Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus

(festivalový název)
  • Česko Řidič vysokozdvižného vozíku Klaus – první pracovní den (festivalový název) (více)

Bezpečnostní ukázkové video pro řidiče vidlicového vysokozdvižného vozíku (ještěrka) sleduje mladého Klause, když začíná první den v práci jako klalifikovaný řidič ještěkry. Film zdůrazňuje rizika a oblasti, kde se nehody můžou snadno vyskytovat za účelem cvičit ostatní řidiče. (Kryšpín)

darkrobyk

Skutečně povedený instruktážní film, po kterém si zřejmě málokdo sedne za volant ještěrky. Jak se blíží konec Klausovy směny, stupňují se karamboly a jejich brutalita. Hodně černý humor! V závěru jsem dostal záchvat a málem se udusil! Rád bych zde všechny ty krvavé gejzíry a fontány popsal, ale lepší je se na ně podívat přímo... ()

juta

Kolikrát jsem viděl mladého Klause, jak se snaží neudělat nějakou blbost se svou ještěrkou, ale moc se mu to teda nedaří. Je to hodně vtipně udělaný kraťas a přitom velmi poučný. Ukazuje hlavní body co se smí a nesmí dělat s ještěrkou, ale aby to nenudilo, tak k tomu slouží právě krvestříkající fórky. ()

Kusko.t2

V sklade sa teda ale dejú veci :-D Veď Klaus je tiež iba človek, ktorému sa sem tam pritrafí aj nejaká tá chybička. To bol ale čierny deň pre kontrolnú bezpečnostnú skupinu. ()

hippyman

noo tak dámy a pánové, tohle prostě nemá chybu!!! vidět to dvakrát po sobě bylo stále málo a smál jsem se čím dál tím víc! :-) 100% ()

Ruut

No tak tohle by u nás jako reklama BESIPu neprošlo :-). V deseti minutách krásně krvavé a vtipné jako best of Evil Dead v socialistické fabrice. ()

pornogrind

Hehe. Jsem jeden z těch šťastlivců, kterým tohle video na školení poušťeli. A pokud se nemýlím tak tohle video u nás v jedné nejmenované firmě pouští nově příchozím dodnes. Tady není co řešit. Nejlepší instruktážní kraťas ()

Webb

Kdyby se tohle pouštělo při školení o bezpečnosti práce v každé firmě, tak potom až skončí představení a dělníci se zase vrhnou zpátky do práce, smáli by se u toho až tolik, že by z toho hned vznikl pracovní úraz. ()

Jordan

totálny úlet - jeden z najnápaditejších a najvtipnejších filmov do 10 minút aké som v poslednom čase videl. brutálna (po všetkých stránkach toho slova) zábava. oveľa lepšie ako francúzski Bagman, pretože tu nešlo o predvádzanie prvoplánovej brutality aby sa ukázala schopnosť robiť triky, tu išlo o nápad a o vtip ()

Frajer42

Po zhlédnutí tohoto kraťase vám garantuji, že už se nikdy nebudete na "ještěrkáře" koukat jako dřív. Velmi vtipné a extrémně šílené německé socialistické instruktážní video, které názorně ukazuje k jakým pohromám může dojít, když se nebudete přesně řídit pracovním protokolem. Nejvtipněšjí na tom celém je jednoznačně němčina vypravěče. [78 %] ()

boshke

Ani se mi nechce věřit, že Klause nezplodili soudruzi z NDR, ale teprve před dvanácti lety imperialisté ze SRN. Takto by měla vypadat instruktážní videa (no dobrá, možná méně hororově) - nadsazená, vtipná... 100% ()

Kothy

Docela masakrózní německé instruktážní video o tom, na co si dát pozor při práci s vysokozdvižným vozíkem. Některé situace vážně stojí za to. :D ()