Beznaděj

(TV film)
všechny plakáty

Na osamělé nevadské dálnici zastaví vůz manželů Jacksonových policejní automobil. Sedí v něm Collie Entragian, mohutný policista z malého městečka Beznaděj. Místo formální kontroly dokladů ovšem Petera a Mary odveze do městského vězení, kde je již zavřena i rodina Carverových, stárnoucí spisovatel Johnny Marinville a zvěrolékař Tom Billingsley. Collie se dle jeho slov zbláznil a vyvraždil celou pouštní osadu. Dokáží jeho příští oběti přežít a s pomocí věřícího hocha Davida Carvera porazit zlo zmítané Beznadějí? DESPERATION (Beznaděj) je filmovým zpracováním stejnojmenného románu Stephena Kinga z roku 1996. (Goodlooker)

bakda

O beznději sem sice slyšel ale když sem slyšel o čem to je tak sem si myslel že se King zbláznil ale naštěstí to nebyla pravda beznaděj se Kingovi moc povedla a opravdu se mi tam líbíl Ron Pearlman a Tom Skerritt. ()

ssg_Barnes

toho pobožnýho hošíka nechat sežrat psem hned v kriminále, aby si uvědomil, že bůh tam nikde okolo fakt není a víc záběrů na Cynthii :) ()

Zumina odpad!

Nechapu na co tvurci filmu mysleli. Nejdrive sem si myslela, ze film bude zajimavy. Zly policista vypadal slibne. Jenze potom to slo z kopce. Nikdy by me nenapadlo se pred vrazdicim maniakem schovat do kina a poustet si tam film. A jaká to náhoda, že zrovna dávají film o tom co se v městečku stalo. Ale dejte pokoj. Nejvice me vsak sklamal hlavni zloduch v podobe blikajiciho svetylka v dire v zemi. Jo toho bych se urcite bala. Proste hruza. ()

Harakiros

S klidným svědomím dávám čtyři hvězdy, protože mám rád všechno, co tento naprosto jednoznačně Béčkový horror obsahuje. king patří k mým předním autorům a vzhledem k tomu, že jsem četl i předlohu, mohu říci, že film je zcela podle ní. I mistr tesař se utne a v tomto případě měl mistr King nejspíš slabou chvilku. Nicméně se podařilo do role prvotního zloducha obsadit Rona Perlmana , který se pro ně narodil! Pokud člověk nemá přehnané nároky a neočekává Osvícení, Svědectví, či Mrtvou zónu, bude spokojen, tek! ()

Zanys

Nebýt neúnosných "pánbíčkářských výjevů" chlapce, dalo by se na film koukat a možná bych mu dal o něco víc hvězd. Na TV horor mu jinak nic nechybí. ()