Psycho Cop 2

• USA Psycho Cop Returns

Psychicky narušený policista Joe Vickers (Robert R. Shafer) je zpět! Opět začne krutě postihovat nevinné spoluobčany o kterých si myslí, že porušují zákon. Dokáže ho někdo zastavit? (Fox Mulder)

decouble

"Jasně, je to jenom zábava a hra, že jo? Až dokud někdo nepřijde o oko!" Patřičně černohumorné béčko s výborným Robertem R. Shaferem v roli maniakální mašiny na vtipné hlášky. ()

AlistairMir

Jednička byla dobrá žánrovka z řady slasherů, ale dvojka je, jako jedno z velmi mála pokračováních hororů, ještě lepší. Ne proto, že je to tu samá žhavá kočka co se nestydí (ale jako nevadí to :-D ) ale proto, že Joe Vickers (Robert R. Shafer)hláškuje ještě víc než v prvním dílu, místy film jde až do komedie, ale ne trapné, a divák se ani chvilku nenudí. Překvapivé je, jak krásně dokáže film z komické vlny přepnout do napětí a zase zpátky. To se povede málokdy, tady to ale šlape perfektně. V jednu chvilku se směju kravaťákovi se sekyrou v zádech (kdo viděl, chápe) a pár vteřin nato ani nedýchám, při honičce kdy Robert nahání Barbaru Niven. Jinak Barbara je snad z jiné planety, protože by mě ani ve snu nenapadlo, že jí během natáčení filmu bylo 40 !! Vypadala ani ne na třicet a všechny ostatní sexy kočky strčila do kapsy a to se jako jediná nesvlékala. Konec filmu opět potěšil a škoda, že trojka už nebyla. Opravdu jsem si dnešní večer s Psycho Copem užil a jsem rád, že jsme se konečně po tolika letech potkali a určo to zase zopákneme. ()

Martin741

Rezisera Wallace Pottsa z dobreho a priemerneho hororu Psycho Cop 1 vystriedal uz menej zrucny Adam Rifkin a ten sa bohuzial uz nijako netrapi s budovanim atmosfery. Psycho Cop 2 je tym padom len dalsi horor, u ktoreho sa niet coho bat a casto sa to zvrhava len do samoucelnej vyvrazdovacky. Jo, a ta ma podla mna len maskovat rezisersku bezradnost a scenaristicku neschopnost, to mi nevyhovori nik. 30 % ()

Rodriguez

Psychicky narušené (zbytečné) pokračování. Policista Vickers měl radši zůstat u ledu, než se prohánět po budově a trapným způsobem vyvraždování se zbavovat svých obětí :( 25% ()

Mol

Představte si scénu, kde u zcela prosklených dveří stojí tři ženské (dvě z nich blondýny) a nemůžou se dostat ven, protože dveře jsou zamčené poutami. Po schodech za nimi utíká vrah. V místnosti je křeslo, televize a jedna z žen drží nabitý kolt. Tak co udělat? Prohodit něco dveřmi nebo do nich střelit, že? Ne, to by nebyl Psycho Cop. Ženy (dvě z nich striptérky) běží zpátky po schodech a dvě z nich umřou. A jakoby toho nebylo dost, ona se ta přeživší žena k těm dveřím později vrátí a až u nich si vzpomene, že jsou zamčený. Tomu říkám béčko. ()

TO

O něco horší než Maniac Cop. Vraždící policajt si v bistru vyhlédne dva mladíky, co připravují pánskou jízdu a rozhodne se také přijít. Účastníky postřílí, probodá, vezme sekerou, hodí ze střechy nebo do výtahové šachty. Celý film se odehrává v komickém duchu a policajt k vraždám pokaždé neopomene přidat vtipnou průpovídku. ()

rudeboy

Ako 10 ročný som túto mrakodrapovú vyvražďovačku zožral (so zatajeným dychom) aj s navijakom. Jáááj to bolo ozajstné prekročenie tabu :) Po 16 rokoch som si tento Rifkinov brak pozrel opäť a svoj katarzný zážitok z detstva som rozmetal na márne kúsky :( Príšerní herci, debilný dej s mnohými trhlinami (na ilustráciu prečítaj komentár užívateľa Mol) a výdatným závanom amatérskej trápnosti v dosť nizkorozpočtovom prevedení. Pozitívom filmu je hlavný záporak, ktorému pár krát z huby vypadne obstojná hláška nasiaknutá čiernym humorom. "Zatýkam Vás. Máte právo zůstat mrtvý. Cokoliv by ste řekl by bylo opravdu moc divný, protože jste mrtvej. Máte nárok mít advokáta, ale moc by Vám nepomoh (smiech), protože ste mrtvý." A aj ja som sa skvele pobavil ako raimi na scéne pred barom :) ()

Slimak

Já nevim...ten film mám prostě od mala rád a rád se k němu někdy vracím...je to dobrá prdel.Policajt, který přišel z tmavé noci, nikým nezván, hodlá krutě ztrestat všechny účastníky páteční chlastačky.Takhle neseriózní horor svět neviděl. ()

Kolssteyn

Ještě průměrnější než první dil. Obzvláštněno to bylo komediálním nádechem, takže v důsledku to byl hybrid napůl mezi komedií a horrorem. ()

vinducha

Důstojník Vickers sice hláškuje jako o život , ale rozjíždí se to straašně pomalu , 2. vražda až po 3/4 hodině. Je to opravdu takový slabší bratříček Maniac Copa, i ta 2 MC je snesitelnější než toto. ()

70s80s90s

Nebyt hororu Maniac cop, tak kultovym policajnym zabijakom by bol prave Psycho cop, ktory mierne parazituje na spominanom Cordellovi. Joe je vsak o dost spolocenskejsi, ukecany a hlaskujuci muz zakona. Stvrtu* davam za ucast Julie Strain ;) ()

patho666

Veľká spokojnosť, vydarený slasher s dostatkom mordov, psycho fízel hláškuje ako o život a herečky sa nehanbia, celkom by ma zaujímalo ako to vyznie s českým dabingom, určite nie posledné zhliadnutie. ()