Když se Jackie Pruit, milenka známého a vlivného gangstera Joea Bomposy ocitne v ohrožení života, převeze ji FBI do Švýcarska, kde ji poskytne ochranu v naději, že jim bude moci na oplátku poskytnout proti Bomposovi nějaký důkaz použitelný u soudu . Její ochranku dostane na starost zkušený agent Charlie Congers. Přestože se brzy ukáže, že žena neví o Bomposovi a jeho nezákonné činnosti nic, co by FBI mohla použít, gangster se rozhodne, že by bylo lépe, kdyby se Jackie zbavil. Najme tedy zabijáky a objedná si u nich její smrt. Vrahům se podaří proniknout polevující ochranou FBI a ženu zavraždit. To však byla chyba, protože agent Congers, který se do Jackie zamiloval přísahá pomstu a je jasné, že se nezastaví dřív, dokud nebudou všichni viníci potrestáni. (oficiální text distributora)

aLPaC

Filmy s Charlesem Bronsonem jsem nikdy příliš nevyhledával. Asi proto, že jen velmi málo z nich mě zaujalo. Tento k nim samozřejmě nepatří. Do průměru to tahají krásné švýcarské lokace, protože akce je málo a Bronsonova holka je na pěst. ()

Belmondicek

"Výstřely pro lásku!" Charles Bronson opět v roli tvrdého policisty přijímá nebezpečnou nabídku, jejímž cílem je zlikvidovat síť organizovaného zločinu, kterou řídí gangsterský boss Joe Bomposa. Zkušený režisér Stuart Rosenberg vytvořil slušnou atmosféru, umocněnou malebnými záběry zimního Švýcarska. Nechybí napětí, slušná akce a dobrá hudba z pera klasika Lalo Schifrina trochu připomíná western. Bronson je jako vždy skvělý, zajímavý je Rod Steiger jako koktající mafián, který tu ale jede jen na půl plynu, naopak mi moc neseděla Jill Ireland (asi bych jí přeobsadil). Jinak ve výsledku to je další Charlieho nadprůměrná klasika, která se neomrzí! ()

johnsnow

Taký vcelku poslabší a takmer neakčný Bronson. Je to škoda pretože bolo tam po chuj priestoru ale tvorcovia zvolili pomalšie tempo. Nevýhodou je aj to, že hlavný záporák bol úplne na hovno a to jeho koktanie duplom a zabijak ktorý mal ísť po dvojici bol super ale nič tam nezrobil a ani priestor nemal. Za slabšie 3* ()

martins

Další film, ve kterém hrají manželé Bronson a Ireland, Charles v obvyklé své roli chladného tvrdého policisty, který se do své svědkyně zamiluje, jeden z nejlepších Bronsonových filmů. ()

andy60

Na filmu jsem nejvíc ocenil krásné exteriéry švýcarských Alp. Podíváme se do Zermattu nebo Montreaux, navíc se stále něco děje, i když to někdy postrádá logiku. Musím se přiznat, že Roda Steigera jsem skoro nepoznal. ()