Medvídek Pú: čas svátků

Animovaný

USA, 1999, 70 min

Carl Johnson

Karl Geurs

Ještě předtím, než si budete rvát vlasy při zdobení vánočních perníků, ještě předtím, než budete proklínat svět, protože jste zase dostali k vánočnímu úklidu tu nejhorší místnost v domě, podívejte se na Medvídka Pú. Tenhle medový dealer ze Stokorcového lesa možná není nejinteligentnější tvor planety, ale je to střevo a to je důležitý. Jakkoli se může zdát, že Čas svátků není o Vánocích, vlastně je to spíš o Díkůvzdání, hlavně, že to naladí a tečka. Příběh s ptákem trapný a Prasátko je největší tragéd pod sluncem! 65%(24.12.2009)

Druhá časť príbehu tak trochu citová ždímačka ale na mňa to zafungovalo.... ako vždy keď sa to týka zvieratiek. Ešte teraz mi tečie soplík. Pobavilo ma označenia Pigleta v jednom komentári za tragéda. Je to tak ale na kom by som sa potom smiala, že čo je to za ružového retardíka. Tigger úžasný ako vždy, v mojom prípade to už asi ani nie je treba písať.(29.4.2014)

• ARI50

Vánoční pohoda.(30.9.2018)

• kajas

Tohle už je i na mě příliš infantilní záležitost..(18.12.2013)

• Streeper

První příběh krásně udělaný, druhý příběh je slabší a třetí se mi nelíbil vůbec. Nová postava ptáčka Cassie mi byla silně nepříjemná a přišla mi trošku více otravná.(27.8.2016)

Podobne dobré ako rovnomenný seriál. Film by sa dal rozdelit na 3 dejové časti, ani jedna z nich nevybočuje nad tu druhou. Hodnotenie: 65%(2.6.2013)

Ach ty krásné vzpomínky(7.3.2011)

Cakal som viac a hoci pribehy niesu uplne blbe, neviem komu by sa tento zaner zavdacil. Mozno detom okolo 3 rokov.(6.2.2011)

Teprve až teď mi došlo, jak je autor Medvídka Pú chytrý člověk. Protože, vymyslet takovou šílenou partu kamarádů v lese nebylo nic lehké. Obyčejně by to byla parta typických zvířat, které do svého prostředí patří. A tady? Klokani, tygři, osel a prasátko. A ještě Pú. Příběh sám o sobě byl chvílemi zábavný.(5.2.2017)