Olivia dostane od Kimmy informace, které potřebuje. Mat si myslí, že už má vyhráno, ale pak přijde další obvinění a on si uvědomí, kdo po něm celou dobu jde. (Netflix)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Tajemství je jako nádor. Samo o sobě může být neškodné. Ale jakmile se začne šířit, může být smrtící.“ Je to tady, už minule (a teď ještě častěji) přicházejí z úst diváků slova jako „vážně“, „ale vždyť“, „to jako fakt“ a to nikdy není dobrá vizitka. Mateo už ví (divák to poznal dřív), komu ležel v žaludku, jen se obávám, že jít se zbraní k němu domů opravdu není dobrý krok. A ten, kdo tahal za nitky, postupně vše detailně (ano, vážně) vysype. Je to už trochu vysilující a umělé. Zároveň nevím, co chtěli tvůrci říct úplně poslední scénou aneb dobrák Mateo v sobě přeci jen něco zlého nosí. Naprosto zbytečné. ()

oasismanik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak v poslednej časti sa ako v Contratiempo už žiadny veľký twist nekonal, iba sa všetko dovysvetlovalo a nakoniec to do seba aj celkom pekne zapadlo. Bola to fajn jazda, ale aj tak mi tieto španielske šialenosti veľmi nesedia. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ono v podstate ak by seriál skončil v desiatej minúte finále, asi by nikto nebol sklamaný, ale tých plných hodnotení by bolo asi menej. Scenár mal ale po celý čas jedno eso v rukáve, čo vám dôjde ihneď pri obligátnom predstavení minulosti ďalšej z postáv. Ak vám to nedošlo už skôr, pretože išlo proste iba o ďalšiu z alternatív, ako sa veci v skutočnosti majú. Záverečná dvadsaťminútovka obsahuje nejaké to klišé a zbytočný pátos, ale podstatné je, že všetko do seba dokonale zaklapne. Pri takto rozsiahlom projekte je zázrak, že sa to tak elegantne podarilo. No a dovetok je dokonalý, je fajn, že Paulo sa v ňom síce možno inšpiroval v Minority Report, ale nechal v príbehu hlavnej postavy jeden dosť pichľavý tŕň. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, no, mé obavy se, bohužel, naplnily a finální epizoda mě silně zklamala. Zatímco si scénárista v jiných dílech lehce pohrával s příběhem i s divákem, tady už šel Oriol Paulo zřejmě na krev, takže ve výsledku z toho byl takový bizarní a málo uvěřitelný hybrid mezi thrillerem a patosuplným nesmyslem. Škoda, že se závěr nepovedl lépe, seriál by si to určitě zasloužil. ()