proti sobě stojí dvě ohyzdné propagandistické agitační ideologicky vyhraněné zrúdné televize. Na jedné straně TV Buranov se svou homofobni bigotní proruskou fanoušskouskou základnou, a na druhé straně neomarxistická neobolševická promultikulti LGBT ČT se svými věrnými zástupy fanatických pseudointelektuálních sluníčkářú a lepšolidí. Při sledování obou fekál televizí člověku tečou rudé slzy. Komu fandit? Sledovat obě televize je stejně osvěžující a příjemné jako se brodit sračkami. Tož komu fandit to je otázka života a smrti i pro takového brilantního a beznadějnýho intelektuála jako jsem já, páč jedni by nás chtěli připojit k Rusku a rituálně upálit na hranici každého kto se něčím odlišuje od davu, a ti druzí kokotové by nám nejraději dali v rámci nového světového policejního státu sledovací čip do prdele, změnili nám pohlaví přikázali nám co si máme myslet co máme žrát kolik negru a arabu si mame adoptovat a na čem máme v ramci ekologie jezdit. Holt žijeme v těžké době moji drazí pičusové, stejně těžké, jako je težké sledovat Self Show Jiřího Čivavi. Dávam jednu hvězdu + další čtyři za to že tenhle pořad dokázal nasrat naše spoluobčany kterým se při pohledu na jaromíra Soukupa sježí chlpy na varlatech, a kteří kvůli tomuto pořadu upadají do intelektuálního komatu a kteří se nedají nazvat ničím jiným než li lidským odpadem.(10.9.2019)

• Autenticita

Nemusím koukat na horory, když se chci vyděsit, pustím si tuhle Jirkovu šou. Ale je to jen pro ty nejotrlejší, já na to zatím nikdy nevydržela koukat déle než pár desítek minut.(14.9.2019)

Chtěl jsem dát 4*, ale musíme zvednout skóre. Upozornění pro vykastrované býky: Jedná se pouze o recesi.(30.8.2019)

• joxerveliky

Nejtěžších 10 minut mnou shlédnuté kinematokrafie v životě! Co to je vlastně za pořad? Jaká je zamýšlená cílová skupina? Tohle je snad pod úroveň i těch nejnižších intelektuálních skupin.(31.8.2019)

• sodomex

Čistej odpad. Nechápu, jak se k tomu vůbec dostal...(31.8.2019)

• Froschyankee

Požehnaná talkshow štátneho úradníka.(4.9.2019)

Bohužel, nejen že mají progresivně-liberální eurohavlisté v moci Českou televizi, většinu mainstreamových médií, českou justici, a další instituce, jsou taktéž většinově nalezlí i na ČSFD, čili objektivita hodnocení tohoto pořadu je v podstatě nulová. Osobně doufám, že se Ovčáček rozhodne po Milošovi kandidovat na prezidenta, a jeho protikandidáti budou samí liberálové a eurohavlisté, tak jako to bylo se Zemanem. To se ještě hodně nasměji, až se s přehledem dostane do druhého kola😁(6.9.2019)

• topi80

Jiří Ovčáček umí být pohotový, vtipný i výřečný, ale v této talk show (nebo spíše formálním uspávajícím pokecu) aby to člověk hledal lupou (byť náznaky se místy objevují). Každopádně, kdo se těšil na Ovčáčkovu schopnost na.rávat kavárenské hysterky na potkání, ten bude zklamán.(17.9.2019)

• Mukl007

Boze, to je strasna nuda.(20.9.2019)

• fallanga

Jsem na sebe pyšný tak, jak jsem ještě nikdy nebyl. Zvládl jsem celou první episodu. Samozřejmě z toho mám nenávratné poškození mozku, ale co už... Dojmy z první episody jsou takové, že se vlastně jedná o verbální fekál porno. Ovčáček a Alenka si tam navzájem kouří penisy a chválí se při tom jak jim to kouření penisů pěkně jde. K tomu si taky povídají jaké to je kouřit penis Zemanovi a Babišovi a k tomu ještě i o tom jak krásně Babiš kouří penis Zemanovi. Celkově je to tedy verbální kouření Zemanova penisu a po těch čtyřiceti minutách mi věřte, že budete mít pocit, jako by Zeman tu svou mumifikovanou žížalku strčil do krku i vám. Enjoy.(10.10.2019)

• trickmaster

Hnus, hnus, hnus! Soukupovo kamaradi a pratele na hrade zacinaji vstupovat i do tv a mne je vylotene na bliti! Kdo tomu da vice jak odpad, ten musi mit v hlave nasrano, v prdeli nablito, nebo byt uzkym pribuznym tehto dvou homousu!!!!(12.10.2019)

• Kokutek

Jirka Ovčáček a jeho nesmělá příprava na vstup do politiky. Už se na to těším.(2.12.2019)

• husak_k

Zvládl jsem asi 50 sekund, pak už mi bylo z Ovce a ze Schillerky fakt na blití.(29.8.2019)

