Vánoce u našich

Norsko, (2019–2020), 5 h 54 min (Minutáž: 25–35 min)

Ida Elise Broch, Gabrielle Leithaug, Dennis Storhøi, Hege Schøyen, Felix Sandman, Sajid Malik Hussain, Oddgeir Thune, Kingsford Siayor, Arthur Hakalahti (více)

Série(2) / Epizody(12)

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (Netflix)

Recenze uživatele pichta k tomuto seriálu (7)

Vánoce u našich (2019)

Pribeh, prostredie a herci - všetko ladí. Typické severské prostredie, ľudia a príbeh. Až na to žeby tam boli všetci chlapi burani? Možno ja by som reagoval trochu inak ako Johanna. Ale to je film/seriál. Páčilo sa. ()

Velká vánoční lež (2019) (S01E01)

Celkom sranda. Ľahké. Občas trochu trápne momenty, no hodí sa to k Johane ()

Intenzivní randění (2019) (S01E02)

Pekne sa nam to rozbieha. Vyzera to ako dobrý seriál ()

Cukr, miláčku? Cukr, tatínku? (2019) (S01E03)

Život sa môže krásne otočiť a priniesť situáciu, akú by človek nečakal. Dobre to ide ()

Flirtování na párty (2019) (S01E04)

Fakt to ide dopredu. Trápna rodina. Autobus bol veľkým prekvapením a asi aj to bude nakoniec cieľová osoba... ()

Bolest v srdci (2019) (S01E05)

Dosť príznačný názov dielu. Divák to tiež tak cíti. ()

Konečně Vánoce (2019) (S01E06)

Prirovnal by som to k zjazdu na lyžiach. Cela séria ide pekne z kopca, naberá rýchlosť, vietor je priaznivý, sneh je stále všelijaký a na skokanskými mostíku to sekne a viac sa nedozvieme. Škoda. No dvierka do druhej série sú otvorené. Hodnotím to ako skvelý koniec. Trochu nezvyčajný. ()