Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po rozsáhlém přerušení dodávky elektrického proudu nahlásí domov seniorů, že pět jeho klientů zemřelo. Filip zjistí, že jde o důsledek elektromagnetického impulsu. Společně s kolegy odhalí, že absurdní smrt důchodců se nebezpečně propojuje s utajenými aktivitami nadnárodní společnosti, která ohrožuje samotného Filipa a jeho důležitý výzkum. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na motivy typu "záchrana před obrovskou katastrofou" jsme zvyklí v naší kinematografii jen od dvojic Macourek/Vorlíček či "Hofman/Polák, takže docela zajímavé osvěžení po letech. Zápletka napínavá, vtipu taky neubylo (oceňuji, že je to na adresu našich imbecilních čučkařů z BIS), pobavil i narozeninový dárek od Kryštofa. Takže prozatím poslední díl série hodnotím na maximum a doufám, že se bude pokračovat. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímně doufám, že Prima nebude zahálet a pustí se do pokračování, protože jsem z její produkce nikdy neviděl seriál, co by mě takhle zaujal. Ubral bych vody na koncentraci na údajné hlavní, byť sračkoidní tahouny Sestřičky Modrý kód a Slunečná a soustředil bych se na zajímavé projekty, jako je právě Einstein. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Epizoda se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00, premiéru vidělo 671 tis. diváků (15+). (rublik05)

Reklama

Reklama