Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

stado

Moc hezký romantický film. Ve své podstatě smutný, ale ta možnost napravení svých chyb stála za to. Jeden den, který někdy stačí uplně na vše krásné v životě. Jenifer je tak milá a přirozená. Asi opravdu její nejlepší role. ()

leopoldina

To byl ten nejkrásnější a zároveň nejsmutnější romantický film, jaký jsme zatím viděla. Jakto, že jsme na něj narazila až teď? Nemohu opomenout výborné ztvárnění hereckých výkonů, mezi hlavními hrdiny byla láska jako trám a opravdu nevím, zda jsem někdy viděla lepší vyznání lásky než jakým byla poslední předtaxíková scéna!!!!Toužím asi jako každá žena po chlapovi, kterého hrál Paul Nicholls ve druhé polovině filmu! Paul Nicholls je prostě k sežrání. A Jennifer Love Hewitt, dodnes jsem jí moc nemusela, ale tím jejím úsměvěm a sakramentsky dobře vyjádřenými emocemi mě dostala. No, tak to mi ještě dlouho zůstane v hlavě..... ()

cervicekcz

Velmi smutný film s nečekaným dějem. Po rozhovoru řidiče s mužem, který si neváží toho, co má, jsem si říkala, tak snad si to ten chlap uvědomí a řekne jí, že ji miluje. Ale omyl, on to neudělal a pak toho strašně litoval. Ne nadarmo se říká, že poznáš, co máš, až když to ztratíš. On měl štěstí, dostal druhou šanci a využil ji. Je hrozně málo lidí, kteří druhou šanci dostanou a ještě méně je těch, kteří s ní smysluplně naloží. Proto si odnáším to, že bychom si měli uvědomit, co máme ještě dříve, než o to přijdeme. ()

SantaCruz

Miluju romantické filmy a proto i díky zdejšímu hodnocení jsem ho "zkouknul". Bohužel už od začátku mě iritovala hlavní dvojice mezi kterými není žádná chemie ani jejich výkony nejsou oslnivé. Díky druhé polovině bych dal 4 hvězdy. Ale díky nepochopitelnému komentáři taxikáře a zvláštnímu konci dávám až moc dobrých za 3. Téma je super, ale provedení a herci mají hoodně daleko do klasik romantických filmů. ()

sivka jn.

Áno, opäť klišé, príbeh zo života, čo stratím, to si začnem ceniť.toľko pravdy... zo života :-) Páči sa mi nereálnosť filmu, utvrdzuje romanticky založené duše v rozprávkovom svete (a to je niekedy potreba). Teda až do posledných minút. inak príjemný romanťák, odporúčam podstrčiť partnerovi/partnerke, keď máte pocit, že na Vás kašlú. Boli by tri hviezdičky, ale za smutný záver dávam štyri. V klasickom americkom príbehu by predsa ešte Sam dostala možnosť prežiť deň s Ianom znova, zachránili by sa navzájom, film by mal 135min a hlavní hrdinovia by žili happily ever after ;-) ()

anonyym

Nebýt tak strašně nesympatického páru v hlavní roli (hlavně Sam - Jennifer Love Hewitt), dala bych možná o hvězdu víc. Dobrý nápad (11 hodin, taxikář, "druhý pokus" na to, aby Ian napravil svůj vztah k Sam) mohl být klidně ještě víc rozpracován a "nenápadné" motivy s hodinami a taxíkem by zasloužily víc rozpracovat a získat větší prostor. Příběh se často plácal v až moc sladkých vodách, ze kterých se dostával těžko, vrchol byly ty songy, co Sam napsala... Moc se mi ale líbil konec, který trochu zmírnil moje mínění o tom, že je to vlastně jen další z řady hloupých romantických filmů. ()

pajuscherry

U tohodle filmu jsem od začátku věděla, že to bude slaďák, ale že u něj budu skoro celou dobu brečet to tedy ne! Romantický filmy si pouštím jen občas a tenhle jsem si vybrala vlastně jen kvůli hlavní hrdince Jennifer Love Hewitt a musím uznat, že jsem dobře zvolila, opravdu nádherný, dojemný příběh. ()