• Davule

Myslel jsem, že s moderátorskými schopnosti J. Soukupa jsme konečně nalezli dno. Jiřina se ale ještě dokázal sklonit a po dnu rochnit rypáčkem. Neskutečný odpad.(29.8.2019)

• prectemys

Pan Soukup se dále snaží vézt na vlně "popularity" Hradu a přivádí na obrazovky šéfa českých trollů, pana Mluvčáčka.(29.8.2019)

• em_zet

kde je ovcacek, tam je zumpa. aniz bych videl davam odpad.(29.8.2019)

• solver

Ze zvědavosti jsem nahlédl. Zvládl jsem 2 minuty. Něco tak unylého by jeden pohledal - asi za hodně může i vybraný nezajímavý host - ministrině (sic!) :)(29.8.2019)

• Z258

Inteligentní lidé o sobě pochybují, zatímco hlupáci jsou plni sebevědomí. Kampak asi patří ten Jirka?(29.8.2019)

• Jandecka

Uvést Alenu Schillerovou jako ministrini s měkkým i po r značí její kvality, ale bohužel i kvality celého pořadu. Ani všemocný Ovčáček, schopný blábolit o ho*ně do největších podrobností a ještě ho vychválit, tuto tragédii pojmenovanou po něm nedokázal uchopit. Bohužel i samotný Jirka zapadl do konceptu Barrandova až tragicky dobře.(29.8.2019)

• borohub

Nedělám si iluze o nějaké extra objektivitě ČT, ale upínat se k něčemu jako Barrandov, kterou se svojí neobjektivitu ani nesnaží skrývat není asi to vhodné řešení. Minimálně první díl nebylo nic jiného než PR na to jak je ANO skvělé a jak je ČSSD strašně na hovno - to trefování do ČSSD a naopak opatrné obcházení průseru ANO (a že jich je) bylo až očividné. Ale tohle bych asi přešel, největší problém celého pořadu bylo to, že to bylo nudné. Ono to nebylo ani trapné, ono to bylo prostě jen nudné. Samozřejmě za to může i host, protože co si budeme nalhávat Schillerka je prostě nudná, není ničím významná a jediné co v životě dokázala je to, že lezla do správných prdelí. Myslím, že kdyby vystupovala u někoho jako Kraus, tak je to stejná nudírna jako tohle. A nevěřím tomu, že by až tak očividná hrubka jako "ministrině" byla neúmyslná. Nebylo to nic jiného, než snaha se trochu zviditelnit (a že se to i povedlo). Pokud se tam objeví někdo jako Kalousek, tak se na to kouknu. 0%(30.8.2019)

• frostack

Trapný šašek, žumpa české mediální scény.(30.8.2019)

• defusiq

Druhé nejhorší obsazení pořadu v TV, které jsem kdy viděl.(30.8.2019)

• Katerina_34

Myslela jsem, že mě tento člověk ničím nepřekvapí, ale spletla jsem se. Nic tak nudného a hloupého jsem už dlouho neviděla.(30.8.2019)

• PetrHendrix

Neviděl jsem, takže odpad! je ještě shovívavé hodnocení. Že je první host z ANO do sebe výborně zapadá. Prase k praseti...(31.8.2019)

• Nessak

Extrémně slizký amatérský rozhovor nižsího státního úředníka, který není ani k tématu, ani čistý bulvár. Je to jen patolízalské podlézání a pochlebování na televizním kanále největšího všemoderátora Soukupa. Ale chápu - na Barrandov tohle sedí. Čistý bizzar.(3.9.2019)

• Vikmal

Nedal jsem to ani ožralej...(9.9.2019)

• PanNafka

Jediné, co mě na tomhle zaujalo, bylo to, že je tady Ovčáček dost jiný, než jak jsme na něj zvyklí. Žádné ostré výpady, mlžení, útoky ad hominem a titulování lůzou, sluníčkáři, pražskou kavárnou atd., dokonce i ta jeho neochvějná suverenita je ta tam. Celou dobu jen přitakává, pokládá pouze otázky, na které evidentně není dotazovanému nepříjemné odpovídat a hlavně je celou dobu nervózní jako prase, že z toho až (doslova) sedí na křivo. Možná je to tím, že si tam zve pouze lidi, kterým má potřebu podlézat, ale doposud jej veřejnost znala prakticky pouze ze situací, kdy byl v opozici, a to pak bývá jiná podívaná. Kdo tedy čeká klasického Ovčáčka, bude hodně zklamán. Celkově pořad docela hodně nudný.(17.9.2019)

• Ajfist

Ovčáček konečně dostal na přímluvu jeho guru Miloše prostor ukázat svou nezměrnou blbost v televizi.Jak se dalo očekávat tzv. show je jen zoufalost,která do této stupidní televize,kde není vlastně co sledovat,protože 80% z vysílacího času zabírají sebestředné hovadismy Jaromíra Soukupa,který jen dokazuje,že vybouchaná palice k sobě přitahuje další megablby typu Ovčáček patří.Divím se jen,že tohohle zbytečného potrata ještě někdo neutratil.Prostě na Tv Barrandov se ukazuje plejáda naprosto zbytečných,neužitečných a postradatelných hlupáků co mají bohužel o sobě vysoké mínění.Důkaz,že blbec si svou blbost neuvědomuje.(24.9.2019)

