Evan chtěl být lékařem. Stejně jako jeho otec, který zešílel, když jeho manželka onemocněla nevyléčitelnou chorobou. Ve snaze ji zachránit, začal experimentovat s transplantacemi na živých dárcích. (Hans.)

anderson

Na úvod malý príbeh: písal sa rok 1992 a kamarát mi požičal Coppolovho Draculu. Bol chladný novembrový podvečer, kráčal som pomaly domov s predstavou večera stráveného pri horrorovej novinke. Lenže z klasiky sa vykľula bohapustá nuda, ktorú nezachránili ani polonahé upírky a vydesená Winona. Kazeta, však skrývala prekvapenie. Úvodné titulky s menom Mannyho Cota, ktorý sprasil COVER-UP ešte varovali. Odmenou za vytrvalosť ale bol film ktorý rozhodne nemožno nazvať nudným. "Doktor Hihňálek" (ako ho nazval recenzent vtedajšej tlače) sa totiž o svojich pacientov stará s razanciou slovenskej zdravotníckej reformy. Nedajte sa zmiasť pochybnými názormi filmových pseudointelektuálov. Tento film je perla medzi postmodernými trashhorormi kráčajúcimi v stopách EVIL DEAD 2 (bez splatterových detailov). Ja sám by som ho nazval čiernočiernou groteskou s vysokým stupňom satirických komentárov. Navyše je to životná úloha Larryho Drakea. Technická poznámka: tento film svojho času vydal na VHS HOLLYWOOD CLASSIC ENTERTAINMENT a jedenkrát bežal na TV NOVA. (28.10.2004) ()

RobLord

Dr. Giggles je pro mne nezapomenutelná hororová ikona. Film byl na VHS v 90. letech k mání v půjčovnách, ale posléze se na něj neprávem zapomnělo. Larry Drake se pro roli schizofrenického lékaře, který svým pacientům ordinuje smrt a trefné hlášky z oboru, hodí jako Robert Englund pro roli Freddy Kruegera. Jelikož se takovéhle horory dnes již netočí - zřejmě to nikdo neumí -, přidávám ke svému původnímu hodnocení ještě jednu hvězdu, kterou si pochechtávající se psychopat rozhodně zaslouží. Minimálně za to, jak už v dětství dokázal léčit své plyšáky: Aaarrrggghhh! ()

Karamanlis

Pohodovo uletený slasher o duševne narušenom rádoby lekárovi, vyznávajúcom morbídne medicínske praktiky, natočený 4 roky pred o niečo známejším, tematicky podobným Yuznovým Dentistom. Dr. Giggles je postupne sa stupňujúca béčková jazda s pozoruhodným záporákom, svojským čiernym humorom, gore efektami a viacerými silnými scénami, z pomedzi ktorých vynikajú najmä "pôrod" v márnici či samooperácia. ()

Morholt

Slasher, který do mírného nadprůměru tlačí Larry Drake, který si psychopata v doktorském mundůru vyloženě užívá. Hlavně to pochechtávání mi bude v hlavě ještě nějakou dobu strašit a líbil se i nadhled, se kterým Dr. Giggles masakroval své oběti. Kromě toho zaujme ještě pár známých ksichtů a scéna z márnice. Nic, co by stálo za zapamatování, ale na jedno podívání zcela vyhovující. 60% ()

cariada

Tohle byla šílenost u které jsem se skvěle bavil. Doktor operoval jak to jen šlo co na tom, že žádný z jeho pacientů nepřežil, hlavně snaha se cení. Už od děctví měl k tomu vlohy ,když operoval plyšáky, hodně mě pobavila scéna, kdy vzpomíná jak mu umřela máma a táta břečí nad mrtvolou a kluk se chláme až tím nakazí i tátu. Je tu mladá čarodějka Holly, které to tu slušelo ne jako v pozdějším seriálu, kde byla taková ta nesympatická puťka. Doktor měl doma krásnou ordinaci a čekárnu plnou pacientů jen ta jedna byla poněkud neochotná se nechat operovat. Nečekal jsem takový skvělý komediální slasher, šel bych klidně i na plný počet, kdybych neměl verzi jen v originále. ()