Methew

Ten film bol úplne úžasne romantický, plný lásky, dobromyseľnosti a oddanosti. Až prišiel hlúpy záver a všetko zničil. To hádam nemyslia vážne, že ten taxikár tam naschvál stál s autom na križovatke, tak dlho až ich zrazilo auto. To bola totálna úbohosť. A prečo by sa osud nemal dať úplne zmeniť? Jasné, že sa dá, to len koniec tohto filmu nemá žiadnu logiku. Však prečo by sa taxikár nenechal naschvál zraziť a zamilovaný človek zabiť? Žasnem ako niekto dokázal natočiť takto primitívny koniec, tak peknému a príjemnému večernému filmu. ()

avalonek

To jako fakt??Pustila jsem si film na odreagování,nevěděla jsem,o co jde a ono to skončí takhle,si že mě děláte srandu ne..Takovéhle konce nesnáším ()

mmirri

Moc jsem chtěla dát hvězdičky čtyry, když to byla taková ideální škola lásky...Jenže právě že ideální.  Dějová linka byla předvídatelná a vlastně i všechny jednotlivé události zapadaly jako dokonale nachystané puzzle. I ta křečovitost první části vlastně podtrhovala zářivost cíle. Jasně, že se to tak ve filmu dělá, ale tady se vydíralo zbytečně těžkým kalibrem. ()

Mojemenoje

Emocna nakladacka a vydieracka. Jennifer pravidelne nasadzuje svoj usmev c. 5. a na konci este odprezentuje svoju spevacku zalubu. Typek je nedoveryhodny, ale ujde. Taky ten Ken:-) Ale ved koniec dobry, vsetko dobre. Videli sme uz aj vacsie romanticke spletence. Ale ked ta Jennifer sa ozaj vymykane usmieva. Tak aspon 3 a pol hviezdy. ()

kate1616

Tak pri tomto filme neostane ani jedno oko suché. Pre mna to bol najromantickejší film a to som ich videla dosť vela. Je to silný doják. ()

wyoming

Zas taková romantika mi to teda nepřišla, docela nuda a takový vykonstruovaný všechno. Kdyby kořeň věděl, jak to dopadne, tak do toho nejde. Ale jako průměrný film to ušlo. ()

Rathe

Poslední dobou mi přijde, že se konečně ty romantický filmy nevyvíjejí stejnou cestou, ale naopak končí i tou horší variantou. Počkat, cože??? Tenhle film je z roku 2004? Tak to palec nahoru! Absolutně se vyjímá z průměrné řady romantických filmů, kteří mají jeden a ten samý konec. A na mě to rozhodně zapůsobilo. Příjemný páreček si prochází těžkým obdobím. Opravdu výborné herecké výkony. Když oba milují, ale někdo neví jak to dát najevo. Ztráta toho druhého ukáže jasnou cestu. Tenhle film byl pro mě celkově tak neočekávaný, že jsem se i rozbrečel. ()

sun.eagle

Moc jsem se snažil najít něco pozitivního, vážně moc. Už samotná dvojice... tu jejich osudovou lásku jsem jim nevěřil ani na okamžik, žádná chemie, jiskření, nic, a spíš mi to připomínalo vztah bráchy se ségrou. Navíc to závěrečné uslzené údolí překypuje kýčem a cukrkandlem až to bolí. Jasně v romantických filmech to očekávám, ale tady toho bylo prostě moc a podáno takovým způsobem že jsem to prostě nepřekousnul. Je to je můj problém, ale tohle mi prostě vůbec nesedlo. ()

Konev odpad!

Od začátku jde vidět, že by producenti rádi natočili supr romantický film, ale místo toho ždímají kapky vody z prázdné sklenice. Kde nic není, ani ...Dva nesourodí jedinci, kde jeden je sobec nemůže fungovat. Jennifer v té době ještě asi neměla silikony, protože má malá prsa.... ()

Ganka

Myšlenka zajímavá, ale jinak je to prvoplánová nuda. J.L. Hewitt to s krátkýma vlasama rozhodně nesluší i když je to jinak kost. Hudební zážitek si též neodnáším nijak valný. ()

maro0902

tak tento pološit bol predvidatelnejší ako hra dedinskeho futbalu a romantickejšie ako bewerly hills 902107854569874123 odškrtnuté už to nemusim pozerať churaaaaaa ()