Kurýr: Zásilka smrti

• Velká Británie The Courier (více)

Obávaný obchodník se zbraněmi Ezekiel Mannings (Gary Oldman) byl po letech destrukční činnosti v podsvětí konečně chycen. Je umístěn do domácího vězení v New Yorku, ale i tak pokračuje v podnikání. Ezekielův bývalý zaměstnanec Nick Murch (Amit Shah) byl vzat pod vládní ochranu jako korunní svědek soudního řízení proti Manningsovi. Ten ale udělá všechno, aby proces zmařil. Najme si zvláštního kurýra (Olga Kurylenko), nepřekonatelnou jezdkyni na motocyklu a nejlepší ve své profesi. Ta má nevědomky doručit zásilku smrtícího plynu na utajenou adresu, kde chrání Nicka. Kurýrka zachrání jeho i sebe před jistou smrtí. Aby Nick mohl splnit to, k čemu se zavázal, kurýrka ho musí ochránit a čelit armádě bezohledných najatých vrahů. (JOJ Cinema)

Shitonit

Žánrově super, nabušený pokokot, Kurwilenková dokonalá, motorkový honičky, střílečka, rvačka, vše ok, ale prostě si nemůžu pomoct, Olga v tom nějak nemá ty správný koule! Je to určitě fajn film, ale mě Ti to jen tak lehce lízlo. ()

GameboyNES

týjó Olinka nám zachraňuje opičku, před zlým pantátou Staromužem. Dost se to vleklo ale pár vraždiček bylo originálních a užil jsem si je. 42% ()

Mamlas

Taková normální akční střílečka. Sice to místy je odpad, na druhou stranu tady aspoň nejsou žádné pitomé barevné filtry, zpomalené záběry a vytřepaná kamera. Dá se na to docela koukat. ()

mac000

nepochybně úctyhodný herecký, fyzický až akrobatický výkon Olgy Kurylenko, ale to je asi tak jediné, kvůli čemu se dá na film koukat. Gary Oldman? To už byl přesvědčivější ve "Vyhodme ho z kola ven". A zbytek filmu je akce pro akci... ()

johnsnow

Slušné akčné B-čko ktoré síce vykráda smrtonosnú pascu ale neriešite to a užívate si ako Kurylenko nakopáva do riti enemákov. Súboje sú fajn, akcia je krvavá a tri vyradenia sú dosť brutus. Hlavný záporák oldman je úplne štandardný typ záporáka, navyše ani nedôjde ku kontaktu hrdinky s ním. Ten vodca zabijakov je asi najväčšie hovädo aké som kedy videl. A svedok slušný sekundant. Záver slušný a vnadiaci na pokračovanie tak uvidíme čo a ako. ()

Danny723

Tak tohle byla ještě větší sračka než se zdálo z traileru. Olga totálně neuvěřitelná ve své roli, ale to jsem čekal. Nějak nechápu, proč do těchto one-woman-show rolí obsazují modelky. Proč ne Rondu Rousey nebo Ginu Cerano? Hádám, že roli odmítly po přečtení scénáře. Příběh je totálně o ničem, dějové zvraty jsou nečekané, protože jsou nesmyslné. Příběh občas někam odbočí, ale totálně bezdůvodně. Je tam tolik úplatných lidí, že ani o sobě navzájem neví. Když kladná postava nemá neprůstřelnou vestu, jdou všechny rány vedle, když jí má, tak zase všechny do vesty. Snajpr je schopný zasáhnout cíl na první výstřel, ale následující rány jdou zase všechny vedle. Profesionální zabiják si neumí nabít zbraň. A bojové scény? Přišlo mi, že z 50% to byly jen zvuky z post produkce, tím myslím, že se udělal prostřih a divák slyší, že mimo kameru někdo 3krát kopnul... No prostě katastrofa. ()

