Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Abbie, zklamaná svými předchozými známostmi, se zaptlete se svým homosexoálním přítelem. A jelikož její biologické hodiny tikají, nezbývá jí než udělat příští správnou věc... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (65)

castor 

všechny recenze uživatele

Je s podivem, že člověk, který natočí Maratónce nebo Půlnočního kovboje, na sklonku kariéry kývne na podobný projekt. Na rozchod není pokaždé vhodná flaška, zvlášť když slzy utírá kamarád, který je navrch gay. Z tohohle bude totiž svérázné rodičovství. Nedozvíme se nic o liberálním pojetí rodiny, nezjistíme nic o tom, zda a jak homosexuál touží po tom být rodičem, navíc se ani nedojmeme, ani nás tvůrci prakticky nerozesmějí. Scénář kličkuje, nic rozebere pořádně. Ve výsledku místy zmatené, celkově zbytečné. A to Rupert Everett ještě leccos zachránil. ()

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Jedno je po této "relativní ptákovině" jasné, paní Madonna by neměla být před kamerou jako herečka, svou úlohu zde jednoznačně nezvládla, příliš tuhá, naučená, klasický neherec, v takovém případě musí být režisér mistrem, např.jako pan Passer či Forman, aby zvládl ono "neherectví" usměrnit a dát mu správné tempo a sílu.!! ()

Reklama

petaspur 

všechny recenze uživatele

Abbie chce od života víc, než život se zábavným homosexuálem Robertem, který ji, v rámci precizně provedeného utěšování z rozchodu, přivedl do stavu zvaného JINÝ. Tento snímek má ambice v oblasti kombinace humoru se závažnými tématy, ale svým nevyváženým provedením postupně selhává na všech frontách. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Moc pozitivně se to hodnotit nedá. Madonna hrát neumí, Rupert Everett je lepší a John Schlesinger natočil již povedenější kousky. Je to poměrně nudné a zdlouhavé a nikterak to v závěru nepřekvapí, protože závěr je natolik předvídatelný, že se s tím nedá nic dělat. Ani po režijní stránce to Schlesinger ničím neobohatil. Režíruje dost rutinně. Nepřečíst si jeho jméno v titulcích nepoznal bych, že to natočil právě on. Remake songu American Pie to celé spasil a pár dobrých momentů se rovněž najde, ale to na dobrý film nestačí. A na to, že to byl poslední Schlesingerův film, se příliš nevytáhl. 40% ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Žánrově nevyhraněný film, který kupodivu není vůbec tak špatný, jak se o něm psalo. Z Madonny se vám jako obvykle bude chtít zvracet, příběh skáče z romantické komedie do melodramatu a soudního dramatu, ale má jednu nepopiratelnou kvalitu, která ten film zachraňuje - Ruperta Everetta. Tento talentovaný Brit si byl jistě vědom, že nehraje v žádném veledíle, přesto svou roli zahrál tak zodpovědně a se sobě vlastní nadsázkou, že je to především jeho film. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (10)

  • Madonna získala získaa v roce 2000 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herečku. (Terva)
  • Pracovní název filmu byl The Red Curtain. (contrastic)

Reklama

Reklama