• lineker

Ano. Tohle patří na Barrandov. Totální sračka, kterou mozkový lobotomici, kteří tuhle neuvěřitelně sračkoidní TV sledují jistě ocení.(25.9.2019)

Toto je skutečně PAN moderátor.(19.10.2019)

Mám pocit, že se tady hodnotí pozice mluvčího pana prezidenta tím, že si tu vylévají mozek zhrzení voliči pana senátora Drahoše.(20.11.2019)

• Milda_Hr

Perfektně zapadá k ostatním freak shows na Barandovu(29.8.2019)

• Birter

Hotovej David Letterman...(29.8.2019)

• v.pohode

To je tak, když se ponoříte na dno plný žumpy, vezmete si do ruky krumpáč a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a kopete a pořád ještě kopete a pak kopete a kopete a kopete a kopete .... Až se prokopete z Haló novin, přes hlásnou troubu hradního Ovara do téhle zbytečnosti. ODPAD se musí prostě dát !!!(29.8.2019)

• marab

Tomuto pořadu davám asi tak 4%(29.8.2019)

• krisikowa

Nevím co si o tom myslet. Mluvčí prezidenta (tzn. co se funkce týče, totální nýmand) vede tak show s politiky, načež se u toho tváří jak Jířa Bohdalová, když jí někdo vysvětluje recept na křenovou omáčku. Takže doporučuju moderátorovi, aby se toho vaření chytil. Atmosféra zaměnitelná za Sama doma. A trochu osobnější linka: moderátor je žurnalista. Proč teda nedělá seriózní žurnalistiku? Něco skutečně přínosného, než že si sedne před kameru a řekne celému národu, že si nedovede představit pracovat sedm hodin v kuse.(30.8.2019)

Dám z prdele 5 hvězdiček :D Bizár za 5 to rozhodně je(30.8.2019)

• goldvise

Už asi berou Miloušovi míry na rakev. Takže nutno najít trafiku. A kde jinde hledat než u samotného miloušořiťovleza, který je ze všech vůbec nejvíc, co je nejvíc. Pokud nepočítám pidloočko podivné. Andriod nejapný už si radši pořídil eshop. Co si pořídí kecáček až to panda pustí, nevíme. Ale kdo hledá, najde. Ještě je tu Šlágr TV. MUHEHEHE!!! :-)(30.8.2019)

• ricardo2803

Vím, že bych neměl hodnotit něco co jsem sám neviděl. Ale... Vzhledem k tomu, že vím, jakou vlastní produkci Kanál Barrandov má, a pár výstupů jednoho z našich nejlepších Stand-up komiků Mistra Ovčáčka jsem už taktéž viděl, nezbývá mi než udělit pořadu nejvyšší hodnocení, jaké je možné - ODPAD!!!(30.8.2019)

• Filooos

Chudák(30.8.2019)

• ToddB

Uděluji pořadu zaslouženého Zemana(30.8.2019)

• pajkir

Tenhle bolsevickej zmrd soudruh Halo noviny a anální horolezec v jedné osobě, kterymu koukaj ze Zemana jen boty, má svoji talkshow, čili malá domů a poděkování od Jardy Soukupa poskokovi Zemana za to, že Ovčáčkův pán chodí každej tejden slintat svý moudra do TV Barrandov(30.8.2019)

• garvon

To je tak blby, ze se tomu neda smat, ani jak je to blby.(30.8.2019)

• MM1979

Ovčáček byl podprůměrný redaktor, je odstrašující příklad tiskového mluvčího a opravdu hodně špatný moderátor. Za mě palec dolu!(31.8.2019)

Milí havloidní Kund(er)ové! Jelikož jste z hodnocení TV pořadu opět udělali ideologickou exhibici chudých duchem, i já se přidávám se svým hodnocením, aniž bych viděl jedinou minutu. Jen tak - z principu. F*** EU, F*** Merkel a všechny sluníčkáře poslat do Afriky, ať konečně přestanou prudit tady a pomáhaj tam, kde je to opravdu potřeba. Amen.(31.8.2019)

• Franki69

Nezabili jsme to.. Nakladlo to vajíčka.(1.9.2019)

• martimoso

sebral jsem odvahu ku sledování druhého dílu... a čekal koho si tam ovce přivede.. franta ringo čech - to nebylo nijaké překvapení, překvapilo mě jen to, že ovčáček mu neuvěřitelně, ale opravdu neuvěřitelně lezl do análu, načež společně pochlebovali milošovi... což se naopak dalo čekat... určitě to bylo živější než první díl, nicméně třetí šanci nedostane... dávám 2%(5.9.2019)

• themiracle

Kladu si otázku, zda je lepším moderátorem Jiřík a nebo Jaromírek Sukupů...?(11.9.2019)

• Bituminous

Takto to dopadá, když má nechráněný sex požární hydrant a vybrující model vagíny z Číny.(23.1.2020)