Merlinousek

Dost špatný film. Jediná dějová linka. A ta má dvě, prakticky jen dvě scény: palác mafiána a garáže. V paláci mafiána je nuda. Potápějící se loď zachraňuje Gary Oldman, který je vynikající jako vždy, jen mu asi teče do bot, že bere takové totální béčkoviny. Druhá scéna - garáž. Tam je to vlastně taky nuda. Od začátku je jasné, kdo přežije a kdo ne. Nájemní žoldáci jsou paka, neboť se nezvládnou vypořádat s ženskou (byť trénovanou, ale to jsou oni taky ne??) a svědkem. Nemá to žádný šmrnc, je to strašně nudné plytké, ploché, do postav se není šance vcítit. Za mě existují pouze 3 důvody, proč film vidět: 1) jsem gay a miluju všechno do čeho píchne Gary Oldman ... 2) jsem hetero a miluju Olgu Kurylenko (včetně jejího ne/hereckého nadání), tak hezká je, to jo :) 3) chci vědět, jak zabít 10 chlapů v garážích, až mě zavřou v garážích a budou mě chtít kuchnout. Film nedoporučuji. Je to ztráta času a čas jsou minuty, hodiny, dny, měsíce, roky, dekády, staletí .... ... ()

Pecan206

Herecké obsazení a námět hodný zajímavého Béčka vás může nalákat, nicméně žádný zázrak se nekoná, bohužel je to nelogické, místy až moc stupidní a velmi přehnané, když si tento film necháte ujít, tak o nic nepřijdete. Hodnocení, kde lidé dávají 3 a více hvězd jsou mi záhadou ()

srolyma

Obvykle nemám nic proti béčkovým akčňákům, ale tohle byla vážně slabota. A ne taková ta zábavná slabota jako filmy s Chuckem Norrisem, ale fakt jako Slabota. Se Stathamovým kurýrem to nemá samozřejmě nic společného, nikdo tady v podstatě nic ani nikoho nikam nepřeváží. Ale pokud někdo ujíždí na drsném mlácení ruských modelek, tak bude nadšený. ()

koza3 odpad!

Když nemáte parmezán, dejte tam eidam. Jenže tady nedali ani ten eidam, ale nastrouhali tam snad paty. Naprosto tristní úchylárna pro sebetríznitele. Ty dlouhé záběry byly mučící. Navíc ten otřesný dabing AMC, který vynechal jen tak několik vět a většina akce zněla jako béčkové porno. Gary Oldman tam nebyl jen do počtu, ale byl tam za úplného kokota, kterého jsem měl dost po prvních pár záběrech. No blé, fakt ne! ()

Saxos

Dost tupá jedna dějová linka boje. Prostě drobounká Olga proti obrovské bandě nabušených zabijáků v několika patrech parkoviště. Chvilku by to vydržet určitě šlo, ale zabrat tím skoro celou stopáž je fakt moc. Klady: zapojení dronu, vždyť jdeme s dobou, ale požární sekera má prostě navrch. ()

Ace.A.T.L.

No já nevím. Začlo to parádně a pak se to svezlo někam, kam asi nemělo. Zavřít ženskou(ne, že bych jakkoliv odsuzoval ženský v otázce boje a rvaček) s jednotkou žoldáků do garáží a tím naplnit celej film, to mi přijde tak nějak zbytečný. Od začátku každej pozornej divák ví, co přijde kdy a jak a ví i konec. Snaha zamotat divákovi hlavu dvojitýma agentama je sice fajn, ale nefunguje to natolik, aby to pomohlo filmu někam vejš. Olga super, Gary příjemně protivnej. ale i tak bohužel. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

jesuisnobody

Keď je Olga Kurylenko väčší bad-ass než Gary Oldman, viete že ste ako režisér skončili (alebo keď chcete robiť európske akčné béčko bez Bessona). ()

Heywood

Gary Oldman, Olga Kurylenko jsou příčinou jedné hvězdy, jinak to byl téměř odpad. Logika děje žádná, ona nesmrtelná, nepřátelé banda idiotů, a snad jen ta korupce "oddaných úředníků" možná měla smysl. Možná. Existuje a nikdo to v reálu moc neřeší. A fráze:"sloužila jsem své vlasti" se už nedá poslouchat. ()

Mukade

Olga !! 👍👍 💖 Toto je jej životný typ role, už v ňom bola toľko krát a stále rockz ((: . Tie jej smrteľne vážne bitky s gorilami sú tak nerealistické, až sú milé a zábavné lol. (prvá polka je za 2** lebo hrozne naťahovaná, potom to už je lepšie) ()

Jimmy73 odpad!

Fim založený na tom, ze strážník v garážích u kamer je úplný idiot, v domě a garážích nikdo nežije a "hlavní hrdiny' nenapadne vůbec nic ani třeba u zamčených dveří spustit třeba požární alarm. Nemluvě o tom, ze Olga se svymi 53kg si tam přetlačuje s vice jak 100 kg chlapcem a házé s nimi jako s pírkem....prostě bída ()