Epizoda 1 (E01) (epizoda)

Drama / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie, 2020, 52 min

Co tomu vytknout? Já myslím, že první díl byl velmi povedený. Nenásilné představení postav, nikde to nenudilo, atmosféra podařená. Snad si totiž laťku udrží! Zapínala jsem to s tím, že to natočili Američané.. po chvíli mi bylo jasné, že to byli spíš Britové, ale kupodivu jsem z toho cítila i trochu severu. A to je super! 4,5*(9.7.2020)

Rozhodne zaujimavy otvarak, ktory ma urcite navnadil. Obcas som mal pocit skandinavskej tvorby. Co hodnotim ako pozitivnu inspiraciu. Cuzdinkin "priblbly"-vsevediaci usmev v zavere mi sice prisiel otravny, avsak ostatne postavy su celkom fajn. Az na uleteneho - radoby vtipneho cernocha v oblecku. Ten bude zrejme napriec seriou trusit "veticky". Party tych deciek mala svoju atmosferu a zrejme sa len postupne budeme dozvedat, co nastrocni vyparatili. Co je sice tak trochu uz ohrana platna, ale skor ma zaujima maminino chovanie. Obdivujem manzelovu trpezlivost, kazdopadne zahrala to "velmi sikovne" a tou SMS v zavere dala riadny "headshot". 68%(27.6.2020)

Dvojka detektívov nemá chybu! Týmto si ma seriál získal hned úvodnou epizodou!(2.2.2020)

Stejně jako předloni Safe, i Cizinec to valí od prvních minut silou orkánu. Kombinace americkýho béčkovýho thrilleru a britský buranský kriminálky na mě zatím každopádně funguje. Na pět hvězd to nemá ambice. Ty čtyři od srdíčka by si ale Harlan Coben moh udržet. I napodruhý.(30.1.2020)

První díl mě hodně bavil, má to spád a solidní herce, cizinec je zahalen tajemnem " proč to sakra dělá?". Jsem zvědav kam to povede a co nás čeká dál... 8/10(30.1.2020)