Reklama

Reklama

Recenze (29)

AffectedFace 

všechny recenze uživatele

TY PIČO, TY VOLE! Promiňte tu přehnanou vulgaritu, ale zde to jinak říct nejde, protože tohle byly tak jediné slova, co se mi promítaly v hlavě při sledování snad toho nejlepšího, co jsem za hodně dlouhou dobu viděl. Z tohohle budu mít čelist na zemi ještě sakra dlouho. Gareth Evans si sedl na režijní stoličku a začlo peklo plné nervu, brutality, násilí, přehnaného gore, dramatičnosti, emocí a celkově všeho, co si divák akčních snímku může jenom přát. Vyparáděná kamera, která střída jeden záběr s ještě lepším. Celá epizoda nemá ani jedno hluché místo a funguje absolutně bezchybně, i přestože se jedná o mezi událost seriálu. Jsem naprosto mega spokojenej. Tenhle díl si ani pět hvězdiček nezaslouží, jedná se totiž o velice jedinečnou záležitost. A všichni dobře víme, že je u mě vzácnost jenom něčemu těch pět hvězd dát. Lajdácky napsanej komentář, kterého nelituji. Jsem z toho ještě pořád vygumovanej. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Brilatne zvladnuta nemilosrdna "rezba" v druhej polovici epizody. Zacina pozvolne, ked kamera dronu z vrchu s vybornym hudobnym doprovodom graduje napatie. Ano, par jedincov sice ukaze korienok tuhsi, ako prirodne zakony, ale Evans-ova rezia a Flannery-ho kamera vas nechaju so "spadnutou sankou" pri uplne inom leveli filmarciny akcnych scen. Prva polovica survival a hra na macku a mys, druha polovica....tornado s ojedinelym kludom v epicentre. Odhalenie v samotnom zavere. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Proč jen tři hvězdičky u skvěle hodnocené epizody? Hbitě vysvětlím. Akce byla v tomto dílu naprosto špičková a po právu by si zasloužila plnou palbu, jenže... Akce byla tím jediným, co se mi tu líbilo. Jinak jsem sledoval snahu o přežití dvou naprosto zbytečných postav, pokud by tvůrci tuto epizodu nevytvořili, nic by se nestalo, tak nepatrný měla vliv na hlavní dějovou linii. Navíc tvůrci zase jednou vytáhli ze skříně Terminátora, jinak si nedovedu vysvětlit to, co taťka Kinney po celou dobu předváděl. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeho syna někdo najal, aby vzal mafiánské rodině mozek. Ten, kdo vraždu objednal, je mnohem nebezpečnější než ten, kdo stiskl spoušť. Zaplatit ale musí všichni. Úvod plíživý, přesto poutavý. A druhá polovina epizody pak při obléhání domu nabídne intenzivní akci, před kterou se musí sklonit i řada „velkých“ filmů. Vše je řádně ozvučněné a nasnímané tak, aby se divák neztrácel. Velšský filmař Gareth Evans, který stojí za uznávanou akční sérií (čti nekompromisní řežbou) The Raid, se tady skutečně vytáhnul. ()

InJo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dokonalé! Jedna z nejlepších seriálových epizod, co jsem kdy viděl. Nádherná pozvolná gradace - a pak AKCE, která by nevyrazila dech asi jen mrtvému (kterých je tu fakt hodně). Gareth Evans je (opět) bůh, který navíc umí pracovat s násilím a brutalitou na úrovni těch nejlepších (Tarantino, Zahler)... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama