Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

karnifex

Film jednoznačně drží nad vodou Lauren Lapkus - její herecký projev pozvedá tuto sotva průměrnou "romantickou komedii" do úplně jiných dimenzí - a je to skvělé! ()

Karbos

Nevím jestli to nebylo tím, že se mi to prostě trefilio do nálady ale bavil jsem se, rozhodně oceňuji výkon hlavní hrdinky, to byl výkon fakt na jedničku :)) ()

O_Peki

Co chtít víc od tohoto druhu filmu? Nic. Dobrý příběh, vtipný scénář, výborní herci. Klasická Sandlerovka, tentokrát bez Sandlera. ()

PeterVonKV

Parádní kanonada vtipů a gagů. Královský jsem se bavil. Být opilý, tak tomu dám bez přemýšlení 5*. Nečekejte od toho nic a královsky se pobavíte. ()

BigbyWolf

Nenávidím komediální produkci Adama Sandlera (ačkoliv herecky ho kvůli serioznějším rolím uznávám extrémně) a většinu věcí, které se jen otřely kolem. Ale s Wrong Missy je něco jinak. Lauren Lapkus je torpédo, který to táhne kupředu, velice dobře fungují i ostatní, trapnohumor nejednou trefuje střed a romanťárna je to nejlepší za dlouhou dlouhou dobu...Wassup !!! ()

Pignon

Pěkně to zahrála ta holka výchoevropská, takových potrhlých ženských charakterů přece jenom tolik v amerických filmech není. Film skoro jako od Danyho Boona. ()

LucieVonKing

Asi takhle, Je to výborná komedie, když ustojite prvních 20 minut a zvyknete si na hlavní představitelku. Větší krávu jsem neviděla a upřímně ji nesnáším, ale zároveň je skvělá!! Muselo být stráně těžké tohle zahrát. U filmu jsme se dobře bavila a i nahlas zasmála👍 ()

vinducha

Dle mého parádní romantická komedie . Třeštidlo a lůzr , ideální 2. No a postelová scéna , kdy má dojít ke 3 , zhruba od 01:10:26 tak ta nemá chybu , tlemil sem se opět jako makovec . Nové rejžovy věci budu čekovat. ()

WazzapKal

Po Reparátu tu máme další peprnější komedii od Sandlerovo produkce. Na Lauren Lapkus jsem si musel teda dost zvykat, ale ve finále povedená komedie. Scéna s návnadou a žralokem byla top. ()

Helisek2

Po delší době, jsem se fakt nasmála u filmu. David Spade už sice zestárnul a k té mladé Missy mi to moc nešlo, ale jinak se to opravdu povedlo:-) ()