Reklama

Reklama

Dobyvačná rasa Arcane pořádá další galaktickou výpravu. Za konečné vítězství je naverbován každý malý, zelený Arcaneňan. Až na jednoho... Zim je smolař - nešika ve smrtící kombinaci. Díky neodbytnému jednání je vyslán na planetu, která v plánu představuje otazník na hvězdné mapě... , jinak řečeno je velmi elegantně vyšoupnut a ještě může mít radost... Shodou okolností se Zim s asistentem GIRem ocitá na Zemi a začíná hnojit půdu pro invazi... (M.Macho)

(více)

Recenze (6)

Scytale 

všechny recenze uživatele

Vyborny invazni animak, ktery me jakozto milovnika trilogie playstationovych her "Destroy All Humans!" sveho casu dost uchvatil. Obzvlaste pateticky zlomyslny hlasek invadera Zima je neskutecne podobny hernimu Kryptovi. Vrele doporucuji serial i hru :-) ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Tohle je neskutečná bizarnost. Sám ani nechápu, jak jsem se k tomu dostal. Problémem je, že tenhle seriál si mě v jednu chvíli nějak získal a později zase odradil. Proto jenom 3*. Zajímalo by mě, co k tomu autora vedlo, jak ho napadlo zrovna TOHLE... ()

Reklama

M.Macho 

všechny recenze uživatele

Bizarní, psychadelická záležitost. Prošpikovaná temným často absurdním a blivajzovým humorem. Autoři zjevně mají psychické problémy a nejlépe to dokládá 17 díl první série, kde Zimovi ze sýru vybují obří uhr, kterým hypnotizuje hnisem děti. Ty vzápětí ozářeny padají z průlezky... To je Zim... ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Proste úžasný animovaný seriál, ktorý môžem pozerať dokola tak ako i Lenore od Dirgeho. Vtipná a originálna bizarnosť, ktorá si ma získala práve tými nezmyslami. Neskutočne som obľúbila GIRa, taký zabrzdenec ale mňa vždy bravúrne pobaví, má zlatý dabing a je taký ňuňu v tom hafanovskom prevleku. Navyše ma veľmi potešil dabing Zima, ktorý už zaznel ako hlas Billyho z rozprávky Grim & Evil vysielaného na Cartoon Network. Ja nemám tomuto seriálu čo vytknúť je to proste pecka a takýto uletený štýl animákov je proste akoby stvorený pre mňa. ()

Galerie (61)

Zajímavosti (25)

  • Epizoda „A Room with a Moose“ reprezentuje Vasquezovu lásku k losům. (SparkStarzYo)
  • V epizóde "Mortos der Soulstealer" má predavač s oblečením náušnice ako Gaz náhrdelník. (Carol Pifková)

Reklama

Reklama