poster

Příští správná věc

 • USA

  The Next Best Thing

 • Slovensko

  Správna vec

Komedie / Drama

USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  **

  Abbie chce od života víc, než život se zábavným homosexuálem Robertem, který ji, v rámci precizně provedeného utěšování z rozchodu, přivedl do stavu zvaného JINÝ. Tento snímek má ambice v oblasti kombinace humoru se závažnými tématy, ale svým nevyváženým provedením postupně selhává na všech frontách.(25.1.2009)

 • Hoyt
  ***

  Kdyby v tomto filmu nehrála Madonna tak se na něj asi těžko podívám. Ostatní věci mě jenom odrazovaly. Počínaje příběhem, celkovými reakcemi na tento film a zjištěním, že Madonna neumí hrát. Nevím jestli je můj pohled až tak moc vůči ní zaujatý ale podle mého názoru to zvládla výborně, samozřejmě to nebyla role jako v Evitě ale i tak to podle mého zvládla na vysoké úrovni. Příběh také nebyl tak mdlý a bez emocí jak jsem si myslel ale i tak ve výsledku se to zdá jako zbytečný film ale já jsem rád, že jsem ho viděl už jen kvůli ní. Kvalitní 3*.(15.3.2013)

 • Oskar
  ***

  Žánrově nevyhraněný film, který kupodivu není vůbec tak špatný, jak se o něm psalo. Z Madonny se vám jako obvykle bude chtít zvracet, příběh skáče z romantické komedie do melodramatu a soudního dramatu, ale má jednu nepopiratelnou kvalitu, která ten film zachraňuje - Ruperta Everetta. Tento talentovaný Brit si byl jistě vědom, že nehraje v žádném veledíle, přesto svou roli zahrál tak zodpovědně a se sobě vlastní nadsázkou, že je to především jeho film.(11.4.2003)

 • Sokkk_y
  ****

  Neukamenujte mě, ale tenhle film je jedno z nejlepších béček, kde hraje Madonna. Přiznávám, že není dobrá herečka, ale tuhle roli zahrála jako profesionálka - žádné zbytečné herecké úlety a celkem dobrá gestikulace.___Jinak k filmu: Scénář je nadprůměrnější. První část byla taková hezká a oproti normálnímu životu i lehce surreální. Jenže pak nastalá část druhá, a ta už tak optimistická nebyla. Samé hádky, slzy a hysterie. Dokonalý kontrast!!!. ___ Herecké obsazení se povedlo na výbornou. Rupert Everett vykouzlil ze sebe hezkého a důveryhodného buzíka. Akorát Benjaminu Brattovi jsem moc nevěřil, že hraje svou roli... Madonna měla asi lepší týdny, protože, jak jsem již napsal na začátku, zde podala více než slušný výkon. ___Každopádně všechny tyto klady nemění na Příští správné věci to, že je to hollywoodské béčko. **** hvězdy má ale ode mě za to, že je hollywoodské nadprůměrné béčko.(21.10.2006)

 • mata77
  *

  Jednoznačne môžem povedať, že film zachraňuje charizmatický Rupert Everett a Madona mi tam viac prekážala, ako bavila. Veľmi som sa nasmiala na spôsobe, akým ju zaberala kamera a ako bola nasvietená/nenasvietená do dvoch tretín tváre. Žeby vrásky na čele? Každopádne, kôli tejto skutočnosti mi niekedy unikali celé dialógy, pretože som nedokázala hypnotizovane odtrhnúť oči od jej tmavého čela.(15.3.2012)

 • - Madonnina postava neměla být původně učitelkou jogy, ale plavání, což Madonna odmítla hrát, aby si nepoškodila vlasy, a navrhla jogu, kterou se sama intenzivně zabývá. (contrastic)

 • - Madonna k filmu nazpívala píseň Time Stood Still. Režisér ji potom přemluvil k nazpívání cover verze songu American Pie. I přes to hudbu songu Time Stood Still můžeme ve filmu slyšet. (Patw)

 • - Madonna a Rupert Everett se společně také objevují v klipu American Pie (2000). (NinadeL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace