Psí vojáci

• Velká Británie Dog Soldiers (více)

Na Skotskou vrchovinu přilétá jednotka seržanta Wellse, aby tu strávila několik dní cvičením. Po cestě objeví tábor a v něm jenom krev a zbraně, ze kterých nikdo nestihl vystřelit. Zároveň tu najdou kapitána Ryana, který jako jediný přežil. Ryanovým pomateným řečem o tom, že měl být jenom jeden, jednotka nevěnuje pozornost do té doby, než uslyší první hrůzostrašné zavytí. Začne zběsilý útěk a po něm nejdelší noc v boji proti tajemnému nepříteli, který si z obyčejných kulek moc nedělá. (Isherwood)

Warhorr

Moje nejoblíbenější béčko s vlkodlaky a to si na ně fakt nepotrpím, stejně jako na upíry. Zapadlý barák uprostřed lesa a v něm skupina vojáků bránící se proti smečce velkých hafanů, kteří Vás ohlodají do morku kosti. Pro mě už je to takový nostalgický snímek připomínající staré časy sám doma posraný strachy takže 5/5. ()

Mat21 odpad!

Prostředí: skotská pustina kdesi v horách. Potřebné lokality: les a dům s dřevníkem na odpis. Technické vybavení: dva staré džípy, taktéž na odpis. Hlavní herecké obsazení: 6 vojáků, které čekalo jen běžné vojenské cvičení vs. neznámý počet vlkodlaků. Rozpočet: pouze plat herců. Nevím, zda-li byl skutečně záměr vytvořit podtextovou parodii na podobný typ vyvražďovaček, nebo scénárista nebyl zcela při smyslech. Bezesporu se však jedná o nejhorší film, který jsem měl možnost během posledního půl roku shlédnout. "Je to čokl!" Jeden z vojáků se právě proměnil ve vlkodlaka. "Tu máš, chytej!" Seržant po něm hodí malý klacík. A takových situací je ve filmu celá spousta. Divák chvílemi neví, zda-li by se měl u scény bát, rozesmát nebo raději vypnout televizi. ║8.6.2009║ ()

ViktorEl

Ach tie efekty! Jedno pozretie úplne stačí, alebo sa radšej tomuto filmu vyhnite obrovským oblúkom. Neil Marshall nám predviedol ako sa točia tie pravé céčkové horory. 15% ()

Socom

Nieje to podľa mňa až také zlé, no mohlo to byť aj lepšie.Atmosféra podľa mňa celkom ujde,akurát vlkodlaci mohli vyzerať o niečo hrozivejšie. Herci v pohode. Vcelku som sa pri tomto hororovom béčku bavil.7/10 ()

johnymdoe

Čím začít?:( ..Prosím aby se na to už nikdo nedíval!Ale to myslím opravdu moc vážně!!! Tu hvězdu dávám za Seana Pertweeho a za...vlastně ani nevím,jen je mi blbé dát odpad filmu kterému někteří z hodnotitelů jsou schopní dát i pět hvězdiček. Bohužel nechápu za co! Tak strašně zoufalý scénář, tak špatné herecké výkony...zoufalá hudba,střih,masky,efekty a beznadějně ubohá režie. Je mi smutno, za posledních pár let jsem viděl hromadu hororů kterým hodnotitelé udělily odpad, nebo jednu hvězdu a stály za zhlédnutí...Tohle?Jen dík jednomu herci dávám jednu hvězdu,film tím pádem na takových 8 procent pro mě...ŠPATNĚ,VŠE ŠPATNĚ:( Nebudu spoilerovat...Kdo má odvahu ať se podívá,ale budu šťastný za každého koho odradím. ()

PanPes

Srdcová záležitost s příjemným obsazením - Marshallovy filmy mám rád, takže ani s tímto kousek nemám problém. Ostatně, právě kolem něj se vytvořila příjemná partička lidí, která vystupuje v několika dalších filmech, které natočil a myslím, že si padly do noty. Film má výbornou atmosféru a divák tak pomalu rozplete postupně ony podlé plány kapitána Ryana a jeho velících. Boj do posledního muže a mnohdy i do poslední místnosti nenechají diváka oddychnout - rozhodně jeden z nejlepších svého druhu a to ať už díky originalitě či hereckým výkonům. Tohle já můžu :-))) ()

RedHot

Nápad to není špatný - jste v lese, něco kolem vás chodí, kulky na to moc neplatí, máte sebou spoustu přátel, který mají ohromný potenciál postupně umírat. Každý jen trošku schopný režisér by z toho vyčaroval alespoň průměrný horor. Co se to v té Británii děje, že to tam tak zvrzali. Haf. ()

Mallyyy

Vlkodlaky mám rád. A tohle je jeden z mých oblibených hororů s nimi. Skvělá řežba. Žádné známé tváře tu nemáme, ale asi je to dobře. Dobré prostředí v lese. Nějaký to střevo chce i ven. ()

zelda82

Pomerne kvalitni horror, ktery reziser zdokonalil letosnim (2005) pocinem The Descent, ktery rozviji uplne stejne schema, ale je vyzralejsi a atmosfericky mnohem vys nez Dog soldiers. I tak se ale rozhodne nejedna o spatny film. ()

mala_kea

Najednou najde jednotka uprostřed lesa nepoužité zbraně s ostrými náboji ? Ze začátku se báli na cokoliv sáhnout, ale ke konci používali jako zbraň snad uplně vše.Ale abych jen nehanil, tak film opravdu odsypával, "nemuselo se na nic čekat" jen se mi nelíbily scény, když se z lidí stávali vlkodlaci, to už působilo děsně céčkovitě, každopádně to mělo grády, nápad a samozřejmě "dobrý" konec, který je snad u takovýchto filmů samozřejmost, což je věčná škoda, ale na druhou stranu dobře, že se neobjevil nějaký nemrtvý vlkodlak, který by mohl v druhém díle pokračovat.To by nebyl dobrý nápad. ()

Ukubumbahoo

Vynikající Béčko. Nepřišlo mi, že se jedná příliš o horor, ale na odreagování zcela vynikající. Hláškující vojáci proti tlupě vlkodlaků. Ano Neile, líbilo se mi to. ()

sadlokan

Mě prostě občani, zavřený přes noc v baráku kam se někdo ale HODNĚ dobejvá,vždycky pobaví.A tady to alespoň je uvěřitelná chlapská obrana,nelítaj tam holky v negližé a paňáři s nožejkama. ()

Eluin

Je to v podstatě nelogická hloupost u jejíhož sledování se ale s trochou snahy dá bavit. Nejvíc mě pobavily trailery a "film o filmu", kde se herci a tvůrci předhánějí v superlativech na.... na toto dílo, např. "Je to jako Zachraňte vojína Ryana ale s vlkodlaky" :-)... ()