Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Když je v lesích Georgie nalezeno tělo jedenáctiletého chlapce, detektiv Ralph Anderson se pouští do vyšetřování děsivé vraždy. Jelikož důkazy i svědectví naznačují, že vrahem je místní učitel a baseballový trenér Terry Maitland, Ralph se postará o jeho zatčení na veřejnosti. Je však zmatený z Terryho zjevné lhostejnosti k tomu svůj zločin skrýt. Poté, co Terryho žena Glory zavolá na pomoc jejich právníka Howieho Salomona, zmatený Terry během výslechu předloží neprůstřelné alibi. Howie mezitím pověří svého osobního asistenta Aleca Pelleyho, aby prověřil Terryho verzi příběhu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (49)

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Děkuju HBO, děkuju pane Kingu, podobnou noční můru jsem už fakt hodně dlouho nezažil. Nedoporučuji sledovat v noci, nedoporučuji si naivně říkat, že je to jen další krimi jdoucí ve stopách první série Temného případu, a už vůbec nedoporučuji seznamovat se s předlohou, pokud máte v plánu nejdřív vidět seriál. Na to je tu až moc příjemně mrazivého tajemna. Budete se bát! Budete se zatraceně moc bát! ()

pavcas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zjevení. Už dlouho mně tak nechytl 1. díl žádného seriálu jako Outsider a to jsem k tomu přišla jak slepej k houslím, náhodným listováním na HBOgo. Má to všechno co má pro mně správnej thriller mít. Napětí od prvního okamžiku, dobrý dialogy, uvěřitelný herce, aspoň jeden hodně známej ksicht, moment překvapení i nádech tajemna. Jsem hrozně zvědavá jak to dopadne, protože i když se odkryjí karty hned na začátku, smysl zatím nedává absolutně nic. Jason Bateman dobře Ty...Edit: na konci to ztratilo dech,ale furt to bylo aspoň do půlky fakt dobrý. ()

Reklama

Ronkar 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lepší začátek jsem si snad ani nedokázal představit. Adpatace Kinga to mají hodně těžké a až příliš často je pokazí buď scénář nebo nefunkční atmosféra. Tady? Tady je to naprostá pecka! Tohle jede na sto 100% od prvních vteřin. Řemeslná špica, temná mrazivá atmosféra, skvělý herci a hodně fajn rozehraná zaplétka. Zvolená hudba skvělá. Kontrast mezi vyšetřujícími poldy, rodinou "vraha" i tou, která přišla o někoho blízkého jede přesně v duchu Kinga, který si rád pohrává s různými úhly pohledu více charakterů. Mysterózní prvky také už vystrkují růžky, aniž by kazily dojem. Našlápnutí na jeden z nejlepších seriálů roku a to je leden! Hlavně ať tahle kvalita vydrží co nejdýl! ()

STORM70 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Před půl rokem jsem četl knihu z které jsem měl pořádnou husinu a tak jsem byl zvědavý jaké bude filmové zpracování... Většinou mám po knize z filmu smíšené pocity viz Sněhulák, ale první díl mě vůbec nezklamal spíš jsem byl velmi mile překvapený. Výborná atmosféra, skvělá hudba a herecké výkony. Jen tak dál... 9/10 ()

B3n 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ťažko niečo napísať bez toho, aby som neprezrádzal dej, tak radšej nebudem kaziť druhým kúzlo objavovania. Scenárista Richard Price pracoval v minulosti napr. na seriáli The Wire. Čo sa týka zábavy, chuti pustiť si ďalší diel, vtiahnutia do deja, ťaživej atmosféry, hudby aj kamery, hereckých výkonov, je to takmer dokonalé. Určite si kúpim ešte aj knihu, pretože v tomto poradí (najprv film, potom kniha) nevadí rozdiel v kvalite. Stephena Kinga považujem za ťažko sfilmovateľného, s výnimkou pár vecí (Shawshank Redemption, The Running Man, It, The Shining + Doctor Sleep) a pár, ktoré som asi zabudol, sú to nepodarky (pričom kniha je vždy skvelá), takže toto už keď je ako film úplná pecka, tak pri knihe budem mať zase obhryzené nechty. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • V seriálu je řečeno, že syn detektiva Ralpha Andersona (Ben Mendelsohn) umřel na rakovinu, nicméně v novele je nepřítomnost jeho syna vysvětlena tím, že je na letním táboře v Michiganu. (NiWi)

Reklama

Reklama