Parta kamarádů ze Stokorcového lesa přichází na DVD s dlouhohrajícím příběhem Čas svátků plného legrace, hudby a sněhu. Medvídek Pú a jeho kamarádi, Tygr, Prasátko a Králík, mají velmi rádi zimu, jako všechny děti. Jenže – světe div se - oni ještě nikdy žádnou nezažili. Vydávají se proto na cestu a těší se, jak si užijí sníh a všechny ostatní zimní vymoženosti. Vypukne ještě velká sháňka po všem, co je potřebné k přípravě perfektních svátků, a Vánoce mohou začít. Navíc je čeká ještě jeden velmi speciální host. Celovečerní příběh Medvídek Pú: Čas svátků vyšel v USA již v roce 1999 a nyní vychází na počest 10. výročí na DVD doplněný o bonusy a dva zcela nové krátké příběhy. (oficiální text distributora)

Mahalik

Ještě předtím, než si budete rvát vlasy při zdobení vánočních perníků, ještě předtím, než budete proklínat svět, protože jste zase dostali k vánočnímu úklidu tu nejhorší místnost v domě, podívejte se na Medvídka Pú. Tenhle medový dealer ze Stokorcového lesa možná není nejinteligentnější tvor planety, ale je to střevo a to je důležitý. Jakkoli se může zdát, že Čas svátků není o Vánocích, vlastně je to spíš o Díkůvzdání, hlavně, že to naladí a tečka. Příběh s ptákem trapný a Prasátko je největší tragéd pod sluncem! 65% ()

Carol Pifková

Druhá časť príbehu tak trochu citová ždímačka ale na mňa to zafungovalo.... ako vždy keď sa to týka zvieratiek. Ešte teraz mi tečie soplík. Pobavilo ma označenia Pigleta v jednom komentári za tragéda. Je to tak ale na kom by som sa potom smiala, že čo je to za ružového retardíka. Tigger úžasný ako vždy, v mojom prípade to už asi ani nie je treba písať. ()

Streeper

První příběh krásně udělaný, druhý příběh je slabší a třetí se mi nelíbil vůbec. Nová postava ptáčka Cassie mi byla silně nepříjemná a přišla mi trošku více otravná. ()

majo25

Podobne dobré ako rovnomenný seriál. Film by sa dal rozdelit na 3 dejové časti, ani jedna z nich nevybočuje nad tu druhou. Hodnotenie: 65% ()

pavont

Cakal som viac a hoci pribehy niesu uplne blbe, neviem komu by sa tento zaner zavdacil. Mozno detom okolo 3 rokov. ()

Rathe

Teprve až teď mi došlo, jak je autor Medvídka Pú chytrý člověk. Protože, vymyslet takovou šílenou partu kamarádů v lese nebylo nic lehké. Obyčejně by to byla parta typických zvířat, které do svého prostředí patří. A tady? Klokani, tygři, osel a prasátko. A ještě Pú. Příběh sám o sobě byl chvílemi zábavný. ()