Kyle (Liam Hemsworth) a Swin (Clark Duke) by rádi co nejrychleji stoupali v hiearchii v obchodu s drogami a užívali si života. Brzy ale zjišťují , že toho lze dosáhnout jen velmi těžko, pokud svého šéfa nikdy ani nepotkali (nebo o tom alespoň nevědí). V důsledku nedostatku informací se tak lehce dopouští několika ne úplně šťastných rozhodnutí a pomalu, ale jistě se omylem stávají hrozbou pro svou vlastní organizaci.. (Krouťák)

Rockerman

Další pokus o "coenovštinu" je povedený tak napůl. Poslední třetina filmu se hrubě nepovedla. Jakoby se ne a ne rozhodnout, jak to ukončit a je z toho takové těžkopádné a dost nudné finále. Jinak dívatelné to je, ale lehce zapomenutelné. ()

Maximilianus

Mladší brat vs starší 0:1. Nie je to žiadne terno, ale zasa nie je to ani taký prepadák. Skôr mi prišlo, že sa film hrá na niečo čo nie je, prípadne, že mu chýba iskra, nápad, spád, možno viac brutality. Aspoň niečo. Ale vyslovene nuda to nebola. 5/10. ()

Shitonit

Film kterej má docela fajn atmošku, hrdinu kterej mě na začátku okouzlil moudrem že honit se za čímkoli je píčovina a jedinej smysl je opít se do němoty... nebo vypít všechno a zůstat střízlivej... no a zbejvající dojem je, že to je totální píčovina. ()

Mamlas

Dobře natočený film, ojediněle akce, jinak kecy a dost nuda. Hodně se to vleklo. Škoda, byl tam potenciál na mnohem větší švung. (45%) ()

oasismanik

Prapodivný filmík plný podpriemerných hereckých výkonov. Clark Duke je nepochybne talentovaný, v hlave má množstvo nápadov a všetky ich chcel hneď nahádzať do svojho režíjneho debutu, ale nedokáže to správne ukočírovať. Zatiaľ... ()

tkey

Nevěděl jsem, co si představit pod pojmem neo-noir, tak jsem to pustil a bavilo mě to. Jinej svět, bez prikrášlení, surový. Ztělesnění "sh*t happens" s trochou nihilistické filozofie a to ve mě tak nějak zarezonovalo. Každému to do vkusu padnout nemusí, ale tak to je. Zdejší hodnocení však neodráží kvalitu filmu. ()

xxmurphyxx

Debut od týpka, ktorého som si ja osobne zapamätal z taškarice menom Kick Ass 2. Debut ktorý nebol v žiadnom prípade marný a zaujal. Aj keď s takými esami ako Vaughn či Malkovich sa určitá kvalita núkala sama. Každopádne príjemný južanský redneck/white trash slow burn s bandou sympatických pobudov a jednou slušne uletenou story. ()

Kushina

Taková trošku drugová pohádka. On by ten příběh nebyl tak špatný, ale absence nějakého selského rozumu a přítomnosti policie byla znatelná. 50% ()

Heywood

Jakoby líně se odvíjející film, který má v sobě ukryté "tajemství" o tom, že nic neroste do nebe. Každý to ví, každý to zná, ale málokdo na to pamatuje včas. Milé překvapení je výkon Eden Brolin, která má být za tzv. blbku a nakonec se ukáže silnější a chytřejší, než na první pohled vypadá. Ostatní herci přidali a kousek a Clark Duke si vytvořil postavu, kterou jen tak v krimi filmu nenajdete. V kombinaci s bezohlednosti a chamtivostí, která je u drog všudypřítomná nám již zmiňovaný Duke naservíroval film rozhodně koukatelný. ()

Karbos

Na to, že se v tom filmu vlastně nic moc nestalo, to celkem ani nenudilo, a z toho mála akce, co tam bylo, film vytěžil vlastně maximum:) Herecké výkony rozhodně nebyly zlé a přispěly k osobitému feelingu z filmu. Jasně, nejsou to Mafiáni ani Kmotr ale 55% mi přijde trochu málo, už i kvůli tomu, co teď na Netflixu poslední dobou vzniká za průjmy. Podstivé *** ()

bonovox

Veľmi slabá variácia na typické snímky od Cohenovcov. Nezáživný dej, bez výraznejších momentov a aj herci idú na pol plynu. ()

Dechman

Mne to sadlo, vôbec mi nevadilo pomalé tempo a obzvlášť "fúzkatý" mi liezol na nervy, ale tak to má byť ak herec zvládne svoju rolu...Celkovo film pôsobí ospalo, ale zároveň životne komicky, tragicky a hravo. ()

Ignitus.C odpad!

Krutopřísnej drsnej cynickej brutální drogovej dealer Hemsworth... Ne díkec. Od Duka jsem moc nečekal, ale tohle bylo fakt na nic. Nevím co provedli s Vaughnem, že vypadal jako když je opražený... Brolin nebyla moc rušivá, a Malkovich mě potěšil. Přemýšlel jsem o jedné hvězdě za Brada Williama Henkeho, ale opět (I potom, co se relativně dostal do povědomí lidí z OITNB) dostal tak strašně nevděčnou roli, že by to byla skoro urážka. ()

vinducha

Tak tohle mi sedlo dokonale , zrovna jsem nepotřeboval žádnou zběsilou akci , ale jen kriminálku , která mě bude zajímat a bavit . I když někdo může namítat , že drogovým dýlerům fandit normální není , ale já sem byl do děje vtažen parádně a postavy mi vyloženě nesympatické taky nebyly . No ono kdyby kuci dýlovali fotbalové míče nebo vodovodní baterie , tak už by to tak zajímavé nebylo. Na prvotinu velká spokojenost. ()

The_Casual

Tohle je přesně ten příběh, co možná kde kdo zažil, nebo byl svědkem, asi ne v tak tragickém rozuzlení, ale je to přesně o tom, můžeš dělat jen to máš a stejně se to posere. Skvělý tempo, skvěle poskládaný, krásnej americkej vidlákov. Jsem rád, že jsem na to narazil. ()

APLSMLS

Hodně se to snaží něco bejt, ale nedaří se. Zkouší to hláškařit o sto šest, ale z milionu pokusů proměňuje neuvěřitelně malý procento. Zlákali mě známý tváře a zasazení do zapomenutýho prostředku USA, ale Hemsworth je nijakej a Vince je trapnej, stejně jako Malkovich a celej ten jejich nezáživnej obchůdek s drogama. Hrozně divně to taky zacházelo s muzikou. Jak je spousta nepovedenejch flicků evidentně psána televizníma pisálkama bez špetky inovace, tohle byl naopak nějakej knihopisálek, kterej vůbec neumí zacházet s filmem. Zkouší to a ono ne a ne. Pulp Fiction se prostě asi těžko napodobuje, vidět to fakt nemusíte, divim se, že jsem dokoukal, NUDA. ()

McGuffin

Příběh Arkansas je tam odtud, ale mohl být i odjinud. Neskrývaným trikem autorů je vyprávět pomalu, na přeskáčku, páté přes deváté, pravdu i lež. Hlavně pomalu a hlavně odbočky, o lásce nebo rodině. Jinak je to ale nevzrušivý příběh z vzrušujícího byznysu, o který jeden bohatý přijde a druhý chudý získá. Náhodou, co není náhoda, ale nezamýšlený důsledek druhého chyby. Proč ne, i chyby se někdy můžou vyplatit. Vypravěčům ale těžko. https://www.macguffin.cz/ ()