Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bezhlavá mrtvola muzikálové hvězdy nenese žádné známky násilného trestného činu. Nad tímto nezvyklým případem si láme hlavu nejenom Filip s Lenkou a Ivanem, ale i Jakub – bývalý Lenčin parťák a objekt zájmu, který se vrací z roční stáže v Interpolu a nelíbí se mu, že má ve Filipovi konkurenci. (TV Prima)

Recenze (6)

Skuby47 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento génius se pro mne stává čím dál víc nesnesitelný. To by tak nevadilo, je to v souladu s názvem seriálu, ale tentokrát se dostavilo něco horšího, a to je nuda. Už jsem se uprostřed příběhu těšila na reklamu, abych se koukla, co vysílá konkurence. Nikde nic podnětného, všude reprízy, snad jen čínský film Alfa, ale u toho jsem prošvihla začátek, tak jsem se pokorně  vrátila a dokoukala to. Škoda času. Nápady došly a vtipné dialogy opustil humor. Ono co je taky humorného na tom, když se někde najde mrtvola bez hlavy. ()

Snorlax odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bravo, konečně se podařilo dosáhnout dlouho atakované laťky samého dna. Pominu-li stupidní klišé, že každý muzikálový herec musí být homosexuál, stejně nedokážu při plném vědomí zpracovat scénář, aby mi z něj nebylo za všechny ubohé herce stydno. Tohle už nezachrání ani Kotek. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na jednu stranu pomáhá, když se člověk na průběh dílu fakt soustředí a nerozptyluje se ničím okolo, na druhou stranu si zásluhou toho všímá i skutečně drhnoucích dialogů, za něž můžeme vděčit zejména Anně Polívkové. Ta je sice skvělá v komediálních polohách (dědičné geny), ale vážné policejní performance jí prostě nesežeru. ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu mě mrzí, že nápad přivést do seriálu postavu, která bude s egem profesora Königa soupeřit, ale místo o genialitu se bude opírat o selský rozum, se omezil jenom na tento díl. Jinak docela dobrá a vtipná exkurze do muzikálového světa, ten nový zpěvák hlavní role se tvůrcům opravdu povedl :-) ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Premiérové uvedení šesté epizody zhlédlo 695 tisíc diváků (15+), jednalo se tak o nejsledovanější pořad sobotního večera po 20:00. (rublik05)

Reklama

Reklama