Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (Netflix)

borec999

Sweet Girl je do 80. minúty typický dejovo predvídateľný, staromódny akčňák o pomste, akých sú stovky. Potom však príde zvrat, ktorý som síce ak mám úprimne povedať absolútne nečakal, no aj tak ma príliš neoslnil, pretože veľa predchádzajúcich udalostí vzhľadom naň už spätne skrátka nedáva zmysel. Ak si k tomu pripočítam aj fakt, že film si veľa vecí zjednodušuje a logika mu moc nehovorí (celoštátne pátranie po dvojici ktorá si smelo cestuje krížom cez USA bez väčších ťažkostí, záverečný bezproblémový odlet a pod.), tak som bol v závere aj rád že sa skončil. Pre sympatickú Isabelu Merced, ktorá ukázala že do budúcnosti s ňou môžeme v akčne ladených filmoch počítať, zaokrúhlim na slabšie 3*. Veľmi slabé 3*... 50% ()

Figu

Já bejt Isabelou, jsem fakt pořádně nasranej, že hraju hlavní roli a nejsem nikomu vlastně v podstatě celej film pořádně na očích... Naopak Momoa si asi může pískat, když za to sežral solidní honorář, slávu a byl i vidět, přesto, že tam vlastně vůbec celou dobu nebyl... Hm, to je zapeklitej případ, nicméně na béčkovej počin, to nebyl vůbec špatnej tah! 65% ()

PROCESOR

Za mě by to měl být větší fofr, na to, že se chce pomstít. Děj hodně sráží nereálnost scén, kde se jeho asi osmnáctiletá dcera pere s profesionálním zabijákem a v pohodě mu stačí, no je od dětství trénovaná tatínkem...A pak to jede uvidíte sami další bludy. Třeba je super, že metro odjíždí podle toho až se borci poperou a skončí s bitkou. Vypadá to, jako maličkosti, ale ve finále to hodně brzdí celkový dojem. ()

slord

Typická netflixárna, ktorá neponúkne nič zaujímavé a pozeranie celkom bolí. Jason Momoa sa síce snaží, ale jeho herecký výkon za veľa nestojí, Isabela Merced je síce sympatická, ale herecky ma tiež moc nezaujala, najviac ma bavil hlavný zabijak Manuel Garcia - Rulfo, ktorý bol veľký sympaťák a jeden z mála svetlých bodov na filme. Ale finálny zvrat to u mňa zabil úplne, dementne urobený a držal som sa za hlavu a opakoval WTF??? Netflix neprekvapil a opäť naservíroval nezaujímavý a fádny film, pri ktorom som zíval a čakal na vytúžený koniec. 4/10 ()

Trevor

Arsenal83 to napísal výstižne, kedysi boli hrdinami povedzme Bruce Willis či Seagal v dnešnej dobe sú in násťročné Jamesice Bondové či Johnice Rambové. Keď Rachel na streche štadióna Pittsburghu Pirates spravila úžasný skok do rieky chvíľu som rozmýšľal ako to dokázala a potom mi došlo že začala mávať veľkými a malými pyskami a bolo to v suchu. Po 50 minútach pozerania so 16 ročným synovcom som to vypol nenadchlo to ani jeho. Nakoniec sme to po inom scifi filme dorazili a sám zhodnotil že to bola riadna blbosť. O chvate v ringu v úvode keď v pohode spacifikovala podstatne silnejšieho muža ani nehovorím, smradim svojej 6 týždňov nesprchovanej škatuľky by vyrazila dych aj Hulkovi... ()

• Film se natáčel v Pittsburghu v Pensylvánii (USA) od listopadu 2019 do února 2020 (SONY_)
  • V závěru filmu Rachel (Isabela Merced) jede, pro USA klasicky, žlutým taxíkem i přesto, že Pittsburgh nemá vozy taxislužby právě ve žluté barvě. (gavosh)

Časové pásmo bylo změněno